Widok

Poszukuje projektanta wnętrz

Zakres
- Salon z aneksem kuchennym
- Łazienka
- Korytarz
pow. ok 30 mkw

Interesuje mnie projekt, czyli kolory scian, dodatki pelne umeblowanie wykonczenie po mojej stronie, prosze o kontakt oraz szacunkowa wycene pod adres slawek.lawrenc@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
518-073714
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, chętnie porozmawiam o możliwej współpracy przy Pańskim projekcie. Zapraszam na stronę internetową z moją ofertą. Pozdrawiam http://www.imw.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już widzę jak mi projektant wnętrz projektuje instalację elektryczną :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już widzę jak mi elektryk z malarzem pokojowym projektują wnętrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prędzej elektryk niż projektant wnętrz....projektant wnętrz to mi może co najwyżej zaplanować umiejscowienie punktu świetlnego a projekt instalacji. I nie piszę tutaj o elektryku - złotej rączce, których zwykle ludzie zatrudniają do prostych prac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak, elektryk będący osobą z ekipy wykończeniowej wykonuje instalację według projektu architekta wnętrz. W czym problem? Wiadomo że elektryk mieszkania Ci nie zaprojektuje ;) Ani kafelkarz, ani hydraulik ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moją łazienkę zaprojektowało biuro projektowe Studio Loko z Gdańska https://studioloko.pl/. Jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni i myślimy o zleceniu im tym razem kuchni. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszam do kontaktu chętnie pomogę htpps://www.kuldesign.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

KADAX ARTUR ŁASTOWSKI - meble na wymiar. Ktoś kojarzy? (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Czy ktoś korzystał z firmy KADAX ARTUR ŁASTOWSKI? Szukamy wykonawcy, który zrobi...

Szukam ekipy remontowej w Redzie stan deweloperski od sierpnia. (5 odpowiedzi)

Szukam solidnej firmy remontowej do kawalerki (35,5 m2) stan deweloperski w Redzie od sierpnia.

Przeprowadzki - możecie kogoś polecić? (75 odpowiedzi)

Jak w temacie - szukam sprawdzonej firmy, która pomoże w przeprowadzce :) zniesienie kilku...

do góry