Widok

Poszukuję architekta lub projektanta wnętrz

Dzień dobry,

poszukuję architekta wnętrz. Słyszałam bardzo dobre opinie na temat Pani Joanny Szczepańskiej. Byłabym wdzięczna za podanie sposobu kontaktu z tą Panią.

Z chęcią zapoznam się z innymi polecanymi projektantami. Jako kobieta wolałabym powierzyć zlecenie innej kobiecie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Slużę pomocą pytania proszę kierowac na piotrpiotr@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę podać poprawny adres e-mail.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mam do zaoferawania wykonawstwo z możliwością projektowania i zamontowania mebli nietypowych adres mojej strony meble-mati.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zatrudniłam http://staempfli.pl/wspolpraca-z-pracownia-architektoniczna/ spisał się znakomicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zadowolona https://www.monsan.pl/czym-charakteryzuje-sie-dobry-architekt/ pełen profesjonalizm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. mam pokoj do za projektowania, razem sufitem podwysznym, bo mi wachowiec, jak zrobil to nie morzemy na to patrzec. mieszkam w gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Pracuje w Studio aranżacji wnętrz w Sopocie. Z chęcią zaprojektuje Pani pokój. Mamy też swoją ekipę wykańczającą wnętrza. Proszę o kontakt marlena.juzalak@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam p.Agnieszkę z I-Art zerknij http://www.i-art.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadzwoń do http://staempfli.pl/wspolpraca-z-pracownia-architektoniczna/ usługa wykonana perfekcyjnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kawał dobrej roboty http://zycienaobcasach.pl/czym-kierowac-sie-wybierajac-biuro-architektoniczne/ polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
IQ Design
Projektujemy indywidualne aranżacje,opierając się na wieloletniej obserwacji rynku.Nie zapominając o funkcjonalności i praktyczności tworzymy niepowtarzalne projekty.Posiadamy w zespole: architektkę :-) tak się odmienia?, projektanta wnętrz, montażystę mebli. Stosujemy nowoczesne materiały: forniry modyfikowane, akryl, szkło, beton cieńkościenny technologii Ductil Lafarge.Cenimy sobie zamówienia na niewielkie
designerskie meble, obiekty, instalacje. Traktujemy je, jako wyzwanie: dobrego projektu, wykonawstwa, materiałów.
Zaprasamy na stronę: iqdeign@firmeo.biz
kom: 0 794 63 55 33

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ
PRZYSTĘPNE CENY - WIELE MOZLIWOŚCI
WWW.UGOART.PL
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
WITAM
ZAJMUJĘ SIĘ PROJEKTOWANIEM I ARANŻACJĄ WNĘTRZ , ARANŻUJĘ NAOGÓŁ MIESZKANIA I RESTAURACJĘ JESTEM ARCHITEKTEM .
W RAZIE ZAINTERESOWANIA PROSZĘ O KONTAKT
olinda8@wp.pl
POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam. mam do zrobienia pokoj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Proszę o kontakt marlena.juzalak@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

zapraszam do współpracy, krystynadubas@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
jestem architektką wnętrz,
w sprawie szczegółów współpracy, bardzo proszę pisać na maila.
pozdrawiam,
ard_arch@o2.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam serdecznie.

Chciałabym zachęcić Panią do skorzystania z usług mojej pracowni. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracowniach architektonicznych. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz nowoczesnych i klasycznych.
Na wskazany adres mailowy prześlę Pani portfolio.
Proszę o kontakt na adres: aranzacja@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Jeżeli jest Pani nadal zainteresowana projektem wnętrza - zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą www.archipro.biz
Pozdrawiam serdecznie k.marchlewska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam do współpracy

www.6scian.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wspólpraca, ale w jakim akresie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam stdia :
VICTOR - http://www.victor-projekt.pl
Piotr Stolarek http://www.stolarek-wnetrza.pl
studia dysponują dużym doświadczeniem w projektowaniu i aranżacji wnetrz w Polsce oraz za granicą. Ludzie mili i bardzo kontaktowi. Polecam - na stronach prace obu marek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,
piszę w sprawie ogłoszenia odnośnie projektou wnętrz. Nie wiem czy temat jest nadal aktualny, ale gdyby był, to polecam się Pani uwadze .
Jestem z wykształcenia inżynierem architektem i plastykiem. Projektuję zarówno budynki jak i ich wnętrza, maluję obrazy w różnych technikach. W swoim doświadczeniu zawodowym miałam okazję projektować w różnych stylach w zależności od preferencji inwestora. Do każdego projektu podchodzę w sposób indywidualny i artystyczny, ponieważ moja praca jest dla mnie pasją.
W razie zainteresowania podaję kontakt: 501 514 218.
www.kretkadesign.pl , www.kretka.pl (strony są jeszcze w budowie)
Pozdrawiam serdecznie, Jolanta Kozina .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do Artika Studio!
Współpracujemy z salonami mebli oraz z największą hurtownią sprzętu AGD. Oferujemy rabaty. Fachowe doradztwo i pomoc w zakupie materiałów. Profesjonalne usługi za rozsądną cenę (50zł/m2).
adres e-mail: artikastudio@wp.pl
tel. 728 254 148
Serdecznie zapraszamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesteś znużony przemierzaniem internetu w poszukiwaniu inspiracji dla Twojego mieszkania?
Rozważasz możliwość skorzystania z usług firmy zajmującej się projektowaniem i aranżacją wnętrz, jednak nie możesz pozbyć się obaw?
A może zmęczyło Cię już porównywanie setek niemal identycznych ofert, z których niewiele wynika?
My jesteśmy notorycznymi recydywistami w branży projektowania wnętrz. Zawsze ilekroć uda nam się „popełnić” projekt - wszyscy dziwią się- jak udało się połączyć oczekiwania klienta z tym co oferuje rynek, zmieścić się w budżecie, zebrać wszystko w całość, zorganizować sprawnie ekipy wykonawcze?

Wszyscy zastanawiają się jakie jest nasze „ modus operandi”???

Dzięki opracowanym przez nas rozwiązaniom mogą Państwo skorzystać nie tylko na posiadaniu przemyślanego projektu, lecz także zaoszczędzić pieniądze, czas i nerwy...

Każdy element projektu konsultowany z klientem.
Wysoka komunikatywność- szybkie działanie bez fanaberii, manieryzmu ze strony projektanta.
Duża praktyka zawodowa i pełna znajomość rynku materiałów budowlanych.
Przejmiemy o maksimum obowiązków takich właśnie jak nadzór czy planowanie inwestycji.
Kupujemy u najtańszych dostawców dobrej jakości materiały w cenach hurt.
Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami wykonawczymi.
Cena kompletnej usługi od 35złm2 powierzchni projektowanej.

Skład dokumentacji
Wizualizacje fotorealistyczne
Zwymiarowane rysunki wykonawcze wszystkich pomieszczeń:
rzuty w skali 1:50
układ i rozrysowanie podłóg w skali 1:50
projekt oświetlenia i sufitów w skali 1:50
widoki ścian w skali 1:20
rysunki wykonawcze mebli na wymiar w skali 1:20
rysunki wybranych detali w skali 1:10 lub 1:2
rozmieszczenie punktów wyjściowych dla instalacji elektrycznej i wyłączników
rozmieszczenie punktów wyjściowych dla instalacji wodno-kanalizacyjnej
Zestawienia:
kolorystyki: oznaczenia kolorów według uniwersalnego wzornika barw
NCS, RAL oraz innych wybranych wzorników
materiałów i wyposażenia wnętrza: ilość, nazwa oraz oznaczenia produktów
Zestawienie materiałów zawiera specyfikacje:
drzwi wewnętrznych, opraw oświetleniowych, parkietów, listew
przypodłogowych i sufitowych, płytek ceramicznych, kompleksowego
wyposażenia łazienek, mebli, tapet, okładzin ściennych, tapicerek,
tkanin, dodatków .
Oraz inne dokumenty na życzenie klienta.

Działamy na terenie Trójmiasta i Warszawy.
Cena kompletnej usługi od 35złm2 powierzchni projektowanej.

Proponujemy spotkanie na którym ocenisz nasze kompetencje!
Portfolio, szczegóły, wyceny drogą e-mail:
m.o.d.dizajn@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam,
jeśli jest Pani zainteresowana pomocą architekta wnętrz, proszę podać adres e-mail prześlę Pani moje realizacje.
Właśnie kończę studia - pracuje w zawodzie i mam 3 letnie doświadczenie.
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mam również ten "problem" odbieram mieszkanie i szukam aranżatora, chodzi mi przede wszystkim o salon z aneksem, łazienkę, może przedpokój.
Jakieś oferty cenowe, portfolio proszę słac na: bbjolka@tlen.pl
Pzdr.
Ps. doświadczeni studenci mi;e widziani :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mam również ten "problem" odbieram mieszkanie i szukam aranżatora, chodzi mi przede wszystkim o salon z aneksem, łazienkę, może przedpokój ( interesuje mnie dobór materiałów, kolorystyki i układu świateł)
Jakieś oferty cenowe, portfolio proszę słac na: bbjolka@tlen.pl
Pzdr.
Ps. doświadczeni studenci mi;e widziani :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
jestem studentką IV roku architektury wnętrz mam 3- letnie doświadczenie, pracuję w zawodzie. Właśnie jestem na etapie wykańczania projektu.
Jeśli są chętni do współpracy proszę o kontakt 506-118-136.
Pozdrawiam Aneta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzien dobry

Proszę o przesłanie portfolio projektów kilku mieszkan które Pani realizowała. Intersuje mnie wykonczenie wnętrza mieszkania w Gdansku w nowoczesnym stylu z ograniczoną pulą srodków.W informacji mailowej prosze równiez o podanie kosztów ( w przyblizeniu) za pracę nad projektem aranzacji mieszkania 75m w tym ze kuchnia juz jest, takze zabudowa kuchenna odpada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
'3D home studio' zaprasza do współpracy. Projektujemy wnętrza mieszkalne oraz użyteczności publicznej, wnętrza klasyczne, stylowe, nowoczesne. Projektujemy także pojedyncze pomieszczenia. Wiele swych aranżacji wykonaliśmy drogą mailową poprzez internet. W razie zainteresowania podaję kontakt : mail ; izaserwa@op.pl , tel. 692 590 644. Strona http://www.3dhomestudio.pl - jeszcze w realizacji, ale za chwilkę będzie gotowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mam do zaoferowania zaprojektowanie z wykonaniem mebli nietypowch wraz z montażem moja strona meble-mati.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Studio architektury wnętrz „ Korulczyk Design ” zaprasza wszystkich zainteresowanych usługą kompleksowego projektowania wnętrz.
Profil naszej działalności to: wnętrza bankowe, hotelowe, biurowe, apartamenty, oraz wystawiennictwo.
Naszemu klientowi doradzamy, jak najkorzystniej zaprojektować adoptowaną przestrzeń.
Zapraszamy do niezobowiązującego spotkania celem omówienia Państwa oczekiwań i możliwych form współpracy.

Zakres ofertowy:

- Kompleksowe projekty wnętrz
- Nadzory autorskie
- Kompleksowe wykonawstwo (opcjonalnie)

Oferta na stronie: www.interiorsdesign.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Joanna Szczepańska niestety nic nie projektuje, zleca projekty innym ludziom, a potem NIE PŁACI ZA PROJEKTY !!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam,
Polecam firmę Artium
Budowali mi domek od podstaw, zaprojektowali wnętrz.

Solidni ludzie liczący się z moim zdaniem.

Chyba największą zaletą było to że przez całą realizację byłem na budowie morze z 3 razy, a po akceptacji projektu wnętrz czekałem już tylko na klucze.

Podaje kontakt do pana Przemka
668-077-072
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,nazywam się Joanna Szczepańska i jestem Architektem Wnętrz o którym przypuszczam,ze tu mowa.Czytam bardzo interesujące informacje na swój temat ,które nie są miłe a do tego nieprawdziwe.
Owszem zlecam czasami wykonanie rysunków ,ponieważ najzwyczajniej nie wyrabiam się bo mam tyle projektów,jednak to co zlecam do narysowania jest moim pomysłem ,ja prowadzę rozmowy z klientami,ustalam wszystko,nadzoruje każdą pracę i biorę za nią odpowiedzialność,a jeśli ktoś poczuł się pokrzywdzony to może najzwyczajniej nie był kompetentny oraz lojalny.
To moja strona,jeszcze w budowie ale zapraszam do kontaktu jeśli ktoś chce zobaczyć moje realizacje i ma ochotę dowiedzieć się więcej na temat mojej pracy. http://www.ashic.republika.pl/kontakt.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pani Joanno,

Rozumiem, że 4 miesiące to wystarczający czas na skończenie przynajmniej własnej strony www, tymczasem pod podanym adresem jest kiepsko działający gniot z frazesami typu "dialog z otoczeniem"... na dodatek w darmowej domenie republika.pl
Pisanie tekstu z przyblokowanym Caps Lock'iem to kompletny brak profesjonalizmu. Błędy ortograficzne na własnych stronach w dobie powszechnej automatycznej korekty tekstu to po prostu brak szacunku dla potencjalnych gości Pani strony.
Ciekawe co znaczy tekst

"MOJE PROJEKTY REALIZUJĘ NA MIARĘ POTRZEB WŁAŚCICIELI I ICH ESTETYCZNYCH UPODOBAŃ (...) TWORZĘ ROZWIĄZANIA FUNKCJONALNE, NOWOCZESNE I PIĘKNE..."

który następuje po

"(...)POMIARY INWENTARYZACYJNE, DOKUMENTACJE FOTOGRAFICZNĄ NA WSZYSTKICH ETAPACH REALIZACJI (...)"

Czyżby robiła Pani inwentaryzację i dokumentację "na miarę potrzeb właścicieli"?!!! Toż o brzmi jak gotowiec dla prokuratora :))

Nie znam Pani, ale dla mnie wystarczającym sygnałem jest Pani brak dbałości o własny wizerunek. Padło akurat na Panią, ale ten sam błąd popełnia większość reklamujących się tutaj "architektów". Moi drodzy - skończenie studiów i posiadanie kompa z programem do wizualizacji to stanowczo za mało, aby się uważać za dobrego rzemieślnika w dziedzinie architektury.

Polecam tez staranny dobór referencji. Chwalenie się projektowaniem na potrzeby współczesnych deweloperów może być anty-reklamą. Większość realizacji deweloperskich to potworne babole architektoniczne z masą podstawowych błędów w dziedzinach funkcjonalności i ergonomii.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam zapraszam do współpracy: http://www.indekoracja.pl
kontakt mailowy biuro@indekoracja.pl lub telefoniczny 32 307 02 02
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ZAPRASZAMY PO DARMOWĄ WYCENĘ!!!

projekty wnętrz - http://www.architecto.pl - tel 887 87 45 91


Nasze wykształcenie i pomysły wykorzystujemy, aby stworzyć Państwu piękne wnętrza.


Gwarantujemy miłą atmosferę współpracy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam.
Poszukuję osoby, która pomogłaby mi w zaprojektowaniu łazienki : Przymierzam się do kapitalnego remontu i potrzebuję pomocy :)

mój e-mail olcia529@wp.pl
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rowniez poszukuje projektanta do zaprojektowania mi kilka pomieszczen w mieszkaniu oczywiscie za rozsadna cene.
Bardzo prosze o oferty na maila: asiagda@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
również szukam pomocy w zmianie łazienki i kuchni
brakuje mi pomysłów, chętnie skorzystam z porad, za rozsądną cenę :)
kasharas@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asia - co to znaczy za rozsądną cenę?
Pozdrawiam
Bartosz Leszczyński
http://www.fresco.gda.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie aranżacji wnętrz. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem wnętrz, ale też mebli. Nasza firma produkuje także meble, co znacznie ułatwi wyposażenie wnętrz. Nasi pracownicy to doświadczeni architekci i stolarze, którzy w czasie pracy zwracają uwagę nie tylko na piękno, ale też funkcjonalność i detale konstrukcyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt. http://www.jupitermeble.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam poszukuję osoby, która za rozsądną cenę zajęłaby się zagospodarowaniem przestrzeni ze skosami( korytarz, sypialnia) ewentualnie łazienka i ubikacja w małym domku jednorodzinnym w okolicach Starogaru Gdańskiego.
sokolka@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PS. u mnie też studenci mile widziani:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie pomogę
Proszę o kontakt - prześlę próbki prac na maila
violetta.binieda@gmail.com
Pozdrawiam
violetta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem doświadczonym architektem wnętrz. Między innymi prowadziłam dział Architekt Radzi na Wirtualnej Polsce przez 9 lat :) mogą Państwo stamtąd znać moje nazwisko... Mam duże doświadczenie. Bez wyszukanych słów z podręczników marketingu: potrafię po prostu pomóc. Mój adres e-mail to: joanna . rzepinska @ internetmail . pl
Bez spacji w środku oczywiście. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam AdrianoDesign - http://www.adrianodesign.pl
Korzystałam z usług i jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Posiadam firmę oraz wykształcenie wnętrzarskie. proszę o kontakt 510 100 889
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, zapraszam na stronę http://www.ip-design.pl oraz http://www.jupitermeble.pl Jestem architektem wnętrz. Współpracuje z Firmą meblową Jupiter-Meble. Przez brak pośredników moje projekty maja odzwierciedlenie w realizacjach, a nie są tylko podobne do założeń. Posiadamy również w naszym zespole malarzy, tynkarzy, kafelkarzy.
Sama jako architekt mam doswiadczenie w Polsce i zagranica. Uczesniczyłam przy mniejszych i większych projektach. Zapraszam do odwiedzenia strony i do zapoznania się z ofertą. Możliwa negocjacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chodzi o wnętrza na takim poziomie

http://blog.krawcywizerunku.pl/2010/11/zdjecia-wnetrz-historia-jednego-apartamentu/

to poproszę o kontakt
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobra projektantką jest Pani Joanna Chwil z Gdańska.
Osobiście skorzystałem z usługi i muszę powiedzieć, że współpraca układała się bezproblemowo, a apartament naprawdę robi wrażenie.
telefon do niej 601882807. Można ją znaleźć na trojmiasto.pl wpisując w szukaj 'aranżacja wnętrz' albo 'komplementi'
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam projektanta: Przemysław Krajewski.
Po pierwsze: niedrogo.
Po drugie: cierpliwie ( byliśmy trochę marudni...:-)
Po trzecie: nadzór realizacji- musieliśmy zmienić kilka rzeczy ( budżet...)
- bez problemu-jeździliśmy po marketach do nocy...
Po czwarte: udany projekt mieszkania.
:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pokażcie zdjęcia Waszego mieszkania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piotrusiek a ty wszędzie szpiegujesz")))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie, proszę o foto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie. Bingo. Skoro:
- budżet "wyszedł" dopiero podczas realizacji - tzn totalnie amatorski projektant i ryzyko finansowe
- ... musieliście jeździć z nim na zakupy - tzn totalny brak organizacji (dot etapu realizacji)
- ... po marketach - tzn totalny brak rozeznania w rynku materiałów i towarów

I najciekawsze, że tacy "projektanci" są polecani. A że niedrogo to też akurat wada, bo to za mało - powinien załatwić Wam tyle rabatów i super wycen, że jego usługa by się Wam zwróciła z nawiązką!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Architekt wnętrz z wykształceniem kierunkowym. 3letnie doświadczenie. Zapraszam do współpracy. http://picasaweb.google.com/butrymowicz.karolina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich! Miałam od kilku miesięcy dylemat przy projektowaniu mojego mieszkania.Została mi polecona firma z Gdyni ,zajmująca sie aranżacją wnętrz i naprawdę spełniła moje oczekiwania .Bardzo polecam
http://www.newlookart.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

KUCHNIA STOLARZ CZY SALON ?

Witam

Mam pytanie trochę z innej beczki. Widzę, że na tym forum wpisuje się wielu architektów dlatego postanowiłam poradzić się w kwesti \wykonawcy mebli kuchennych.

W lutym muszę zrobić kuchnię jest dosyć duża ponieważ ma z 20 m2 i zdaję sobie sprawę, że muszę być przygotowana na większy wydatek szczególnie jak zorientowałam się ile kosztuje sprzęt AGD. Na meble kuchenne chciałbym wydać rozsadne pieniądze i pytając znajomych jedni mówią, żeby wybrać stolarza, a inni ,ze lepiej salon na forach znalazłam dużo opini i o salonach i stolarzach i pozytywnych i negatywnych myślę, że porady architektów moga miec tu kluczowe zanczenie.

1. Co wybrać meble z salonu, czy od stolarza ?
2. Czy w swoich odpowiedziach możecie napisać kontakt do stolarza lub salonu ?

Bedę wdzięczna za pomoc i wszystkim z góry dziękuję za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Aniu

Nasz pracownia kiedyś korzystała z usług stolarzy mozna powiedzieć tych tanich i to kilku, niestety żaden się nie sprawdzał i często miałam mnóstwo problemów z dokończeniem realizacji dlatego z moich doświadczeń odradzała bym ci stolarza jednak nie jest to opinia o wszystkich takich firmach. Obecnie współpracujemy z firmą SILVAN która wykonuje meble nietypowe i wyposaża całe mieszkania z ich usług jestem zadowolona jednak nie jest to tania firma więc mit o tanim stolarzu nie ma w tym przypadku racji bytu ale napewno wykonają pracę rzetelnie.

Arch
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Aniu

Jako architekt mogę polecić ci firmę z której korzystam w moich realizacjach NOBILIA zobacz ich stronę internetową http://www.kuchniemarzen.com . W moich realizacjach poza kilkoma drobnymi usterkami, które szybko zostały usunięte nie miałem z nimi problemów.

krzysiek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://muszla.wordpress.com/ polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem wnętrz i jestem kobietą :) Dlatego serdecznie zapraszam do współpracy.

pozdrawiam
http://www.studioloko.pl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
935studiodesign.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również szukamy architekta/projektanta wnętrz.

Ofertę- orientacyjną cenę za m2 za usługę A-Z i portfolio prosimy wysłać na:

madziaczek85@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam nasze usługi projektowe,
zapraszam na stronę http://www.lupindesign.pl

Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STUDIO:

KORULCZYK LUXURY DESIGN to firma wyspecjalizowana w projektowaniu wnętrz placówek sieciowych, biur i apartamentów prywatnych na poziomie LUXURY DESIGN.
Nie projektujemy dla Wszystkich, ale dla szczególnie wyselekcjonowanej Klienteli o wyszukanych wymaganiach designerskich, materiałowych i wykonawczych.
Nasze projekty nie są zwykłymi aranżacjami katalogowych elementów wyposażenia, ale zestawem nietypowych rozwiązań autorskich - są jednostkowe i niepowtarzalne a ich oryginalne rozwiązania designerskie są wyrafinowaną wizytówką samego autora.

W portfolio firmy znajdują się wielobranżowe realizacje instytucji biurowych, apartamentów oraz mieszkań prywatnych.
Wieloletnia współpraca z sektorem Private Banking Noble Bank i Alior Bank oraz ING i Open Finance pozwoliła nam na skuteczne pogodzenie nowoczesnych rozwiązań techniczno-materiałowych we wnętrzach dotychczas uważanych za zbyt surowe i zbyt oficjalne.
Nasze projekty łączą w sobie wykwintność wnętrz w stylu ultranowoczesnym z funkcjonalnością tradycyjnych rozwiązań profesjonalnej obsługi Klienta.
Bogate doświadczenie pozwala nam łączyć walory estetyczne, świadomość zagadnień technicznych oraz funkcjonalność dostosowaną do potrzeb naszych Klientów.

Firma zrealizowała szereg projektów indywidualnych, a także ogólnokrajowe przedsięwzięcia, w tym sieć placówek biurowych ING Bank.
Specjaliści firmy uczestniczą również w procesie koordynacyjnym i wdrożeniowym niniejszych realizacji w ramach przygotowanych przez naszą firmę programów standardów wykończenia wnętrz.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ADAM KORULCZYK:

Założycielem zespołu projektowego jest Adam Korulczyk - wizjoner
i absolwent gdańskiej
Akademii Sztuk Pięknych
o profilu Architektura wnętrz
- od dziewiętnastu lat uczestniczy
w świecie designerskim
i artystycznym.
Podróżuje po świecie, projektuje i zdobywa natchnienie
w relacjach intermedialnych
i interpersonalnych.


Jego niedawna wizyta i rozmowy biznesowe w Dubaju – mieście rozmachu architektury
i przepychu, skłoniły go do spojrzenia na projektowanie architektury, wnętrz i mebli
przez pryzmat dążenia
do niespotykanego luksusu tamtejszych wpływowych mieszkańców.


Te czynniki wpłynęły na zwrócenie się ku nowym rozwiązaniom technologicznym w projektowaniu wnętrz przy wyznaczaniu nowych standardów intermedialnej identyfikacji wzorców designerskich
na światowym poziomie.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OFERTA:

KORULCZYK LUXURY DESIGN posiada w swojej ofercie usługę w zakresie sporządzania kompleksowej i szczegółowej dokumentacji technicznej oraz poprzez koordynację jej wdrożenia w procesie realizacji.


Firma uczestniczy w pełnym procesie projektowo-
koordynacyjnym: zaczynając
od etapu koncepcji i pełnego kompletu pozwoleń na budowę poprzez etap projektowy aż po pełną i kompleksową obsługę koordynacji i nadzoru nad realizacją powstających przedsięwzięć:

- biura

- apartamenty prywatne

- wille

Studio projektuje, zleca i koordynuje kompleksową realizację wnętrz POD KLUCZ.

--------------------------------------------------

Adam Korulczyk
architekt generalny / właściciel

+48 668-254-074
info@korulczyk.com
http://www.korulczyk.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,

Szukam architekta z uprawnieniami i architekta wnętrz do budowy parterowego dużego domu w okolicach Starogardu Gdańskiego.

Do wykonania adaptacja projektu gotowego ze zmianami (mamy kilku faworytów, ale zaden projekt nie spełnia w 100% naszych oczekiwań), koniecznie z wizytą na działce i zaprojektowanie rozsądnego wnętrza - nowocześnie, ale z szacunkiem dla naszej kieszeni.

Proszę o kontakt mailowy: j__g@op.pl

Kuba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

i ja poszukuję architekta wnętrz. Może to być ambitna studentka z doświadczeniem, a niekoniecznie architekt z 20-letnim stażem pracy, ponieważ zależy mi na niedrogiej konwersacji :-).

Koleżanka zapłaciła mnóstwo pieniędzy za pomoc architekta, ale ona primo: ma dużo pieniędzy, secundo: nie była pewna, czego chce, więc szukała kogoś, kto narzuci jakiś wątek, tertio: miała jasny cel, tzn. wybrać pomysł z kilku, które jej zaproponowano i wprowadzić się dopiero na gotowe, bez zawracania sobie głowy czymkolwiek.

A ja w zasadzie wiem, czego chcę, mam wstępnie wybrane kolory, rodzaje drewna, płytek itp., sama zamierzam poszukać odpowiednich inspiracji kolorystycznych w sklepach i sama zamierzam nabyć te artykuły, a że preferuję minimalizm, stonowane wnętrza i delikatną nowoczesność, to niewiele mi do szczęścia potrzeba :-), czyli szukam kogoś, kto mi doradzi tak ogólnie, czy idę w dobrym kierunku, czy może coś należałoby zmienić, gdzieś dodać, gdzieś odjąć, gdzieś zamienić, kogoś, kto podpowiedziałby mi, jakie są możliwości wyboru, nowoczesne rozwiązania itd., ale bez udziwnień, których nie lubię. Chętnie zobaczyłabym także wizualizację moich pomysłów.

Mieszkam w Gdyni.
mój mail: megi36@poczta.onet.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktos slyszal i ma jakas opinie np. o p.Justynie Kalinowskiej ?

http://www.studiodelarte.pl/studio-del-arte-2-Witamy.html

lub p. Monice Ruszkowskiej ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam swoją firmę. Zajmujemy sie projektowaniem wnętrz
mieszkań, apartamentów oraz wszelkich lokali biurowych.
Projektujemy meble kuchenne szafy komody i garderoby.
Współpracujemy z wieloma firmami podwykonawczymi nadzorujemy ich prace na budowie. Pomagamy odebrać lokal od developera. Nasze
oryginalne pomysły wdrażamy szybko i sprawnie. Zapraszamy do
współpracy. http://www.mgforma.pl
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli ta szklana umywalka na zdjęciu na stronie to Wasza realizacja to współczuję użytkownikowi. Kiedyś coś takiego zainstalowałem u siebie i wywaliłem najszybciej jak to było możliwe. Na szkle osadza się wszystko po każdym myciu rąk i zębów. Właściwie to taka umywalka to jeden wielki zaciek do ciągłego sprzątania. Bardzo nie praktyczna, bez przelewu. Do tego na łączeniu umywalki z blatem gromadzi się wszelki brud i ciężko to posprzątać.
A na zdjęciach faktycznie, świetnie wygląda ;)
http://www.google.com/search?q=imperfekcje+budowlane
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga Megi, jest jedyna sprawdzona zasada i działa zawsze. Jakość i fachowość projektanta (i wszystkich dalszych konsekwencji) jest wprost proporcjonalna do jej/jego doświadczenia i dokonań. To nie jest towar tylko usługa - cudów nie ma. Jak ktoś nie ma stronki lub ma tam tylko 10 zdjęć to jest to amator. Ryzyko więc jest 100% i miła rozmowa nie jest żadnym pocieszeniem. A przecież powierzasz jej/mu swoje mieszkanie i pośrednio swoje pieniądze. To ogromna odpowiedzialność.

Jak przejrzysz katalog "aranżacja wnętrz" na trojmiasto pl i wejdziesz na kilka stron projektantów to od razu rozpoznasz profesjonalną ofertę. Pamiętaj, że dobry projektant tak to zorganizuje, że wydasz 2x mniej kasy a efekt będzie 2x lepszy i zrealizowany 2x szybciej! Na prawdę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Realizacjami pod klucz zajmuje się pracownia LESINSKA CONCEPT.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecanych i sprawdzonych projektantów znajdziesz na http://www.ofachowcach.pl znajdziesz tam opinie poprzednich klientów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
zapraszam na naszą stronę
-od projektu do wykonania

www dontworry.pl

pozdrawiam
Jerzy Demianiuk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.tomaszjasinski.net
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Pracownia MANA Design zajmuje się projektowaniem wnętrz użyteczności publicznej, biur, lokali użytkowych, przestrzeni wystawienniczych, domów oraz mieszkań.
Poszukujemy nowych rozwiązań, posiadamy bardzo dobre kwalifikacje, wiedzę oraz wykształcenie.

serdecznie zapraszam do mojej pracowni,
Marta Napiórkowska-Łosin

http://www.manadesign.pl
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę że choć wątek stary to wciąż żywy. Jeśli mogę komuś pomóc to chętnie pomogę opowiem więc i swoją historię. Jakiś czas temu moja ciotka kupowała nowe mieszkanie stan surowy od developera. Masakra kto to przeżył wie, nic nie ma gołe zimne ściany i wystające z nich gdzieniegdzie rury do podłączenie sanitariatów. Poprosiła mnie o pomoc i razem próbowałyśmy to jakoś poukładać co kupić, gdzie kupić, jakiego koloru, kto to zamontuje a kto pomaluje i takich pytań dziesiątki. Obie myślałyśmy że się po prostu powiesimy. Wtedy wpadłyśmy na pomysł zatrudnienia architekta wnętrz, który kompleksowo zajmie się całością za nas bo my miałyśmy dość zaczym tak naprawdę zaczęłyśmy cokolwiek. Ciotce spodobał się styl Pani Magdaleny Knappe i to ją poprosiłyśmy o pomoc. Odetchnęłyśmy z ulgą wszystko od tej pory poszło już jak po maśle, dostawałyśmy tylko pytania kilka spotkań, trochę pracy z Panią Magdą zdalnie i mieszkanie zostało wykończone. Pani Magda miała własną ekipę i sama doglądała aby mieszkanko wyszło jak ustaliłyśmy. Na koniec wyszło super jak z wizualizacji zdjęte.
Jak ktoś chce skorzystać to polecam http://www.projektowaniewnetrz24.eu/ mam nadzieje że komuś udało mi się pomóc i uprościć ten ciężki okres jakim jest wykończenie nowego mieszkania.
Pozdrawiam Kaśka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Ja osobiscie polecam biuro projektowe Inside Studio Beata Nowak. 4 lata temu wykańczałem swoje pierwsze mieszkanie z Panią Beatą. Teraz zakupiłem nowe większe lokum i również korzystam z jej usług. Jest osobś rzetelną, wiarygodną i co najważniejsze dostępna w razie potrzeby pod mailem lub telefonem. Ma bardzo dużo ciekawych pomysłów a przy zakupie materiałów można skorzystać z jej zniżek co jest naprawdę bardzo opłacalne.

Portoflio wraz z referencjami można znaleźć na http://www.insidestudio.com.pl

Pozdr.
MG
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Napewno odradzam usługi firmy AEDES Fabryka Wnętrz z Gdyni. Kłamcy, oszuści i partacze. Proszę się nie sugerować uśmiechami i nadskakiwaniem tych osób i tym że mają studio w centrum Gdyni. W materiale i robociźnie są mi winni ok 10 tyś zł. Jak mi oświadczył Pan Tomasz Chrostowski, on wydał moje pieniądze i nie ma za co pracować.
Nie mówiąc już o ruszających się panelach i innych.

Chętnych zapraszam aby obejrzeli efekty ich pracy,

Pozdrawiam, Tomek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe referencje szkoda tylko ze pisane przez partnera pani architekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Profesjonalne projektowanie wnętrz 3D. Plan Design, Słupsk.

Wykorzystując naszą znajomość rynku oraz brak uzależnienia od konkretnych firm, nie przepłacisz swojej inwestycji.

Tu filmik 3d jako próbka jakości wizualizacji.

http://www.plandesign.pl
607 713 935

Zapraszam
Katarzyna Szczucka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poszukuję pomocy przy aranżacji mieszkania. Oferty e-mail: andziat29@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie, chętnie polecę swoje usługi w tym zakresie.

Oferuje kompleksowe projekty wnętrz w rozsądnej cenie.

Po szczegóły zapraszam na:

http://wieckowski.carbonmade.com
http://www.wieckowski-projekty.pl

Zapraszam do współpracy.

Michał Więckowski
797 710 066
wieckowski.mi@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chce Pani trochę sama poprojektować to zapraszam na stronę http://www.miniroom.pl a tam dostepne są proste formularze do projektowania dekoracji z tkanin. Oferta jest skierowana do wyposażania pokoi dziecięcych, ale znajdzie Pani też tkaniny do salonu. Życzę dobrej zabawy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczerze polecam pracownię LESINSKA CONCEPT prowadzoną przez ambitnych i bardzo zdolnych mlodych projektantów!

Mają fantastyczne projekty!!

strona pracowni: http://www.lesinska.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Jestem architektem posiadam uprawnienia budowlane. Chętnie zajmę się projektem zagospodarowania terenu oraz koordynacją branż (przyłącza wod-kan, elektryka, szamba) oraz projektami budowlanymi domów jedno i wielorodzinnym. Chętnie wykonam projekty wnętrz. Posiadam 6 letnie doświadczenie w zawodzie. Współpracuje na terenie Trójmiasta, Kościerzyny i Kartuz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.facebook.com/domdecor.zawadzka ZAPRASZAMY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie i zapraszam, chętnie udzielę konsultacji rad i oczywiście zrealizują projekt http://thearchitect.pl/projects/aranzacja-mieszkania/
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry,
skończyłam architekturę wnętrz, od kilku lat zajmuję się projektowaniem mieszkań i domów. Mam wykonawcę, stolarza i innych specjalistów, z którymi współpracuję.

Projektuję pomysłowe nowoczesne wnętrza dostosowane do potrzeb klienta - zawsze w atrakcyjnych cenach. Gdynia, Sopot, Gdańsk i okolice.

Zapraszam do kontaktu: gdynia.wnetrza@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkich poszukujących architekta wnętrz zapraszam do kontaktu: http://www.martynaszulist.pl :)

Działam głownie w Gdańsku, ale wykonuję też zlecenia na obszarze całego Trójmiasta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem znawcą architektów bo niedawno pierwszy raz w życiu z takich usług korzystałem, ale jestem zadowolony. Zdałem się na firmę z Sopotu Lux Interiors, może ktoś ich kojarzy? Fachowa obsługa, rzetelna informacja, podobały mi się zwłaszcza wizualizacje, które były nowoczesne, dokładne, bardzo realistyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie byłam u nich na rozmowie w sprawie zaprojektowania i najlepiej wykonania całego remontu parteru domu. Wszystko ok, ale cena mnie przeraża. Czy wszyscy są tak drodzy (40 m2 - salon + kuchnia, łazienka mała, korytarzyk i małe pom. gosp.), bo cena 6000 zł mnie zaskoczyła....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą ito design. Sprawnie poradzili sobie z aranżacją mojego mieszkania i ostateczny efekt naprawdę mnie zachwycił. Firma bardzo profesjonalna i zawsze podsuną jakieś ciekawe propozycje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, ja z kolei współpracowałem z ITOdesign przy budowie i projektowaniu mojego domu. Nie tylko architekci są tam godni polecenia, ale i wszyscy, którzy tworzą te firmę. Terminowi, sumienni i dbający o swoich klientów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MDOKWADRATU STUDIO PROJEKTOWE - najlepsze ceny i kompleksowe usługi - 512175878 Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam usługi tych Pań architekt,projekt zakończony a my jako inwestorzy zadowoleni z kreatywności,ceny oraz terminowego zakończenia projektu.Teraz tylko czekać na realizację :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę również polecić Panią Monikę Głowalę, http://www.mgprojekty.com/. Robi na prawdę świetne projekty wnętrz http://www.mgprojekty.com/?s=galerie, a co ważne w terminie ;).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://www.versalkastudio.pl

Wejdź, sprawdź realizacje, zadzwoń. Nie zawierzaj innym "zadowolonym", tylko kieruj się własnym gustem i okiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Trójmieście jest wielu dobrych projektantów wnętrz, ja korzystałem z Studio Kreatura i mieszkanie zrobione 10/10 spełnienie moich marzeń http://www.studiokreatura.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zajrzyj tutaj :) również projekty godne uwagi http://perfectconstruction.pl/oferta/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie za bardzo rozumiem. To w końcu tadek, amelia, ada, wanda czy marta? Żałosne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam :)
Od projektu po realizację
Dorota Sydor
Franka home staging & more
512972406
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja polecam samemu się tym zająć :) Projektowanie wnętrz to czysta przyjemność. Przy okazji można też skorzystać z inspiracji na blogach wnętrzarskich, na przykład tu: https://unikalnewnetrza.pl/ .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że w tak odpowiedzialnej kwestii nie ma co próbować bić się z projektowaniem wnętrz samemu, tylko zwrócić się do specjalistek z prawdziwego zdarzenia https://studioloko.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mnie się teraz kojarzy również firma Grupa Mo https://grupamo.pl/kontakt/poznan/ . Przecież oni nie tylko oferują różnorodne materiały wykończeniowe i wyposażeniowe. Oni również mają swoich projektantów i w tym zakresie też wspomagają swoich klientów. Także wydaje mi się, że warto byłoby się do nich zgłosić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, chciałabym polecić wam biuro architektoniczne Zona Archi Jestem zachwycona tą firmą. Zaprojektowali mi biuro. Pełen profesjonalizm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź http://pluplu.pl/lodzki-architekt-wnetrz/ super fachowcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam chętnie pomogę https://www.kuldesign.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę https://finansowypuls.pl/piekne-fototapety-z-naturalnymi-motywami-lasow/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat wykorzystania fototapety z motywami lasu. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak zdecydowanie warto. Czasem kilka centymetrów potrafi zrobić ogromną różnice w funkcjonalności.
Projekt budowlany powinien być już projektowany razem z układem wnętrza, aby byli funkcjonalnie I aby do tego układu były dopasowane projekty instalacji.
Bo jaki ma sens projektowanie instalacji, jak nie wiemy, co gdzie ma być?

Jeśli szukalibyście ciekawych realizacji, polecam kontakt z tym biurem projektowania wnętrz z Krakowa https://marengo-architektura.com/o-firmie Działają jednak na cała Polskę :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

przeprowadzki nie za miliony (3 odpowiedzi)

Szukam kogoś do przeprowadzki.samochód plus dwóch tragarzy. Teren to Wrzeszcz do Oliwa....

Mycie elewacji (12 odpowiedzi)

Polecacie jakąś firmę, która mi umyje elewację a jej nie zniszczy. Miałem do tej pory 2 firmy,...

Jak zabezpieczy meble do przeprowadzki? (3 odpowiedzi)

Przeprowadzka to często stresujące wydarzenie, które wymaga odpowiedniego zabezpieczenia mebli,...

do góry