Widok

Powiększanie biustu

Cześc. Chciałabym powiekszyć swoje piersi. Zastanawiam sie nad operacją ale z drugiej strony trochę obawiam sie efektów niepożądanych. Czy są może jakieś skuteczne sposoby na nieoperacyjne powiększenie piersi? Słyszałam,że są jakieś zestawy ćwiczeń oraz tabletki?
Jak do tej pory mam doświadczenie jedynie z kremami ale szczerze powiedziawszy to nie są zbyt skuteczne...Nawilżyły skórę ale na pewno nie powiększyły mi biustu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Czy są może jakieś skuteczne sposoby na nieoperacyjne powiększenie piersi?

Jop. Ciąża.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie. Polecam na wszystko ;)
Na piersi, na seks, na dobry nastrój.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozumie Twoje obawy. Miałam podobnie, nie chciałam implantów, a po karmieniu moje piersi wyglądały okropnie. Wybrałam się na konsultacje do 2 klinik. W 1 oferowano lift, a w drugiej powiększenie piersi własną tkana tłuszczową. I ta metoda mnie bardzo zainteresowała. Wiadomo własny tłuszcz będzie lepiej przyjety przez organizm, dodatkowow można w innym miejscu się go pozbyć. Zdecydowałam się na ten zabieg w ot co clinic w Warszawie. Jest to zabieg nazywany lipofillingiem. trwał u mnie ponad 2 godziny, efekty bardzo fajne, jesteś miesiąc po :) Serdecznie polecam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kremy na pewno nie powiększą biustu. Tak na logikę to jak niby mogłyby go powiększyć? Jeśli już to polecam tabletki Perfectbust. Brałam je kilka miesięcy temu i jestem bardzo zadowolona z efektu bo biust powiekszył się o 1 pełny rozmiar. Wiadomo,że nie powiekszysz go o kilka rozmiarów bo coś takiego mozna osiągnać jedynie operacją ale 1 rozmiar można uzyskać spokojnie. Wyglądają również na jędrniejsze.Nie przyjmuj natomiast tabletek niewiadomego pochodzenia, które nie mają podanego składu. Mogą być niebezpieczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Sevolium Czy warto? (62 odpowiedzi)

Cześć. Ktoś ma to serum na pryszcze? Warto kupić?

Coś skutecznego na cellulit (48 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję,...

ziaja-dla kobiet-co polecacie? (14 odpowiedzi)

nie mam zbytnio doświadczenia z kosmetykami tejże firmy-ale slyszałam wiele pozytywnych opinii,...

do góry