To "bistro" to wielka porażka. Obsługa się nie wyrabiała, mimo niewielu klientów. Zamówiłam zupę, na którą czekałam 20 minut. Po interwencji okazało się, że zupa jest w garze i wystarczyło nalać. Potem jeszcze czekanie na "złożenie" dania, kolejne 20 minut. Inni klienci też już mieli dość.
Dlaczego w menu nie ma podanej ilości czy wagi produktu, za który płacę? Np. łosoś za 19zl, ale nie wiadomo ile tej ryby będzie + trzeba dokupić dodatki, które nakładane są według uznania obsługi. Proponuję omijać.