Widok

Potrzebna mi Wasza opinia!!

Witam wszystkie Panie
Zamierzam otworzyć butik z odzieżą damską w centrum Gdyni. Butik, w którym będzie można znaleźć coś ciekawego i niebanalnego za bardzo rozsądne pieniądze. Chciałabym stworzyć miejsce gdzie moje klientki ubiorą się do pracy i nie tylko. Jestem bardzo ciekawa czy wśród Was znalazłabym potencjale klientki i czy Waszym zdaniem jest jeszcze "miejsce" w Gdyni na takie butiki.Sklep dla Pań w wieku 23-40 lat. Będę bardzo wdzięczna za wszystkie sugestie!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam swoj ulubiony sklep w Gdansku w ktorym sa modne a jednoczesnie oryginalne rzeczy. Ceny tez sa tam przystepne. Jezeli chodzi Tobie o taki wlasnie skep to jestem za:) szkoda tylko ze w gdynii bo tam nie jezdze na zakupy..
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie o taki sklep mi chodzi! Chciałabym też zdobyć z czasem tak wierne klientki jak Ty:) Dzięki za opinię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...

Porost włosów (77 odpowiedzi)

Hej. Stosujecie jakies tabletki na porost włosów ? Ja ostatnio zaczęłam zażywać ProHair. I jak na...

do góry