Widok

Powiększanie penisa

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak z ciekawości sobie sprawdziłem i jest kilka klinik, które coś takiego wykonują ale koszt nie jest niski :P Z tego co jest napisane to trzdba zapłacić kilka tysięcy. I efekt jest na max pół roku czy rok. Nie na stałe.Opyla Ci się coś takiego zapisywać? Powieksz sobie czlonka pompka plus tabletkami. Może nie powiekszysz tyle co zabiegiem ale bedzie to trwałe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klinika biedronia??
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Murzyński czy arabski mały rozmiar....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A zdradzisz może jakim środkiem powiększyłeś? BO sam próbowałem powiększać jakiś rok temu ale w ciągu miesiąca brania tabletek nie było różnicy tak wiec je zarzuciłem i już do nich nie wracałem ;/Chodzi o to,ze kupiłem sobie jedno opakowanie na próbę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ten Maxorman o którym ktoś wspomniał wcześniej nieźle daje w człona polecam testowałem na sobie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie powiekszaj- lepsy :) mały
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brałem raz tabletki ale nie działały :( zamawiałem na allegro. Pompkę miałem i jest ok ale jedynie efekt jest na kilka dni a nie na stałe.Widziałem reklamy powieszania ale chciałem się tutaj zapytać czy ktoś może ma jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem czy jest to takie popularne. Tak z ciekawości jakie tabletki na powiększenie penisa brałeś? Bo sam brałem penilarge i efekt był i byłem z niego całkiem zadowolony. Jasne, że nie powiększy się 8 cm bo to reklama ale powiększyłem 2 cm i na 2 cm w obwodzie czyli lepiej niż powiększenie kwasem hialuronowym bo to można powiększyć tylko na grubość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja myślałem , że każdy ma 16 na spocznij.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, to jakieś inne, na penilarge trochę było mi szkoda kasy bo drogie, kupiłem sobie jakieś inne tańsze, ale już nie pamiętam dokładnie nazwy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sfrajerzyłeś i kupiłeś jakieś tanie g... to się nie dziw, ze nie działały. Potem taki na forum wypisuje takie głupoty,że tabletki na powiększenie nie działają. Jeśli chcesz sobie kupić coś co działa to musisz dać trochę więcej kasy i jest tak ze wszystkim. Kup sobie cały zestaw penilarge plus dodatkowo krem (warto bo podczas powiększania mogę się robić rozstępy i ten krem zapobiega). i dopiero pisz opinie że kremy nie działają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeśli macie jakieś wątpliwości odnośnie tabletek penilarge, to więcej informacji na ich temat znajdziecie poniżej: https://www.biotrendy.pl/produkt/penilarge-tabletki-na-powiekszanie-penisa/ Mam nadzieje, że przyda sie wam link :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

nie ma :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podobno są piguły które mogą na to coś poradzić - maxorman. Osobiście nie wiem ale czytałem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czytałem artykuł https://medsense.pl/tabletki-na-powiekszenie-penisa/ i tam wspominają o skuteczności w takich kwestiach, ale chcę się upewnić dlatego pytam. Dzięki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Male jest piekne
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadzam się lepiej nie świruj i nie ciachaj się
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
kwasem??? ptaka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

grodzka ma dużego
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skad wiesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

daj se spokuj zostaw go
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


Witam, jak to jest z tymi tabletkami ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Długo się zbierałem do kupna, bo miałem sporo wątpliwości. 3 miesiące minęły, moja opinia: brałem po 2 tabletki dziennie dzień w dzień, erekcja,stosunki dłuższe na grubości przybyło jakieś 0,5 cm, długość 1,5 cm więc tabletki działają .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tabletki nie działają, polecam zabiegi w klinikach medycznych które sa nieinwazyjne i bez chemi. Kwas hialuronowy - poczytajcie :)

https://best-med.pl/powiekszanie-penisa-kwasem-hialuronowym/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam pytanko czy po 5 dniach od zabiegu kwasem mozna jechać na wakacje czy są jakieś przeciw wskazania bo mi mówią że przez okres 10 14 dni nie wolno się kąpać w wannie a mi tylko chodzi o to czy będzie można wejść do słonej wody się schlodzic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


No dobra ale pytanie jakie brałeś bo jest tego wiele i wiele tabletek się reklamuje ale pytanie które sa skuteczne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brałem tabletki penilarge. Kierowałem się po prostu opiniami, te miały najwięcej dobrych, tak więc postanowiłem sobie zamówić. Ponoć bardzo ważne jest regularne przyjmowanie bo jedynie wtedy jest efekt, sam starałem się brać bardzo regularnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy to nie jest tak, ze z czasem członek wraca do poprzedniej wielkości jak sie przestaje je brać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w 2 miesiące wydłużyłem już wacka o 3cm w stanie spoczynku jest też wyraźnie grubszy dzięki dwóm preparatom - tabletki Maxorman z USA oraz wspomagająco Azjatycką maścią Tiger King XXL. Maxormana możecie tez kupić w Polsce, maść tylko na ebay.com miałem wysyłkę
z Pakistanu. Naprawdę widać różnice myślę że to głównie dzieki tym tabletkom ale ta maść też swoje zrobiła. Nie kupujcie innych preparatów szkoda kasy ja zanim trafiłem na te dwa działajace wydałem na inne chyba z 600zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli chodzi o tabletki to najlepsze jakie możesz kupić w Polsce teraz to Maxorman. Jak szukasz czegoś mocniejszego poszukaj czegoś w USA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

te są dobre brałem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brałem to pod uwagę, jednak na szczęśćie czegoś takiego u siebie nie zaobserwowałem.Jak na razie bo tak jak pisze brałem tabletki 3 miesiące temu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpuśćcie tabletki i nie trujcie się - lepiej iść od razu do specjalisty np. Bona Dea Kraków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zamiast kwasu polecam własną tkankę tłuszczową !!! Efekty znakomite ! https://klinikaotco.pl/oferta/pogrubienie-penisa-wlasnym-tluszczem/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

U mnie zabieg powiększenia penisa wyszedł super. Nawet nie spodzieałem się tak dobrego efektu. Mam teraz grubszego i dłuższego. Podczas zabiegu nie było równiez żadnych komplikacji. Polecam dr Smoleńskiego z kliniki Bona Dea w Krakowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jaki zabieg miałeś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mógłbyś powiedzieć jak dlugo się goji bo mam mieć zabieg ale po 5 dniach jadę na wakacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem o ile wszystko jest w granicach rozsądku to dlaczego nie? Ostatnio też rozmawialiśmy ze znajomymi o lek. med. Witoldzie Smoleńskim, który w bona dea kraków wykonuje zabieg jakim jest powiększanie penisa.
Swoją drogą jeżeli kobiety powiększają piersi i nikt nie ma o to pretensji to faceci też mogą powiększać penisy bez większego tabu, prawda?
Co o tym sądzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

właśnie miałem się zdecydować na ten kwas hialuronowy ale trafiłem właśnie na tym forum na te tabletki maxorman z ameryki i pomogły na tyle żeby normalnie nie wstydzić się wyciągać członka przed kobietą lub pod prysznicem w aquaparku działaja jak na tabletki to super bez bólu i powikłań dziękuję szwagier
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie moge kupic tabletki maxorman prosze o kontakt. Bede zobowiazany 726707102
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście link nie działa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja powiększyłem sobie z 12cm do 16cm przez 2 tygodnie, moja dziewczyna coś podejrzewa bo troszkę sie wydłużył ale nic nie mówi, jak sie z nią kocham widzę różnice bardzo sie podnieca i ja tez przez co seks jest lepszy i nie wstydzę sie już chodzić nago,,,niby powiekszarka ale skuteczna troche droga ale warta ceny zobaczcie co ja kupiłem http://bebjo.pl/penis
a tak apropo wziołem sobie zestaw ze sztuczną cipką i gdy moją kobiete boli głowa to wale w sztuczna cipkę mega efekt polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I myślisz, że ktoś się nabierze na te bzdety , skąd wy beirzecuie te teksty naganiacze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sam zdecydowałem się na powiekszenie penilarge Kupowałem bez przekonania przyznam ale postanowiłem przetestować taką nieinwazyjną metode. Po prostu pomysłałem sobie,ze jak to nie pomoże to pozostaną zawsze inne sposoby a przynajmniej będę wiedział,ze nie działa i tyle. NO i zaskoczyło mnie to pozytywnie W pierwszym mesiącu powiekszania penilarge efektów brak. Za to w połowie drugieog miesiaca zauwazyłem,że nie dość,że erekcje są wieksze oraz mocniejsze to jeszcze penis jst wiekszy w czasie erekcji ( w spoczynku był taki sam). W trzecim miesiącu wielkość w spoczynku się powiekszyła
Cieszę się,ze nie zrezygnowałem z brania tabletek w pierwszym miesiącu bo coś takiego juz chodziło mi po głowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Słuchaj a stosowałeś same tabletki Penilarge czy może jeszcze miałeś żel z serii? Bo zastanawiałem się czy sobie nie kupić ale cały komplet dość sporo kosztuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co czytałem wczesniej to sam żel nie ma takiego powiekszającego działania jak tabletki. To tabletki powiekszają ale żel jest wspomaający. Sam dostałem dodatkowo w gratisie do zamówienia zestawu Jak kupisz sobie cała kurację to powinni Ci coś takiego dać. Ogólnie zel jest na zapobieganie rozstępom, które mogą się pojawic jak powiekszasz penisa. U mnie żadnych rozstępów na szczęście nie było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepszy mały i radosny, niż duży i smutny ;-P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o możliwość pogrubiania penisa to polecam metodę z zastosowaniem lipotransferu - przeszczepu własnego tłuszczu! Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się długo , można go powtarzać a w sumie jedynym przeciwwskazaniem jest brak miejsca skąd można pobrać tłuszcz . No i tracimy na stałe tkankę tłuszczowa z miejsca pobrania! Efekty można zobaczyć np. na stronie http://www.lipomedic.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w https://www.klinikapawlikowski.pl/ na pewno robią takie zabiegi. Co prawda gabinet miesci sie w Łodzi a nie trójmiescie ale warto. Robią to naprawde porządnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam pytanie - oczywiście nie dla siebie - czy to zawsze musi się kończyć zabiegiem? Czy jakieś "domowe" (na przykład takie: https://medab.pl/uroda/rozmiar-nie-ma-znaczenia-ale-warto-powiekszyc-penisa/ ) nie mają w ogóle racji bytu. I nie przynoszą efektów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

może najpierw tabletki Maxorman ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałem zabieg w tym gabinecie - http://www.cambridgemedical.pl Gdańsk Morena. Bardzo przyjemny lekarz urolog a efekt bardzo dobry. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niby tak ale jednak skoro da się powiekszyć penisa to czemu tego nie zrobic? Co do penilarge to działanie moim zdaniem naprawdę przyzwoite ale pod dwoma warunkami:
bierze się regularnie ( przy nieregulanym przyjmowaniu penisa nie da się powiekszyć i tabletki nie zaczną działać)
bierze się tabletki przez dłuższy czas ( kuracja powinna trwać 3 miesiace)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam rozumieć,ze sam brałeś te tabletki? Jeśli tak to jakie było konkretnie powiekszenie? Sam zastanawiam się teraz nad penilarge a nad penis complete bo jest temat powyżej i również piszą,że spoko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Penis complete nie brałem, nie mogę ci na jego temat niczego napisać z tego powodu ale penilarge brałem rok temu. Brałem oryginalne tabletki ze strony producenta. Zdecydowanie więcej krwi napływa do penisa penis był w czasie brania tabletek bardzo pobudliwy oraz łatwiej się podniecałem. O wiele lepsze działanie niż pompki. Co do których mam negatywną opinię. Nawet najdroższe g.... działają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualnie biorę penis complete ale dopiero miesiąc tak wiec jeszcze trochę poczekam na efekty. Penilarge brałem 3 lata temu i pamiętam że był spox ale teraz chciałem wypróbować coś innego. Napisze potem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam kupiłem sobie penilarge 2 tygodnie temu i już widzę efekty. Peni taki jakby grubszy ale tylko w czasie erekcji. Nie wiem czy to placebo czy nie ale mam o wiele wiekszą ochotę na seks Normalnie codziennie i po kilka razy (wczesniej tak nie było). Laska trochę się dziwi, że tak ją męćzę. hehe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Myślę że to jednak placebo. Żadne tabletki nie działają tak szybko. Nawet penilarge ( u mnie zadziałały ale tak jak pisałem po miesiącu a ostateczny efekt był po 2-3 miesiącach). Możesz teraz po prostu być podniecony ze coś takiego bierzesz. Ale faktycznie mocniejsze erekcje mogą się zdarzać już w pierwszym miesiącu brania. Sam tak miałem i trochę mnie to wkurzało. Jak penis niż tego ni z oewego stawał w robocie na spotkaniu ( a miałem materiałowe spodnie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A skąd pomysł na ten kwas? Czytałeś jego przeciwskazania? On Ci powiększy do ileś tam cm, ale w przyszłości będziesz mieć problem ze wzwodem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Penisa mzna powiększyć kwasem haliuronowym. Ale tylko w szerkości (obwodzie). Długośc pozostanie taka sama.
Kwas jest bezpieczny i pozostaje do 24-36 miesięcy. Poproś o preparat Hyacorp MLF1 lub MLF2 ten drugi podbno twardszy jest. Unikaj korenskich produktów bo nawet jaka mja CE (China Engineering) to i tak sa słabej jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, jak to jest z tymi tabletkami ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Długo się zbierałem do kupna, bo miałem sporo wątpliwości. 3 miesiące minęły, moja opinia: brałem po 2 tabletki dziennie dzień w dzień, erekcja,stosunki dłuższe na grubości przybyło jakieś 0,5 cm, długość 1,5 cm więc tabletki działają .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dobra ale pytanie jakie brałeś bo jest tego wiele i wiele tabletek się reklamuje ale pytanie które sa skuteczne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brałem tabletki penilarge. Kierowałem się po prostu opiniami, te miały najwięcej dobrych, tak wieć postanowiłem sobie zamówić. Ponoc bardzo ważne jest regularne przyjmowanie bo jedynie wtedy jest efekt, sam starałem się brac bardzo regularnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy to nie jest tak, ze z czasem członek wraca do poprzedniej wielkości jak sie przestaje je brać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brałem to pod uwagę, jednak na szczęśćie czegoś takiego u siebie nie zaobserwowałem.Jak na razie bo tak jak pisze brałem tabletki 3 miesiące temu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no pewnie trudno znaleźć w necie wiem, ze robią tłuszczem, bo lepszy efekt niż kwas i na stałe zadzwoń do Lassai Medical Clinic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja powiększałem jakiś czas temu w Brodkiewicz & Skibicka Medical Center. Efekt jest naprawdę ok. Parenaście dni musiałem wytrzymać bez jakichkolwiek zabaw wg wskazań lekarz ale później był ogień:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jak Wy ale sam nie pozwoliłbym sie dorwać do mojego penisa i coś tam wstrzykiwac.Co to to nie.Bałbym się,że jeszcze coś mi tam popsują i potem będe miał problemy z erekcja. Juz raz czytałem sobie relację jednego typa w siec, który opisywał,że powiekszał kwasem i efekty nie były takie dobre Sam skutecznie powiekszyłem tabletkami, Może nie jest to 10 cm, ale 2 na długości.Co czuć, widać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A zdradzisz może jakim środkiem powiększyłeś? BO sam próbowałem powiększać jakiś rok temu ale w ciągu miesiąca brania tabletek nie było różnicy tak wiec je zarzuciłem i już do nich nie wracałem ;/Chodzi o to,ze kupiłem sobie jedno opakowanie na próbę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

I tutaj zrobiłeś błąd. Nie wiem jakie tabletki brałeś ale praktycznie żadne nie dadzą CI efektów po miesiącu. Nie ma takiej szansy. Dobre tabletki zawierają w sobie duże ilości L argininy i innych ziołowych wyciągów, które sprawiają,ze ilość krwi, która napływa do penisa jest o wiele większa.Zwiększają sie erekcje ( ogólnie to knutek często Ci staje, nawet w mało spodziewanych miejscach ale to potem przechodi). Więcej krwi napływa do ciał jamistych i tym samym penis sie powieksza. Jesli miałbym Ci polecić jakiś środek to jest to Penis complete. Jeszcze penilarge mają dobre opinie ( z tego co wiem to zamienniki).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to ile konkretnie trzeba je brać i po jakim czasie są efekty? Bo już sam powoli zaczynam się załamywać. Mam penisa 10 cm i nie wiem czy cokolwiek mi w nim pomoże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wbrew pozorom im mniejszy penis tym mogą być o wiele lepsze efekty w powiększeniu. U mnie pierwsze efekty pojawiły się w 2 miesiącu ( ale związane z erekcjami , również wcześniej trochę stresowałem się czy to działa czy jednak nie). Ale powiększenie nastąpiło dopiero w 3miesiacu. Teraz chciałbym jeszcze na dniach powtórzyć kuracje. Może jeszcze więcej się powiększy hehe:PP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wiec było kilka środków na powiekszanie członka jakie miałem okazję wypróbować. Na poczatku były penilarge, były to w zasadzie pierwsze tabletki na powiekszanie członka jakie kupiłem i nie byłem do nich przekonany bo wydawało mi się,ze to będzie jedynie ściema i coś takiego nie ma prawa dzialać. O dziwo okazało się to rzeczywiście powiekszające i członek znacznie się zwiększył w trakcie ich stosowania. Oczywiście oceniam to pozytywnie. Drugiej jakie stoowałem to były penilarge. Powiekszenie w ich przypadku nie było już takie duże ale biorę pod uwagę, ze to z tego powodu, ze przyjmowałem je jakie drugie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam . Zastanawiam sie nad dwiema metodami powiekszania członka:

nad powiekszaniem wspomnianym kwasem hialuronowym ( ile tak na logikę trzyma sie efekt, jak długo????).

i nad powiekszeniem tabletkami Czy mozna powiekszyć członka i jak to jakie braliście? Na czym tak na marginesie polega ich działanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Penis compete z tego co wiem maja o wiele lepszy i mocniejszy skład niż penilarge,co widać chociażby po cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A tego to nie wiem, jednak piszę tutaj swoje doświadczenia. A i jeszcze jedno.Piszę o tabletkach oczywiście bo jeśli chodzi o żele i spraye to działanie jest takie sobie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie powiekszałem członka macrolane tak wiec wiele w temacie nie mogę napisać, jednak z tego co wyczytałem ( bo interesowałem się tym tematem i tob ardzo swego czasu) to powiekszenie utrzymuje się do 3 miesięcy, potem stopniowo zanika i już kończy się mniej wiecej po 6 miesiącach. I ten tak nietrwały efekt zniechęcił mnie do zdecydowania sie na zabieg. Tabletki na powiększanie członka brałem i co ciekawet to tak, zadziałały Udało mi sie powiekszyć członka o 3 cm. Brałem penis complete.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przez jaki czas?Były jakieś efekty uboczne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pół roku temu brałem przez jakieś 3 miesiące. Efektów ubocznych nie zauważyłam poza częstszymi erekcjami ( czasami niespodziewanymi). Ale innych nie było. Ogólnie jak członek się powiekszył to tak jest do teraz.Chodzi o to,ze tabletki zwiększają ilość krwi, która napływa do członka i dzięki temu ciała jamiste z jakich składa się członek powiększają się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem na razie jedno opakowanie tego środka. Jak zobaczę efekty to postaram się napisać ( o braku efektów również napiszę jak coś :P).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Preparat volus 10 utrzymuje się ponad 2 lata. Sprawdź cambridge medical.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem czy jeszcze szukasz informacji w temacie czy nie ale sam wykonywałem zabieg. Znaczy nie sam ale wybrałem się do gabinetu, w którym ten zabieg mi wykonali i nie mogę napisać, ze jestem zadowolony. NIby członek wiekszy ale widocznie nie dało się powiekszyć na długość ale w moim przypadkku na grubość. I to jakiś 1 cm. Generalnie wybrałem się do lekarza z reklamacją to ten powiedział, że on niczego nie gwarantował i wchłanialność i efekt zabiegu zależą od osoby i widocznie moj organizm tak słabo na to zareagował. Jakbym wiedział,ze tak będzie to na pewno bym się na cos takiego nie decydował. Teraz jeszcze zastanawiam się czy nie kupić sobie jakichś penilarge czy innych tabletek. Bo zależy mi na długości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tabletkami można powiekszyć członka na długość ale również nie wiem na jakim powiekszeniu Ci tutaj zależy bo nie powiekszysz członka nagle o 8 cm bo takie powiększenie jest praktycznie niemożliwe do osiągnięcia. Ale 3 cm mozna zyskać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakby dało się nawet te 3 cm to byłoby dobrze. A tutaj mam 1 cm i to pewnie już niedługo bo kwas hialuronowy sie wchłania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wlaśnie u nie było odwrotnie niż to co tutaj piszesz, Mianowicie używalem pompki i efekt nie był na długo. W zasadzie to jedynie wtedy kiedy używalem. Początkowo myślałem, że jest to pewnie wina taniej pompki tak wiec postnowiłem sobie zamówic droższą. No i wyglądała na lepiej wykonaną rzecz jasna, działanie trochę lepsze ale również jak przestawałem to członek wracał do poprzedniej wielkości. Natomiast tabletki jakie bralem rzeczywiście dały u mnie trwały efekt. Zupełnie inaczej niż w przypadku pompki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może warto to skonsultować z innym lekarzem? Mialem lekkie skrzywienie, okazuje się że można je wyrównać tym samym zabiegiem, więc mam teraz prostsze szersze i dłuższe prącie. Pani dr Chomicz tłumaczyła mi że efekt zależy od ilości preparatu, może za mało otrzymałeś? Myślę że warto skonsultować się z drugim lekarzem lub lekarką :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Panią dr Agnieszkę Chomicz (urolog estetyczny i androlog), mimoze nie z 3-miasta, ale warto się przejechać do stolicy. Bardzo profesjonalna a jednocześnie wszystko tłumaczy, pełna dyskrecja. Efekty jej zabiegów są świetne. Jestem bardzo zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a nie lepiej najpierw sprawdzić coś co nie wymaga chirurga? ja mogę polecić https://kraina-doznan.pl/srodki-na-powiekszenie-penisa,c26.html i jestem naprawdę zadowolona z mojego męża, obydwoje widzimy poprawe :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sam brałem pod uwagę to, ze może być to bzdura oraz że takie środki mogą nie powiekszac członka ale postanowiłem się przekonac i wypróbowac sobie penilarge (z uwagi na dobre opinie). NO więc podczas pierwszego miesiaca zero zaskoczenia bo efektu również zero jednak kupiłem od razu kurację na 3 miesiace bo tak jest zalecane tak więc postanowiłem korzystać.Drugi miesiac odmiana bo członek o wiele bardziej reagował na dotyk, miałem częstsze erekcje, czasami w niespodziewanych sytuacjach. Powiększenie? Na pewno członek większy w trakcie erekcji, w spoczynkku taki sam. W trzecim miesiącu postanowiłem sobie go zmierzyć i zaskoczenie bo o ponad 2 cm dłuższy, podobnie w obwodzie Dodatkowo jakby w gratisie większa ochota na seks oraz łatwiejsze erekcje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe czy jedynie w trakcie brania tych tabletek czy też po.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brałem jakiś rok temu, Jak na razie nic się nie pomniejsza tak więc efekty tutaj są trwałe co mnie oczywiscie cieszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mialem zabieg i bardzo słabo. Niestety ale nastawiałem sie na więcej. O ile członek jest wiekszy w obwodzie to na długości jest tak samo. A spodziewałem się czegoś lepszego. Dodatkowo jest bolesne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ucieszyłeś mnie tutaj bo zastanawiałem się nad poddaniem się zabiegowi tylko troche obawiałem się efektu. U mnie w klinice w jakiej byłem mówią że będzie kilka centymetrów dłuzszy i na pewno dużo grubszy. Jeszcze obawiam się trochę o funkcję seksualną. Czy nie masz problemów z erekcją po zabiegu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z erekcją żadnych, niemniej po zabiegu kilka dni nawet nie chciałem podjąć próby stosunku. Ogólnie to nie operacja aby była groźna dla zdrowia czy dla erekcji, ponoć efekt ma się utrzymywać rok, ale ja dziękuję za tak słaby efekt za tak niskie pieniaze. Jakbym wiedział jak to bedzie to pewnie bym sie na zabieg nie zdecydował.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak z ciekawości czy próbowałeś innych sposobów powiększania członka? Pytam się tutaj konkretnie o tabletki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jest, ale jeśli Cię to ciekawi to się wczytaj bo składy są dostępne online, Penilarge mają w sobie ogólnie o wiele więcej L argininy a L arginina ma wasnie największe działanie jesli chodzi o powiększenie członka Pompuje krew do ciał jamistych i dzieki temu penis sie powiększa. Ale musisz tutaj liczyć się z tym, ze tabletki trzeba brać dłużej bo efekt nie pojawi sie od razu ale kuracja powinna wynosić minimum 3 miesiące Najlepiej jeśli jest dodatkowo wspomagana żelem plus pompką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, nie brałem żadnych co nie znaczy że sobie o nich nie czytałem. Nie mam jednak zaufania do farmaceutyków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale w spoczynku czy w erekcji? Bo u mnie ogólnie członek jest grubszy w spoczynku, trochę grubsz w erekcji ale to nie jest tak, że jak erekcja to powiekszy się bardzo dużo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W spoczynku jest taki sam jak był, ale w trakcie erekcji jest o wiele większy niz wcześniej. Świtało mi po głowie, ze może jest to tymczasowy efekt i że przejdzie ale tabsy brałem jakieś pół roku tak wiec wydaje mi się, że nie powinno i że jest to na stałe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakie polecicie metody powiększania bardzo małego penisa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może nie jest taki mały? Wielu facetów przesadza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie przesadzam :( Na długości 11 cm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to faktycznie niewiele, ale nie jest tak źle. Próbowałeś może powiększać penilarge? Co do wstrzykiwania kwasu hialuronowego to kiedyś się o to dowiadywałem i nie jest to na zawsze.Co z tego,ze wywalisz te kilka tysi skoro po pól roku mniej więcej penis znowu Ci się pomniejszy. Po prostu kwas hialuronowy jest składnikiem, który naturalnie wystepuję w organizmie i się po wstrzyknięciu wchłania. Po roku nie ma już żadnej różnicy. Poza tym czytałem sobie relacje innych to wielu spodziewało się o wiele lepszego efektu a efekt nie był wcale taki dobry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie probowalem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A szkoda ponieważ sam probowałem wielu sposobów powiekszania penisa a wydaje mi się,że powiekszanie tabletkami dało najlepszy efekt ze wszystkich.Wcześniej probowałem ćwiczeń ( głównie masturbacja) oraz oczywiście pompki. Zabiegu nie brałem pod uwagę nawet bo nie chcialbym zeby ktoś majstrował przy mom małym ale tabletki dały całkiem przyzwoity efekt. Powiekszenie na długości 3 cm, w obwodzie nawet więcej 4 cm.NIby nie jest to tak dużo jak obiecuą na tabletkach ale jednak róznica jest i zauwazyła to nawet moja dziewczyna, której się oczywiście nie przyznałem,że brałem tabsy. Tabletki to penilarge.Chyba klasyk. Ogólnie dużo jest różnego rodzaju tabletek w sprzedaży, ale penilarge to chyba te pierwsze i z tetgo co czytam na forach to najwiecej osób sobie je chwali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra,zamówię, chociaż dużej nadziei nie mam :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Własnie sprawdziłem sobie skład, bo nie liczy się tutaj jaka jest reklama i to jak słynny jest produkt ale włąśnie skład.W tabletkach na powiekszanie członka najważniejsza jest duza zawartość L argininy i jeśli środek ma dużo L argininy to jest duża szasan, ze dobrze wpłynie na powiekszenie członka. Jesli ma jej niewiele to raczej nie ma się co nastawiać na to,ze to zadziała. Generalnie nie jest źle, ale taki penis complete ma o wiele większa zawartość L argininy a jest w podobnej cenie. Tak więc dla mnie logiczne jest to co lepiej jest wybrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sam zastanawiam się nad kupieniem sobie tych tabletek jednak martwi mnie tutaj jeden fakt. Czy jak zacznę brać to przypadkiem nie ma ryzyka, że się od tego uzależnię? Bo faktycznie może być powiększenie ale czy to nie jest tak jak podczas pompki że jak się używa to jest efekt a jak się przestaje to znika?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy stosowałes pompkę czy chcesz sobie kupić ale polecam spasować. Pompka nie jest bezpieczna i można sobie nią uszkodzić naczynia krwionośne. Polecam poczytać sobie informacje na forach. Zdarzało się, ze któs próbował pompką powiekszyć sobie członka ale potem tak sobie narobił problemów że nie był w stanie osiągnąć erekcji. Penis complete z L arginina jest o wiele bezpieczniejszy i tak, daje stałe efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panowie ale to nie jest tak, że żel jest w stanie powiekszyć penisa. Bo tak nie jest. I jeśli ktoś się łudzi, ze za pomoca samego żelu uda mu się powiększyć członka to powodzenia.... Tak łatwo nie ma i jeśli coś jest w stanie powiekszyć członka to sa to tabletki. I najlepiej te z wyższej półki, zawierające w składzie L argininę ( z własnego doświadczenia polecam penilarge). Żel również stosowałem w serii, ale jest to jedynie działanie wspomagające. I ma za zadanie przeciwdziałać rozstępom.
No i nie wierzcie w zapewnienia producenta, że uda się powiekszyć członka o 8 cm. Bo żąden środek nie powiekszy tyle Wam pały. Nawet operacja tyle nie powiekszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakieś 3 cm na długości, 2,5 cm na grubości. Jestem jednak zadowolony. Z 13 cm zrobiło się nadle 16 cm i różnica jest widoczna i odczuwalna, jak to stwierdziła moja partnerka ;) Piszę tutaj oczywiście o realnych wielkościach a nie o reklamie. Brałem tabletki przez 3 miesiące. Kurację zakończyłem jakiś rok temu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawi mnie jednak tutaj jedno. Jak się zakończyło kurację , to czy potem można powrócić do niej ponownie oraz uzyskać znowu powiększenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem, wydaje mi się jednak, że raczej nie. Powiększanie tabletkami ma za zadanie powiększyć ciała jamiste i sprawić, ze w trakcie erekcji będą się napełniały większą ilością krwi. Powiekszenie ciał jamistych ma swoje ograniczenie i da się je powiekszyć do pewnego poziomu. Mi jednak powiekszenie takie jak dostałem odpowiada, trochę się bałem, ze członke po kilku miesiącach od kuracji zacznie wracać do poprzedniego rozmiaru, jednak penilarge dały radę. Nie musze tutaj wspominać chyba o tym, ze liczy się to jak regularnie sie je bierze? Bo jedynie wtedy mozna liczyc na efekt powiekszenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dowody? Jakie niby? Mam Ci wysłac zdjęcie swojego? Chyba sobie zartujesz. Nie ma zdjęć bo mało kto chce sie czymś takim chwalić. jak nie wierzysz to nikt Cie do tego nie zmusza. Sam napisałem swoją opinię, moim zdaniem działa i tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi pomógł ten Maxorman gdy miałem problem z członkiem po koksach na siłce. Po tych pigułach członek wrócił do normy i nawet powiększył się. Polecam zdecydowanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale takie powiększenie nie jest chyba na stałe? Bo autor pyta się z tego co widzę o powiększenie na stałe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy jaka powiększasz. Kwas hialuronowy może i daje natychmiastowe efekty, które są teoretycznie lepsze od działania tabletek jednak powiększenia nie jest na zawsze Jest to substancja występująca naturalnie w organizmie tak wiec wszystko się wchłania. Jednak jeśli chodzi o tabletki to powiekszęnie jest stałe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na czym polega konkretnie powiększenie tabletkami? Tak ogólnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zwiększają erekcje i sprawiają, ze więcej krwi napływa do penisa. Powiększają się ciała jamiste.I potem powiększają się na stałe. Tak wiec o ile penis w spoczynku może być takiej samej wielkości jak przed powiększeniem penisa to erekcja jest większa. Potem nawet po zakończeniu kuracji erekcje są większe niż wcześniej i dlatego penis jak stoi to jest automatycznie większy. Tylko tak jak pisałem muszą być to dobre tabletki. Takie jak penilarge czy penis complete. I trzeba brać je regularnie przez dłuższy czas. Co najmniej przez 2-3 miesiące.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To w koncu co proponuejsz? O penilarge słyszałem, ale o penis complete jeszcze nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas w sprawach łóżkowych generalnie jest okey, tylko mój facet ma jakieś tam kompleksy na punkcie wielkości swojej męskości. Uważa, że powinien być większy. Osobiście uważam, że mógłby być trochę większy, ale bez przesady - można przecież nadrobić techniką. Oczywiście zapewniam go, że wszystko jest okey.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aby Cię uświadomić powiem, że są dwa w miarę skuteczne sposoby na powiększenie penisa.
Pierwszy to przy pomocy zabiegu wykonywanego przez chirurga plastycznego bądź urologa. Ostrzykuje się penisa specjalną substancją. Przez co zyskuje dodatkowych kilka cm. Jest drogie, bo kosztuje około 5 tys zł.
Drugi sposób to tabletki które powodują szybszy rozrost komórek w ciałach jamistych. Takie środki jak chociażby Pnilarge. Możesz poczytać sobie o nich w sieci, masz tam dużo informacji na ten temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O matko nie proponuj dziewczynie operacji. Sama kiedyś widziałam jakis filmik jak to wygląda i bleee... Nie chciałabym nigdy aby mój facet się na to zdecydował.Jeszcze by sobie uszkodzil narząd i nie byłby w stanie nigdy tego ze mną robić :D Penilarge jest dobre. Moj brał. i penis się powiększył .

Swoją drogą to nie wiem czemu faceci mają takiego świra na punkcie wielkości. Wiekszego niż my na punkcie cycek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli nie masz zarostu w wieku 19 lat to nie licz na to,że będziesz miał zarost jak bedziesz miał 30 lat. Trochę może Ci tu i ówdzie podrosnąć jednak nie będzie to pewnie wiele. Co do powiekszenia penisa to masz szansę na toże penis wzrośnie. Na pewno jednak naturalnie nie porośnie kilka centymetrów. Zgadzam się z kolegą powyżej. Albo zaakceptuj stan rzeczy. Albo sprobuj powiekszyć penisa za pomocą wspomnianego penilarge ( najlepiej jest zaopatrzyć się w tabletki z zelem)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Penilarge nie daje efektów ubocznych. Nawet jest sporo opracowań i dyskusji na jego temat w sieci.
Nie należy do najtańszych, bo opakowanie 30 tabletek to przedział cenowy około 150 do 200 zł.
Ale z tego co wiem, to wysoka cena jest spowodowana tym, że zanim został dopuszczony do sprzedaży, to musiał przejść sporo testów.
Kuracja trwa 3 miesiace i w tym okresie przyrost długości dochodzi do 3-5cm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Penilarge to środek ogólnodostępny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja znalazłem coś ciekawego zresztą ktoś już o tym pisał wcześniej. te tabletki Maxorman. Brałem już różne zachwalane ale tak na prawdę tylko po nich członek mi sie powiększył. Nie napiszę o ile bo się zgapiłem i nie zmierzyłem przed kuracją ale na moje oko ponad 2 cm wiecęj będzie. Ogólnie rewelacja. Jeszcze jedno. Żeby to lepiej zadziałało trzeba podczas tej kuracji 3 miesięcznej dbać o to żeby przynajmniej raz dziennie postawić na jakieś 5min do pionu żeby się dobrze ciała jamiste napompowały. Ja to zawsze przed spaniem robiłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siemanko. Podasz mi jakiś zaufany sklep gdzie dostanę pewne ori tabsy z usa? Bo tak czytam, że i podróbek tego pełno..:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłem w internecie wpisałem "maxorman" i były jakoś pod koniec pierwszej strony taka butelka z szara naklejką. Z wyglądu bardzo kiłowe ale działanie mają bomba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak na kazdym temacie o powiekszaniu penisa tak tutaj jest masa różnych informacji o ćwiczeniach. A tak naprawdę to te ćwiczenai są g warte.... Jeśli chodzi o mnie to zmarnowałem na nie masę czasu a efektów nie było. Trochę poprawiło sie po pompce ale nie na tyle ile ta pompka kosztowała. Jak na razie to jedyny efekt dały mi tabletki Penilarge, w połączeniiu z zelem. Penis się powiekszył. Wprawdzie głównie w obwodzie niż w długości ale przynajmniej efekt jest. Były drogie ale nie załuję. Mam t7ylko nadzieję,że efekt będzie trwały i że penis nie wróci do poprzedniej wielkósci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy mógłbyś coś więcej powiedzieć na ten temat? Na temat tego środka - penilarge... Jak się sprawuje w praktyce? Ile kosztuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak jak już pisałem bardzo dobrze. Kosztuje nie tak tanio ale miałem porównanie do innych tak wiec cena nie jest taka wysoka jeśli weźmie się pod uwagę działanie ( no na pewno bedzie to tańsze niż jakieś zabiegi z kwasem hialuronowym i takie tam chirurgiczne powiekszania). Zresztą sprawdź sobie ceny w sieci. Kupisz i w sklepach i na allegro tak wiec możesz sobie sam porównać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A stosowaleś również z ich kremem czy tylko same tabletki ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko tabletki. Zastanawiałem się też nad kremem, ale chciałem w pierwszej kolejności sprawdzić tabletki a gdyby nie zadziałały to dopiero wtedy krem. Chodzi o to, aby wiedzieć co jest bardziej efektywne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
udało sie powiekszyć członka tymi maxorman. Wynik w spoczynku to długość plus 2,9cm obwód plus 1,2 cm załadowałem sobie podwójną kurację 3 miesięczna czyli 2 pigułki dziennie - 180 tabs + erekcja minimum 3 min dziennie jak zalecają, testosteron dostaje kopa to i tak musiałem onanizować co 3 dni. Członek sam staje w nocy często wtedy erekcja w dzień niekonieczna. Ocena 9 / 10 chyba najlepsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to nie może powiekszyć penisa jak może. Było już wiele tematów na ten temat Tak wiec odpowiadam.Można powiekszyć:
wstrzyknięciami kwasu hialuronowego
tabletkami ( penilarge albo penis complete - masz tutaj spory wybór chociaz z opinii i poniekąd z własnego doświadczenia polecam kupować te droższe).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale takie powiększenie nie jest chyba na stałe? Bo autor pyta się z tego co widzę o powiększenie na stałe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy jaka powiększasz. Kwas hialuronowy może i daje natychmiastowe efekty, które są teoretycznie lepsze od działania tabletek jednak powiększenia nie jest na zawsze Jest to substancja występująca naturalnie w organizmie tak wiec wszystko się wchłania. Jednak jeśli chodzi o tabletki to powiekszęnie jest stałe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na czym polega konkretnie powiększenie tabletkami? Tak ogólnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zwiększają erekcje i sprawiają, ze więcej krwi napływa do penisa. Powiększają się ciała jamiste.I potem powiększają się na stałe. Tak wiec o ile penis w spoczynku może być takiej samej wielkości jak przed powiększeniem penisa to erekcja jest większa. Potem nawet po zakończeniu kuracji erekcje są większe niż wcześniej i dlatego penis jak stoi to jest automatycznie większy. Tylko tak jak pisałem muszą być to dobre tabletki. Takie jak penilarge czy penis complete. I trzeba brać je regularnie przez dłuższy czas. Co najmniej przez 2-3 miesiące.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To w koncu co proponuejsz? O penilarge słyszałem, ale o penis complete jeszcze nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Penilarge działają co sam na sobie przetestowałem, jedne z lepszych i mają już pewna renomę. Penis complete to nowość w zasadzie i są o wiele droższe,ale zawierają 2 razy więcej składników tak wiec działanie jest szybsze i w sumie mocniejsze niż w przypadku penilarge. Musiałbyś sam zdecydować co Ci odpowiada. Testowałem dwa środki i są naprawdę ok. Niestety w przeszłości miałem do czynienia z o wiele mniej skutecznymi ale o nich pisał już nie będę bo nie ma to sensu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

osteoporoza (10 odpowiedzi)

gdzie najlepiej zrobic badanie osteoporozy wraz z porada lekarska w Trojmiescie

helicobacter i mdłości? (9 odpowiedzi)

Mam mdłości. Trzyma mnie trzeci dzień, apetytu nie mam, pobolewa mnie żołądek /uczucie...

Dobry ginekolog! (172 odpowiedzi)

Zna ktoś jakiegoś dobrego ginekologa-położnika w Gdańsku?Może być gabinet prywatny. ;)

do góry