Widok

Poszukuję dobrego specjalisty od endoprotezy stawu biodrowego

Witam

poszukuje dobrego specjalisty odnośnie endoprotezy stawu biodrowego. jestem osobą młoda i chciałabym aby doradzono mi odpowiednią protezę jak i odpowiednio ją zamontowano, abym mogła dalej cieszyć się życiem :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam jestem rehamilitantka i polecam ci zespol lekarzy w kosciezynie a najbardziej ordynatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Bardzo. polecano mi też swissmed albo szpital kolejowy w Gdańsku co o tym sądzisz ??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Mona a co ci sie dzieje z biodrem? ja tez mam z nim powazny problem tez jestem mloda ale mi lekarz odradzil zabieg
jesli chcesz pogadac pisz na gg 4008705
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niekorzystam z GG . W dzieciństwie miałam obustronne zwichnięcie stawów biodrowych, które było operowane. Informowano mnie, ze w wieku między 30-40 będę musiała wymienić na sztuczny i tak tez wszystko ku temu idzie :( . Ja mama potwierdzenie, ze powinnam to zrobic dlatego też chcę się utwierdzić jeszcze w wyborze specjalisty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi lekarz zaproponowal wiskosuplementacje i mysle ze sie na to zdecyduje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mona ja ci polecam tak jak wyżej rehabilitantka lekarza z Kościerzyny Marek Krzemiński ordynator, profesjonalista w dziedzinie stawów biodrowych. Ja właśnie u niego wymieniałam biodro i już 7lat minęło jak dotąd wszystko w jak najlepszym porządku.Życzę zdrówka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
dzięki serdeczne , chyba też się zdecyduję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem zainteresowana kontaktem z pania aby przekonac mojego kochanego wujka kapłana Oblata z Gdańska do operacji.
Moje namiary Franko Elzbieta - e.franko@neostrada.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez tam robilam bioderko i jest ok. A ćwiczenia i masaże terapeutyczne miałam w http://gdanskrehabilitacja.pl i mi pomogły bo operacja to pół sukcesu a potem trzeba się wytrenować i to wytrwale.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi w Swissmedzie nie udzielili pierwszej pomocy. Przyszedłem zakrwawiony do szpitala. Miły portier wskazał drogę do recepcji oddziału chirurgii. Jak już tam doszedłem o własnych siłach, apatyczny babsztyl za ladą gapił się w monitor i starał się ignorować mnie. Poprosiłem o wodę, serwetki, COKOLWIEK by wytrzeć rany z brudu... odbąknęła że lekarz zajęty. I że będę musiał zapłacić. Totalne zero zainteresowania pacjentem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
https://m.trojmiasto.pl/katalog/Domowa-Rehabilitacja-o68647.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak się nazywa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepszym specjalistą jest nasz organizm, który ma do końca życia zdolności regeneracyjne i trzeba go tylko odpowiednio zastymulować. Wymiana biodra to totalna ostateczność. Istnieje też prawdopodobieństwo, że organizm nie przyjmie protezy - znam taki przypadek byłej pielęgniarki. Spróbuj metod alternatywnych. Ciężka i mozolna rehabilitacja we własnym domu przez kilka lat, albo do końca życia - ale może się obejść bez wymiany biodra i można normalnie funkcjonować. Polecam do tej rehabilitacji łóżka do termomasażu typu Ceragem M i odpowiednie zabiegi - w tym przypadku prostowanie miednicy. TO SIĘ JESZCZE DA URATOWAĆ (może nie w 100%, ale prawie, lub w takim stopniu, żeby normalnie funkcjonować ). Twój organizm jest młody i sobie poradzi, łatwo nie będzie i samo się nic nie zrobi. Wymiana biodra nie rozwiąże przyczyny powstawania twoich problemów - to tylko działanie objawowe - jak większości leków. Najpierw jedna proteza, potem NA PEWNO druga - protezy wytrzymają 15 może 20 lat - a co potem? Walcz sama do końca, a zdziwisz się jakie zdolności ma twój organizm.
W pierwszym przypadku (wymiana) zarobi i skorzysta Chora Kasa, w drugim Ty wydasz pieniądze i Ty skorzystasz. Oczywiście nie musisz się mnie słuchać i nie jest to reklama.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10
Witam
Mam na imię Alicja mam 45 lat. W wieku 12 lat potrącił mnie samochód a raczej chciał rozjechać. Miałam wiele schorzeń ale to najgorsze to złamanie kości biodrowej. Pierw przebywałam w szpitalu Omega w Warszawie. Tam posadzono mnie na wózek inwalidzki i powiedziano sorry nie będziesz już chodziła. Moja ukochana mama nie poddała się zabrała mnie dosłownie siłą i zdobyła ( oj w tamtych czasach to dużo kosztowało) miejsce w Konstancinie . Tam po dwóch miesiącach zoperowano mnie i poddano 6 miesięcznej rehabilitacji. Wyszłam jako nastolatka prze szczęśliwa mogąca nie tylko chodzić ale korzystać z pełni życia. Niestety po dwudziestu latach lekarz powiedział że ściera mi się kość szyjki udowej i muszę mieć endoprotezę. To była dopiero nowość. Słyszałam wiele opinie o tym zabiegu różnych lekarzy i osób które były zadowolone ale i osób które bardzo cierpiały z bólu bo proteza się nie przyjęła. Zastanawiam się dlaczego lekarze rzadko o tym informują. Nie ukrywam że ciężko mi się chodzi po nie podnoszę nogi tak jak zdrowej, mam ją szczuplejszą , krótszą i coraz większe ograniczenia zgięcia w biodrze.
Ale mądry lekarz powiedział że do puki daję radę chodzić i nie cierpię z bólu żebym nie ryzykowała bo jednak to ryzyko. Najlepszym lekarstwem jest jazda na rowerze nawet pięć minut do sklepu i gdziekolwiek zamiast chodzić używaj roweru to jest najlepsze. Ja to zlekceważyłam ale biorę się w garść nie poddam się . I teraz jak przeczytałam wypowiedz Grzegorza dostałam zastrzyk adrenaliny natchnienia. Swój organizm to zawsze swój nie lubi mieszania się do niego :)))
Trzymam za Ciebie kciuki nie poddawaj się tak łatwo - kup rower i korzystaj z życia ::::::::::
pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na chomiku mam przykład takiego pana (71 lat) któremu się udało uniknąć wymiany biodra. Wpisz google grzema69 zakładka zachomikowane strona 2 jak uniknąć wymiany biodra. Plik do ściągnięcia. Każdy ma wybór.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

to miał szczeście :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku jest rehabilitant od endoprotez wart polecenia bo kiedys postawił moja Mamę na nogi. http://www.naszarehabilitacja.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-gdansk-masaz-sopot,gdansk.html
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Także zalecam Pawła Michałowicza po chirurgicznej alloplastyce z endoprot.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

gdzie najlepiej usunąć ósemki??? (65 odpowiedzi)

j.w. dodam, że jestem bardzo przewrażliwiona bo już jedno usuwanie mam za sobą (w przychodni Woj....

BARDZO DOBRY STOMATOLOG GDYNIA (19 odpowiedzi)

Może ktoś polecić, byłem prywatnie w klinice w Gdyni i zęby mam tak zrobione, że trzy bolą...

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

do góry