Widok

Powiększanie ust Gdynia - gdzie polecacie?

Szukam gabinetu w celu powiększenia ust, fajnie aby ceny też nie były z kosmosu. Znacie coś godnego polecenia w Gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam klinike estetyki w seatowers na 2 pietrze, czesto maja fajne promocje przed roznymi swietami i innymi okazjami,robilam tam usta 3 razy i jestem super zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A można prosić o jakieś namiary, bo tam chyba kilka gabinetów jest? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

to jest klinika estetyki, 2 pietro w seatowers tu masz facebooka https://web.facebook.com/drborys/ widze wlasnie ze maja jakas promocje na kwas hialuronowy,przy zakupie jednego zabiegu,drugi za 1zł przed walentynkami,zapytaj sie byc moze powiekszenie ust tez sie zalicza ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oo super ;) a kto tam przyjmuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

tam jest dwoch lekarzy , obie kobietki,przesympatyczne ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Muszę polecić http://irf.edu.pl/profesjonalne-powiekszanie-ust/#page-content pełen profesjonalizm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mężczyzna woli naturalne!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam infinitymed na zaspie, warto sie przejechac bo Pani doktor jest naprawde w tym dobra. Bylam i zabralam swoja siostre, moze potwierdzic bo obie jestesmy bardzo zadowolone. Nie sugeruj sie nigdzie tym zeby cena byla niska bo jedna kosmetyczka mojej znajomej usta zepsula, a potem przestala odbierac od niej telefon i radz sobie sama.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiadomo,ze cena nie mozna sie sugerowac,klinika estetyki ma ceny jak wszedzie -1200 zl za 1ml,ale czasem jak sa jakies swieta to maja promocje i mozesz zabieg zrobic taniej. Mi sie udalo raz trafic na promocje i chyba placilam 700 albo 650 zl za 1ml. Pytanie dotyczylo powiekszania ust w Gdyni,a nie w Gdansku. Jesli jest dobry specjalista w Gdyni,to po co ktos ma jezdzic do gdanska?? Ja tam wysylam moje wszystkie kolezanki,bo usta wychodza super naturalnie,ale tez jest duza roznica w objetosci. Kiedys bylam u jednego doktora w gdyni i tak mi zrobil ze wygladalam jak napompowana zaba!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam http://irf.edu.pl/profesjonalne-powiekszanie-ust/ delikatnie powiększyłam,fajny efekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam dr Fleszara z kliniki Mediderm w Gdyni na Władysława IV.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzięki, ale już się skusiłam i zapisałam do Pani doktor Borys na piątek :) także po wizycie podzielę się relacjami jak było
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aa szkoda ze nie w sobote ja ide bruzdy zrobic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i co jak bylo???zadowolona??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Invicta gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

I jak efekt ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja powiekszalam w clinica dermatologica , ale w Gdańsku. Efekt również naturalny. Ceny nie są takie wysokie chociaż akurat tym się nie kierowałam ale opiniami na temat danego miejsca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

a ile konkretnie płaciłaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To zależy od ilości preparatu oraz od tego czy powiekzasz jedynie jedna wargę czy dwie .Poza tym jest wiele różncyh rodajów wypełnień oraz to powinien dobrać Ci lekarz. Tak aby było dla Ciebie odpowiednie. Ja akurat płaciłam 1100 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A bolało Cie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sorry że dopiero teraz odp. ale miałam urwanie głowy...

Troszkę tak. Nie da się tego jednak uniknąć. Jest to jednak kontakt z igłą. Nastawiałam sie na wiekszy ból ale nie było tak źle jak sądziłam. Dodam,ze robiłam powiekszanie ust ponad 7 miesiecy temu. Efekt jeszcze trzyma się bardzo dobre. Usta praktycznie się nie pomniejszyły. Jak zacznie zanikać to wybieram się na kolejną dawke.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czesc babeczki. Ja patrzac na foty dr Borysa to tragedia usta robi mozecie polecic kogos kto robi usta w miare naturalnie ?Gdynia/sopot/gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

z czystym sumieniem polecam infinitymed, Pani doktor jesli chodzi o powiększanie ust aby wyglaaly naturalnie jest najlepsza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja bym się bała, że będę źle wyglądać ;p
Witam, polecam Get Slim Cellulite
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylam w gabinecie le pink na Dąbrówce musze przyznac ze są boskie moje nowe ustka - polecam w 100%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ty sobie mózg powiększ
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Skąd ta złośliwość? I po co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Gdyni masz gabinet Derm-Estetyka. Na ul. Batorego 7/35. To profesjonalny gabinet medycyny estetycznej, ze sporym doświadczeniem. Myślę, że to ważne jeśli chodzi o zabiegi. Sporo osób poleca. Zadzwoń i podpytaj czy będą Ci w stanie zaproponować odpowiedni zabieg. Tu masz bliższe info https://derm-estetyka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo polecam panią Lucynkę z firmy Wypełnij Piękno Osocze i Fibryna Gdynia. Pięknie wypełnia usta metodą Naturalną, bez efektu dlaczego dzioba. Jest najlepsza!! Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że nie tylko gabinet jest wazny ale też produkty na jakich w gabinecie pracują. Ja bardzo chwalę sobie wypełniacz ust Restylane Kysse. Wszystkie inne szybko mi się wchłaniają a ten wypełniacz utrzymuje mi się do pół roku, u mnie to i tak naprawde długo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdańsku zdecydowanie mistrzem medycyny estetycznej jest Pan Marek z kliniki Epi Centrum laser Cleanic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Preparaty to prawda są tez ważne, jednakże warto aby zabieg wykonywała profesjonalistka z kilkuletnim doświadczeniem, aby nie było komplikacji. Ja powiększyłam sobie usta w klinice Gorszewska w Gdyni, ceny mają przystępne jak za taką jakoś obsługi, z resztą sama sprawdź na ich stronie http://klinikagorszewska.pl/ . Zabieg miałam wykonywany na początku marca 2020, i do teraz nie było żadnych komplikacji oraz usta tak jak wyglądały po zabiegu tak nadal się utrzymują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja robiłam usta w magicznej klinice, oni co jakiś czas przyjeżdżają do Trójmiasta, lekarzy mają dobrych, ja z efektu jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to co jakiś czas, to znaczy, że nie mają stałej siedziby czy jak? Moim zdaniem medycyna estetyczna to dobra opcja, można uzyskać piękny, naturalny efekt, jednak trzeba mieć umiar i trafić na dobrego lekarza medycyny estetycznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To chyba mobilna klinika, coraz więcej jest takich miejsc i w sumie pomysl nie jestgłupi, bo można skorzystać ze wsparcia dobrych lekarzy medycyny estetycznej bez konieczności jechania na drugi koniec kraaju. Ja też robiłam usta, efekt bardzo subtelny, ale o to mi chodziło.wyrównywałam asymetrię ust.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie, no ale w ciemno nigdy się nie idzie, zawsze trzeba sprawdzić kompetencje osoby, która ma wykonywać nam zabieg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też chętnie zdecydowałabym się na usta, tzn chciałabym wyrównać asymetrię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

znajoma była w laguna estetica w gdyni i chwaliła sobie, mówiła że czuła się bezpiecznie, bo tam to lekarz dermatolog wykonywał zaboeg i wyglądała przyznam dobrze po zabiegu, usta pełne i ładne, a nie jak ze śmiesznych memów;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niskie ceny, za powiększanie ust trzeba zapłacić 500 zł czyli dużo mniej, niż normalnie w gabinetach stacjonarnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiększyłam sobie usta http://studioplazinscy.pl/gdzie-w-lodzi-powiekszyc-usta/ efekt jest naprawdę dobry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę polecić Magiczną Klinikę w Gdyni, bo sama korzystałam z ich usług. Byłam na modelowaniu ust i doświadczenia mam pozytywne. Teraz wszyscy dookoła widzą, że moje usta są pełne i mają ładniejszy kształt. Dodam, że zabieg jest bezbolesny, a po nim można od razu wrócić do codziennych zajęć, bo nie ma rekonwalescencji. Namiary na nich są tutaj https://magicznaklinika.pl/ .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A wykonywałaś może inne usługi w Magicznej Klinice w Gdyni? Pytam, ponieważ mam na oku kilka różnych zabiegów i tak naprawdę nie wiem, na jakie powinnam się zdecydować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama niedawno powiększałam usta w Magicznej Klinice, więc potwierdzam pozytywne opinie i widziałam, że mają też swoją siedzibę też w Gdyni. Polecam tę klinikę, bo jakość usług jest bardzo dobra. Ja nareszcie mogę cieszyć się pięknymi i pełnymi ustami. Dodam też, że usta są nawilżone i gładkie. Nie zwlekajcie z zapisami na zabiegi, bo warto. Efekty widać od razu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Boli? Ile się utrzymuje taki zabieg? Trzeba się jakoś przygotować? Mam Magiczną Klinikę niemal pod nosem. Może też bym się zdecydowała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jowita71, sam zabieg nie boli, bo dostajesz miejscowe znieczulenie. Efekty widać już po upłynięciu 2-3 dni, a utrzymuje się przez około 6 miesięcy. Oczywiście, jeśli chcesz, żeby usta były pełne przez długi czas, to możesz powtarzać zabieg. Usta wyglądają naturalnie, nie jak u glonojada, także naprawdę Ci polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzeczywiście tanio nie zawsze oznacza słabej jakości zabieg, bo teraz konkurencja na rynku jest ogromna, tak więc ceny będą obniżane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie było tak, że straszny obrzęk miałam po zabiegu, normalnie aż kupiłam tabletki przeciwobrzękowe, bo wyglądałam strasznie, w tym wypadku wyjście do ludzi w ogóle nie wchodziło w grę. Każdy organizm jest inny, ja na przykład w ogóle nie spodziewałam się takiej reakcji, ale na przyszłość będą wiedzieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo osób robi u nich usta, pięknie wychodzą, to trzeba mieć jednak wprawę i odpowiednia technikę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zrobiłam usta kilka miesięcy temu i jestem mega zadowolona :) Bolało nawet po znieczuleniu, ale opłacało się trochę pocierpieć, efekt jest bardzo dobry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak zależy Wam na niskiej cenie to w tej mobilnej klinice można zrobić usta za 499 zł. Tanio, a ponoć dobrze robią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podpowiem, że robiłam usta w Magicznej Klinice i muszę przyznać, że efekt jest naprawdę fajny. To świetni specjaliści z wiedzą i doświadczeniem, którzy znają się na tym co robią. Usta mimo, że są uwydatnione nadal wyglądają naturalnie i właśnie to jest dla mnie najważniejsze. Często można u nich trafić na promocje więc warto na bieżąco śledzić ich stronę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to ja myślałam, że będę pierwszą osobą, która poleci Ci Magiczną Klinikę, a tu niespodzianka, bo wiele osób już poleca! :) Zabiegi u nich to czysta przyjemność. Nie dość, że efekty naprawdę zadowalające, to jeszcze tak przemiła obsługa i lekarze. Wraca się tu z chęcią :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyznaję, że również zależy mi na powiększaniu ust, a Wasze opinie o Magicznej Klinice przekonały mnie do tego, że takie miejsce będzie odpowiednie, abym bezpiecznie i z ciekawym efektem mogła powiększyć usta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na pewno w MK uda Ci się skorzystać z fajnej opieki. Przede wszystkim masz tutaj doświadczenie i profesjonalizm, które przy takich zabiegach są niezwykle ważne :) No i odpowiednie warunki sterylności i higieny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o jakiekolwiek zabiegi estetyczne, to na pewno tylko w Magicznej Klinice w Gdyni. W celu modelowania ust wykorzystują kwas hialuronowy, który jest bezpieczny i zabieg można powtarzać wiele razy. Poza tym jest bezbolesny, a po zabiegu od razu można wrócić do codziennych obowiązków, bo nie ma rekonwalescencji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takim razie czy zabieg można powtarzać bez końca, czy raczej raz tylko się go wykonuje i wystarczy? Ile czasu trwa efekt? Tak wiele osób pozytywnie wypowiada się o Magicznej Klinice, że chyba też się do nich zapiszę. Dowiedziałam się, że w Sopocie też mają swój oddział, także mam blisko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz powtarzać zabieg tyle razy, ile chcesz, ale z tym zabiegiem uważaj. Pamiętaj, że szybko możesz przedobrzyć i będziesz nienaturalnie wyglądać. Na szczęście efekty są odwracalne, ale jeśli chcesz mieć naturalne, pełne usta, to lepiej poprzestać na kilku zabiegach. To samo dotyczy korekty nosa, jeśi też Cię to interesuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiedz coś więcej na temat korekty nosa. Może i ja się zdecyduję. Nie chcę zapisać się na zabieg inwazyjny, z użyciem skalpela. Tego wolę uniknąć, bo nie zniosę bólu. Nie wiedziałam nawet, że można korektę wykonać za pomocą kwasu hialuronowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie dlatego ten zabieg jest dla Ciebie. Tutaj nie używają skalpela, tylko kwas hialuronowy. Zabieg jest bezpieczny, a efekt jest odwracalny, jeśli będziesz kiedyś chciała powrócić do naturalnego wyglądu, to wystarczy poczekać aż kwas się wchłonie. Jeśli będziesz zadowolona z efektu, to będziesz musiała powtarzać zabieg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

Depilacja laserowa Kiedy i gdzie (65 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Aktualnie mieszkam w UK, w drugiej połowie sierpnia planuję przyjazd do Polski...

do góry