Widok

Poszukujemy nowe znajomości

Siemka, poszukuje ludzi którzy tak jak ja wprowadzili się do Gdańska na studia i brakuje im tutaj znajomych. Zainteresowanych do Poznania się zapraszam żeby napisać konto.do.forum@onet.pl może udało by nam się z czasem stworzyć fajna grupke aby wyjść sobie czasem na piwo albo coś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

uczyć sie tam na tych studiach a nie od razu na piwko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Poznam geja (85 odpowiedzi)

Wiem, że to brzmi idiotycznie i schematycznie, ale trudno tak wyjaśnić w kilku słowach o co...

do góry