Widok

Poszukiwany ortopeda od stóp

Wiem że trochę tematów odnośnie ortopedów już jest, ale mi zależy na takim który dobrze orientuje się w urazach stopy no i o aktualne opinie, bo to się stale zmienia... jedni już nie przyjmują, nowi się pojawili itd. Dajcie znać. Z góry dzięki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doktor Warzocha ale niestety tylko prywatnie, wizyty jak i operacje. Przyjmuje w Rehasport i ma konsultacje (z zakresu schorzeń stóp) w NCM na Otomińskiej. Ja aktualnie do niego chodzę i jestem po operacji, pierwszy lekarz, który się zainteresował i mnie nie zbył. Polecam iść na konsultacje i zobaczyć. Ja jestem zadowolona a przerobiłam z czterech innych ortopedów przed dr Warzochą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

mogę dr kołodziejskiego polecić , przyjmuje w poradni stopy , też prywatnie ale nie oszukujmy się - na nfz wiele nie dostaniemy. a jeśli to jakiś poważny uraz to trzeba się tym porządnie zająć bo inaczej będzie się przypominać do końca życia. ja akurat u niego leczyłem się po złamaniu kości śródstopia, leczenie było naprawdę na najwyższym poziomie, sprawnie z zastosowaniem nowoczesnych metod
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po złamaniach w nogach pomoc mieliśmy tutaj- https://godzinyotwarcia24.pl/Reha-Fizjoprofessional-Rehabilitacja-Neurologiczna-I-Ortopedyczna-Kw9PJq
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

operacja żylaków-gdzie, u kogo, czy pomogła? (137 odpowiedzi)

Mam coraz bardziej widoczne żylaki, zwłaszcza na lewej nodze, zaczynają mi puchnąć nogi, często...

Pytanie zdrowotne (3 odpowiedzi)

Hej, nie mogłem znaleźć odpowiedniego miejsca na umieszczenie tego, więc myślę, że mogę spróbować...

do góry