Widok

Poszukujemy pracowników - Sprzedawca/doradca klienta (sklep z zabawkami) - ul. Hutnicza 8, Gdynia

Chylonia Temat dostępny też na forum:
Poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu i zaangażują się w rozwój nowo otwieranego sklepu dami zabawki na ul. Hutniczej 8 w Gdyni. :)

Sprzedawca/Doradca Klienta
Miejsce pracy: Gdynia, ul. Hutnicza 8 (obok Makro)

Poszukujemy osób, które będą odpowiedzialne za:
- Profesjonalną obsługę - rozmowę z Klientem, prezentację i polecanie produktów, sprzedaż na kasie fiskalnej
- Dbanie o właściwą wielkość stanów towarowych i ekspozycję towarów w sklepie
- Budowanie pozytywnego wizerunku marki
- Realizację zadań sprzedażowych
- Dbanie o czystość w sklepie

Czego oczekujemy:
- Pozytywnego nastawienia do Klientów, dzieci oraz innych pracowników
- Gotowości do pracy w systemie zmianowym: pn.-pt.: 8-17 lub 11-19. Praca w sobotę: 8-15 jest płatna dodatkowo.
- Doświadczenia w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta (mile widziana będzie znajomość branży zabawek)
- Chęci do nauki i zaangażowania w wykonywane obowiązki
- Umiejętności obsługi urządzeń takich jak kasa fiskalna, terminal, komputer (lub chęć nauki)
- Rzetelności i uczciwości

Co oferujemy:
- Stabilną pracę w rozwijającej się firmie (DAMI już od 18 lat działa w branży zabawek)
- Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów
- Po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
- Zakupy w naszym sklepie na bardzo preferencyjnych warunkach
- Bardzo dobrą, rodzinną atmosferę
- Ciekawą pracę w zgranym zespole
- Świąteczne bonusy
- Dobry dojazd (obszerny parking, blisko przystanek autobusowy (R, 163) oraz SKM Leszczynki)
- Szkolenia produktowe

CV prosimy przesyłać wyłącznie poprzez e-mail na adres: agnieszkab@phdami.com do dnia 8 lipca 2018.

Prosimy o dołączenie poniższych klauzul do CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę dami sp. zo.o. Sp. K. na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji."

oraz

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę dami sp. z o.o. Sp. K. na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska."
(Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji).

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/sprzedawca-doradca-klienta-sklep-z-zabawkami-ogl61628139.html
http://www.manfi.pl/pol_m_Informacje_Ogloszenia-o-prace-826.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze byłoby podać jakieś widełki zarobkowe. Oczywiście nie spodziewam sie że firma napiszę jaki rodzaj umowy oferuje, najniższa na papierze reszta pod stołem itp, czy soboty są pracujące obowiązkowo, jeśli tak to czy wszystkie?
To by na pewno znacznie ograniczyło niepotrzebne wysyłanie CV i marnowanie czasu na niepotrzebne rozmowy kfalifikacyjne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Napisaliśmy w ogłoszeniu, że oferujemy umowa o pracę po okresie próbnym. Okres próbny będzie trwał 3-mies, ale może być skrócony, jeśli osoba się sprawdzi i obie strony będą zainteresowane dalszą współpracą. Nic nie jest rozliczane pod stołem, pracownik otrzymuje takie wynagrodzenie, które mam w umowie plus ewentualne nadgodziny i na pewno nie jest to najniższa krajowa. Pensja zależy od osoby, doświadczenia, nastawienia do pracy i klientów. Pozytywne nastawienie do ludzi i zaangażowanie w pracę są dla nas bardzo ważne.
Jak do tej pory zawsze na soboty było sporo chętnych wśród aktualnie pracujących pracowników, ponieważ są płatne dodatkowo (za lepszą stawkę).

Przed rozmową kwalifikacyjną na pewno skontaktujemy się z wybranymi kandydatami telefonicznie, by nie "marnować" czasu swojego jak i pracownika i odpowiemy na wszelkie pytania kandydata/kandydatki.
Naprawdę szanujemy pracowników i ich czas, staramy się utrzymać rodzinną atmosferę w firmie i stworzyć miejsce, do którego chodzi się z przyjemnością (zarówno dla klientów jak i pracowników).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,

Wciąż nie podali Państwo widełek. Gdyby pojawiło się to w ogłoszeniu być może więcej Państwo by otrzymali CV.
Czy jest to tajemnica?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widełki to między 2100 a 2300 netto (umowa o pracę, nadgodziny dodatkowo płatne). Tak jak pisaliśmy, kwota zależna jest od tego, co dana osoba potrafi i co sobą reprezentuje. A przede wszystkim jakie ma nastawienie do klienta oraz innych pracowników oraz od jej zaangażowania w pracę (wynagrodzenie może być wyższa przy większych zaangażowaniu, które będzie przekładało się na sprzedaż). :)

Dziękujemy za sugestię. Dodamy widełki do ogłoszenia. :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super:)
Dziękuję bardzo!
Co do Państwa hurtowni - uwielbiam ją, czekam na otwarcie jej w nowym miejscu.
Najlepszą robotę robią Panie na "kasie", myślę że nie tylko zajmują się kasowaniem, reszta pracowników na hali zręcznie unikała klientów ;)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo. Już myślałem, że w tricity wszyscy pracodawcy to dziadostwo. A tu proszę zaskoczenie. Zarobki nawet ok jak na początek. Brawo raz jeszcze. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

To jest własnie problem tego kraju. Jeżeli zarobki 2100 są "ok" to ja nie mam wiecej pytań. Oczywiście każdy pracodawca płaci tyle ile chce lub na ile go stać, ale ta kwota za m-c pracy jest poprostu śmieszna. Nie krytykuję pracodawcy, wręcz przeciwnie, duże uznanie za odpowiedź i akceptację sugestii ale przynajmniej mnie w żaden sposób ogłoszenie to nie skusiło.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie po to warto podawać widełki. Dla mnie ta kasa też nie jest atrakcyjna. Może nie wiedzą ale zaoszczedzili sobie dużo czasu na czytaniu aplikacji i umawianiu ludzi którzy nie są zainteresowani ich ofertą :)
Znam tą firmę i ludzie tam pracujący zawsze byli spoko aczkolwiek szefa nie znam a to chyba najważniejsze dla kogo się pracuje....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwota wiadomo, że nie powala ale jak mam się odnieść do pracowników którzy pracują w Gdańsku za 1600PLN netto? To jest masakra
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla jednych 1600-2100 mogą być ofertami atrakcyjnymi, ale ja za takie pieniądze niestety nie wyszedłbym z domu. Oczywiści innych może to urządzać i jest to każdego osobisty wybór. Ja ze swojej strony mogę tylko zalecic więcej ambicji.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

do góry