Widok

Poszukuję firmy, która zaprojektuje i wykona meble kuchenne.

Witam,poszukuję firmy , która zaprojektuje i wykona meble do mojej kuchni. Dodam iż kuchnia jest niewielka, stąd potrzebne są meble na wymiar.Wymiary całkowite kuchni mogę przesłać zainteresowanym na maila.
Pozdrawiam
W razie pytań proszę pisać na maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zakład stolarski - wykonuje meble kuchenne,wizualizacje komputerowa rowniez. Zapraszam http://www.meblodar.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam

meble-jadczak.pl :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, czy ktoś korzystał z usług tej firmy? prosze o info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Zapraszamy do zapoznania się z galerią oraz ofertą na naszej stronie internetowej http://www.studioloko.pl

Zajmujemy sie aranżacją wnętrz, projektowaniem mebli pod wymiar oraz adaptacją wszelkich obiektów w zależności od ich przeznaczenia.

Serdecznie zapraszamy do współpracy
StudioLOKO
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wymyslilam sobie sama moja kuchnie marzeń przyszli fachowcy tak jak chcialam ja zaprojektowali i mam....podaje namiar meblostar ..pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam

Mój mąż ma firmę budowlaną. w ostatnim czasie zrobił sam meble do naszego mieszkania - tanio i pięknie - proszę o maila to prześlę zdjęcia. Może będzie Pani zainteresowana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moniko848 czy mogę poprosić na maila zdjęcia tych mebli? Będę wdzięczna bo też przymierzam się do zakupu mebli(kuchnia i pokój). Z góry dziękuję.
joanna833@onet.eu
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W dniu dzisiejszym po pracy ok. 18 zrobię zdjęcia i prześlę Ci na maila.

Prześlę także inne prace remontowe mojego męża. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli można ja też poproszę o maila
aneta1984@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie

Zdjęcia wysłałam na maila :)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monika mógłbym tez prosić o przesłanie wzorów pracy Twojego meza? jestem zainteresowany z nim pogadac. Mój mail. Marcinsz22@interia.pl, dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam zdjęcia wysłałam na maila :)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podaję maila : ania3m@gmail.com , proszę o zdjęcia prac męża...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdjęcia wysłane :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam firme Classic meble z Kosakowa bardzo ladne wykonanie i profesjonalna obsluga ale ceny nie sa najnizsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poproszę o zdjecia prac męża karolagda_24@go2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Pani Aniu,

Podobny dylemat miałam miesiąc temu. Po kilkudniowej selekcji zdecydowałam się na Galerie Indeco we Wrzeszczu. Przyciągnęli mnie bardzo ładnym salonem, nowoczesnymi pomysłami i co najważniejsze najniższą ceną. Po wstępnej rozmowie przyjechał do mnie projektant i zrobił darmową wycenę i projekt. Kuchnie miałam zamontowana po 3 tygodniach. Jak Pani chce to moge wysłac namiary na projektanta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bym zapomniała, mój mail to nasallegro@o2.pl. Chętnie się pochwale fotkami swojej kuchni. A strona Pana Artura - bo tak nazywa się projektant i właściciel, który wszystko mi załatwiał to http://www.galeriaindeco.pl Ich oddział jest nowy ale jestem na prawdę zadowolona z jakosci usługi :+)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje za informacje o tym forum Pani Agnieszko.
Zadowolony klient to najlepsza nagroda.
A Pan Artur to najlepszy projektant, zresztą od niego się uczyłem :+)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze w pryszlym roku zmienie wystroj kuchni,niestety jest ograniczona mala powierzchnia,wiec w gre wchodzi dobry funkcjonalny projekt,z wykorzystaniem kazdego cm2 :)z funkcjonalnoscia,tez skorzystam z pomocy fachowca-ale pytanie gdzie znalezc takiego projektanta z pomyslem???/no i firme ktora zrobi to super i oczywiscie w przystepnej cenie???w gre wchodzi drewno.I 2 sprawa....chce kupic stol i krzesla na 6 osob-czy jest ktos kto np robi takie rzeczy na zamowienie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ponownie,

Najlepiej pochodzić po salonach i zrobić rozeznanie cenowe oraz czasowe (realizacja zamówienia i szybkość montażu). No oczywiście liczy się tez projekt. Zawsze jestem otwarty aby zrobić darmowy, funkcjonalny projekt, który zadowoli klienta także zapraszam w przyszłości - to nic nie kosztuje :+)

http://www.galeriaindeco.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga34 proszę o namiary na projektanta, przez infolinie nie mogę się dodzwonić. Chetnie zobacze tez fotki kuchni. Z góry dziękuję bardzo, podaje mail m.sarnecka@interia.pl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z panią miałem przyjemność z rana rozmawiać ?
W razie czego proszę o kontakt na 501960562

Pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam przyjemność skorzystania też z usług Galerii Indeco.Na początku nie byłam jakoś przekonana,bo niby indeco a niby nie....a po tym jak dostałam projekt do łapki,to się okazało ze w 100% trafili w mój gust. Z wykonanie nie mieli kłopotu,wszystko poszło zgodnie z umową. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kryptoreklama Galeri Indeco zalosna.W roznych tematach 20 opini z tego samego komputera podpisane 20 roznymi nickami.Z taka propaganda radze zapisac sie do Platformy lub do komitetu poparcia Adamowicza,oni tez tam lubia wciskac kity:)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
heh,jakaś aluzja polityczna:)))). Moim zdaniem nieważne czy reklama nie reklama,ważne czy są faktycznie solidni,w dostępnych cenach i czy tylko tak gadają,więc Paweł uważam,że każdy ma prawo w ten czy inny sposób się reklamować. Sam kiedyś też pewnie tak robiłeś,dlatego odpuść sobie.A tak na marginesie,to się wybieram do nich i chcę zobaczyć wykończenie. I sprawdzić czy słowa Pawła są prawdziwe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiedzcie mi proszę czy ktoś już korzystał z usług Indeco Pomorze? BYłam ich klientką i teraz nie wiem gdzie w razie potrzeby się zwrócić. Dziękuję za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
indeco pomorze juz nie istnieje, bo zabrano im licencje indeco

teraz na pomorzu powstala siec galeria indeco i oni obsługują klientów indeco.

sprawdż na galeriaindeco.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Indeco Pomorze zmieniło nazwę na Fawre i nikt nie zabrał licencji , tylko włściciele Indeco Pomorze sami podziękowali Indeco S.A. za współpracę . Odsyłam do źródła http://www.fawre.pl . Ciekawe kto i z jakiego powodu miałby odebrać licencję jednemu z najlepszych dealerów w Polsce , z pracy którego w tej chwili może korzystać wielu innych dealerów Indeco ?? Miejcie ludzie choć trochę przyzwoitości bo już chyba się zagalopowaliście w tym swoim rozbieganym PR na forum . Starajcie się klientów zachęcić swoim dobrym produktem a nie marką , której zasad funkcjonowania klienci nie znają bo i nie muszą . Rozumiem niezadowolenie wielu zniesmaczonych stolarzy , bo gdzie kończy się jakość a zaczyna marketing ? I na dodatek to ten najgorszy do celowego rozgłaszania nieprawdy . Tu prosi się zadać pytanie . Czy liczy się dla Was tylko kasa , kasa i kasa , żeby jej zdobyć jak najwiecej w jak najkrótszym czasie ? Czy ważne jest to żeby klientowi dać to czego On faktycznie oczekuje ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Meble to nasza specjalność od ponad czterdziestu lat. Pracujemy indywidualnie z każdym klientem, dlatego projekty, które tworzymy są niepowtarzalne, wyjątkowe, dostosowane do potrzeb i wymogów naszych klientów.

Nie produkujemy mebli - my je tworzymy. Stosujemy wszelkie materiały, jakie są dostępne na rynku meblarskim. Urządzamy kuchnie wraz z aneksami jadalnymi, sypialnie, salony, pokoje dla dzieci, łazienki, garderoby, biura.

Meble powinny stanowić integralną całość z wnętrzem, oraz dopełniać się nawzajem. Nawet dobrze zaprojektowane meble nie będą w pełni oddawać uroku i klimatu pomieszczenia bez odpowiedniej aranżacji otoczenia. Dlatego oferujemy naszym klientom usługi w zakresie architektury wnętrz. Na etapie projektowania ważny jest dla nas stały kontakt z klientem.
Podczas rozmowy poznajemy preferencje inwestora względem stylu i klimatu wnętrza, aby późniejszy projekt spełniał wszystkie wymogi komfortu, dobrego smaku, wygody i estetyki. Staramy się sprostać wymaganiom wszystkich, którzy nam zaufają i zaspokoić nawet najbardziej wyszukane wyobrażenia klientów o swoich wymarzonych wnętrzach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może przeglądaj sobie różne stronki? Daje linka do stolarki:
http://www.eurobudowa.pl/firmy/kategoria/15/stolarka/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam w Gdyni ale meble zamawiałam od stolarza z Białegostoku. http://www.czerniawski-meble.pl
polecili znajomi, zaskoczyło mnie, że pomimo dużej odległości, właściciel firmy był punktualny i wykonał meble przed czasem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam serdecznie.Od kilku lat współpracuje z prywatnymi osobami którzy zamawiali u mnie meble do salony oraz do kuchni,namawiali mnie do ogłoszenia z portalach internetowych,gdyż ceny mam przystępne,prace robione indywidualnie z wielka doskonałością i otwartością na propozycje.podaje adres rafal1409@tlen.pl, lub nr,693 748 618.dla chetnych wysyłam zdjęcia prac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Meble niemieckiego producenta NOBILIA

Zapraszam Panią do naszego salonu kuchennego
ul. Warszawska 96/51 w Gdańsku.
Strona internetowa http://www.kuchniemarzen.com
Najlepszą rekomendacją mebli są sprzedane kuchnie.
Co 3 kuchnia na rynku niemieckim pochodzi z fabryki NOBILIA rocznie firma produkuje 450 000 gotowych kuchni i eksortuje je do 63 krajów świata. Meble testowane są w laboratoriach fabryki na 15 lat uzytkowania (filmy z testów oraz certyfikaty jakości na stronie internetowej).
Ceny mebli bardzo konkurencyjne (rabaty jakich się nie spodziewasz) ponadto dla każdego Klienta który odwiedzi salon z wymiarami kuchni projekt wraz z ofertą wykonamy gratis. Pracuję w meblach kuchennych już 11 lat i zachęcam do skorzystania z naszej oferty.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam pytanie

Czy mozliwe jest zamówienie kuchni do Słupska i do kiedy trwa promocja na meble oraz jaka jest gwarancja na meble?

Filip
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie Filipie

Nie ma problemu z realizacją kuchni w Słupsku
Termin realizacji to 4 tygodnie
Promocja trwa do 05.02.2011
Jezeli jest Pan zainteresowany to na stronie internetowej http://www.kuchniemarzen.com można zarejestrowac się i zamówic katalog mebli do domu.
jeżeli mieszka Pan w Słupsku to wystarczy, że prześle an wymiary kuchni na maila i wstepny projekt oraz wycenę wykonamy nieodpłatnie. Jezeli po wstępnej wycenie bedzie Pan chciał kontynułowac współpracę nasz projektan umówi się z Panem na spotkanie w Słupsku i spomiaruje kuchnie oraz omówi szczegóły projektu aby wprowadzić niezbędne zmiany. W ten sposób będzie Pan musiał tylko raz pofatygować się do Gdańska w celu ostatecznego wyboru frontów, blatów i uchwytów oraz podpisania umowy.

Pozdrawiam

NOBILIA
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam meble nobilia od 2 lat i jestem bardzo zadowolona, akurat nie zamawiałam ich w gdańsku tylko w rumii ale meble polecam kazdemu .

Dominika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WITAM SERDECZNIE, ZACHĘCAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ GALERIA PRAC NA STRONIE kuchniok.pl , OD PROJEKTU DO WYKONANIA, KUCHNIE, ZABUDOWY, ŁAZIENKI, GARDEROBY, MEBLE SALONOWE, SKLEPOWE, TEL.KONTAKTOWY NA STRONIE kuchniok.pl, lub 660.776.385.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mógłbym prosić o maila. agmar70@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam firmę PAKAR z Elbląga http://www.pakar.elblag.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam http://www.okland.one.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam moje nazwisko Jeramczykowski Damian wykonuje szafy kuchnie zamudowy oto muj nr 794620029
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Komandor robi na wymiar takie meble w różnych cenach i z różnych materiałów. Wybór jest duży, mają materiały własne i austriackiego Eggera, warto zamówić projektanta, żeby coś doradził, wizyta nic nie kosztuje: http://www.komandorpomorze.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Zapraszamy na naszą stronę
- od projektu do montażu
- wystarczy obejrzeć realizacje

Pozdrawiam,
Jerzy Demianiuk
http://www.dontworry.pl
601 621 220
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Oprogramowanie dla firmy (16 odpowiedzi)

Jakiego typu oprogramowanie do firmy polecicie? Gotowe czy może jednak dedykowane?

KADAX ARTUR ŁASTOWSKI - meble na wymiar. Ktoś kojarzy? (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Czy ktoś korzystał z firmy KADAX ARTUR ŁASTOWSKI? Szukamy wykonawcy, który zrobi...

Szukam ekipy remontowej w Redzie stan deweloperski od sierpnia. (5 odpowiedzi)

Szukam solidnej firmy remontowej do kawalerki (35,5 m2) stan deweloperski w Redzie od sierpnia.

do góry