Widok

Powiększanie penisa

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak z ciekawości sobie sprawdziłem i jest kilka klinik, które coś takiego wykonują ale koszt nie jest niski :P Z tego co jest napisane to trzdba zapłacić kilka tysięcy. I efekt jest na max pół roku czy rok. Nie na stałe.Opyla Ci się coś takiego zapisywać? Powieksz sobie czlonka pompka plus tabletkami. Może nie powiekszysz tyle co zabiegiem ale bedzie to trwałe.

Klinika biedronia??
nie powiekszaj- lepsy :) mały
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brałem raz tabletki ale nie działały :( zamawiałem na allegro. Pompkę miałem i jest ok ale jedynie efekt jest na kilka dni a nie na stałe.Widziałem reklamy powieszania ale chciałem się tutaj zapytać czy ktoś może ma jakieś doświadczenia?

Nie wiem czy jest to takie popularne. Tak z ciekawości jakie tabletki na powiększenie penisa brałeś? Bo sam brałem penilarge i efekt był i byłem z niego całkiem zadowolony. Jasne, że nie powiększy się 8 cm bo to reklama ale powiększyłem 2 cm i na 2 cm w obwodzie czyli lepiej niż powiększenie kwasem hialuronowym bo to można powiększyć tylko na grubość.

A ja myślałem , że każdy ma 16 na spocznij.

Nie, to jakieś inne, na penilarge trochę było mi szkoda kasy bo drogie, kupiłem sobie jakieś inne tańsze, ale już nie pamiętam dokładnie nazwy.

Sfrajerzyłeś i kupiłeś jakieś tanie g... to się nie dziw, ze nie działały. Potem taki na forum wypisuje takie głupoty,że tabletki na powiększenie nie działają. Jeśli chcesz sobie kupić coś co działa to musisz dać trochę więcej kasy i jest tak ze wszystkim. Kup sobie cały zestaw penilarge plus dodatkowo krem (warto bo podczas powiększania mogę się robić rozstępy i ten krem zapobiega). i dopiero pisz opinie że kremy nie działają

nie ma :)

dobre

Male jest piekne
kwasem??? ptaka

grodzka ma dużego

Skad wiesz

daj se spokuj zostaw go

Nie boisz się? To jednak poważna ingerencja... Ja chyba się jednak skuszę na tabletki. Znalazłem bloga o tej tematyce , trzymajcie link: http://pamietnikseksocholika.pl/xtrasize Wydaje mi się, że piszą z sensem.

Żadne tabletki na pewno go nie powiększą ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

prawda- tabsy to kasa od naiwniaków

ja mam dużego ....
....portfela i Marek mnie bierze

nie powiększaj
do góry