Widok

Potrzebujesz pomocy w konwersji filmów z Facebooka na pliki audio

Jeden z moich dobrych przyjaciół zmarł i mam mnóstwo filmów zapisanych na moim Facebooku, które opublikował.

Nasz drugi przyjaciel bierze ślub za 2 miesiące i chcę ułożyć krótką przemowę, używając fragmentów kilku zapisanych przeze mnie filmów, ale nie mam pojęcia, od czego zacząć. Każda pomoc byłaby bardzo mile widziana.

Zasadniczo potrzebuję sposobu na zapisanie filmów i/lub przekonwertowanie ich na pliki audio, a następnie program, w którym mogę wycinać i wklejać fragmenty plików audio, aby wygłosić szybką mowę, którą mogę odtworzyć podczas przemówienia na weselu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeden z moich dobrych przyjaciół zmarł i mam mnóstwo filmów zapisanych na moim Facebooku, które opublikował.

Nasz drugi przyjaciel bierze ślub za 2 miesiące i chcę ułożyć krótką przemowę, używając fragmentów kilku zapisanych przeze mnie filmów, ale nie mam pojęcia, od czego zacząć. Każda pomoc byłaby bardzo mile widziana.
https://tutuappx.com/
Zasadniczo potrzebuję sposobu na zapisanie filmów i/lub przekonwertowanie ich na pliki audio, a następnie program, w którym mogę wycinać i wklejać fragmenty plików audio, aby wygłosić szybką mowę, którą mogę odtworzyć podczas przemówienia na weselu.

I got this,..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Technologie

Jak reklamowac firmę (20 odpowiedzi)

Witajcie , w czerwcu tego roku ( Covid -19) otworzyłam własne studio projektowania wnętrz .Jestem...

Transport ładunku za granicę (3 odpowiedzi)

Witajcie Mam pytanie odnośnie organizacji transportu za granicę, dajmy na to do UK. Załóżmy, że...

Iphone gdzie kupić? (3 odpowiedzi)

Witajcie gdzie najlepiej kupić iPhone 14 pro max (256 GB) + akcesoria. Stacjonarnie w Poznaniu...

do góry