Widok

Pozbyć się bólu kręgosłupa, stawów itd.

Piszę, bo natrafiłam zupełnie przypadkiem na coś co likwiduje lub redukuje każdy ból. Bez znaczenia czym spowodowany.
Ja miałam problemy z bólem kręgosłupa od lat i zupełnie mi przeszło, za co jestem tak wdzięczna, że chcę się z tym z każdym podzielić !!

Nie jest to żadna chemia czy tabletki tylko nowosć w Polsce. To malutkie plasterki, które działają na bazie akupunktury. Nie wiem jak to działa ale działa fenomenalnie :)
Jak ktoś chetny to napisze szczegóły :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9
Poproszę o szczegóły i czy może używac to osoba mająca 82 lata?
"Kobieta jest to przysmak Bogów, byle go diabeł nie przyprawił."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz cos wiecej tutaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, przepraszam, ze odpisuję dopiero teraz, ale nie miałam chwilowo dostępu do internetu.
Z tego co wiem, może tego używać każdy i w każdym wieku. A to ze względu na to, że nie ma tam żadnej chemi czy leków.
Facet opowiadał, że to działa na bazie akupunktury czy akupresury i odbika pole elektromagnetyczne człowieka.
Widziałam, jak klei to na ubranie i buty więc przyznaję, że jest szok :)

Firma nazywa się LifeWave, podsyłam link do strony:
http://lifewavepolska.pl/

Generalnie jestem krytyczna i jak mi facet wyskoczył z plasterkami na wieloletni ból, to chciało mi się śmać.
(miał stoisko na ostatnich targach zdrowia na awf)

Ale, on przede wszystkim daje doświadczenie i pozwala za darmo przetestować na miejscu. Trochę szok, ale po paru minutach było u mnie 100 razy lepiej. I nie byłam jedyna, ustawiało się pełno ludzi :)

Wiem, że można się z nim normalnie skontaktować i on nawet może dojecać do domu, żeby zrobić takie testowanie. Więc nie jest to żaden kot w worku ,tylko najpierw wszystko można poczuć.

Ma na imię Michał, tel: 880-810-741

Ja osobiście mam zamiar polecać to każdemu do końca życia i trąbić o tym, bo konwencjonalna medycyna w szpitalach, często rozkłada ręce albo przepisuje nowe leki i wszystkie organy zaczynają się sypać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
a ty jesteś akwizytorem tych plasterków, czy twój facet?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

i w to wierzysz to iedna jestes...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak najbardziej nie ma przeciwskazań...ja po 8 letniej walce z bólem z radości mogę skakać gdyż 4 miesiace temu o nim zapomniałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolina
no świetnie, że napisałaś... pogratylować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem fizjoterapeutom i większej ściemy dawno nie słyszałem, ludzie zastanówcie się, równie dobrze można pobiegać nago po plaży i efekt będzie ten sam. Ręce opadają.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Z tego co piszesz to ty chyba generalnie mało słyszałeś.
To trochę przykre, że tak ludzie reagują mimo, że nawet nie wiedzą o co chodzi...
Ale to już nie moja sprawa.
A poza tym pisze się : fizjoterapeutą a nie om

Przekazałam informacje które mam i róbcie z nimi co chcecie. Tylko chciałam pomóc.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dziewczyno zastanów się troszkę zanim takie głupoty zaczniesz wypisywać. Powiedz mi jak mały plasterek może wpływać na mechaniczny problem w kręgosłupie, plasterek cofnie powstałą przepuklinę krążka międzykręgowego (a to jest 95% przypadków bólu kręgosłupa). Osoby które mają problem z kręgosłupem i uwierzą w te głupoty mogą pogorszyć sobie sprawę. Boli kręgosłup = idę na rehabilitację ( i to raczej nie na NFZ bo tam też różnie bywa).
Niestety cudów nie ma!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
hm... to po chwili testu przeszło Ci?
Ale, on przede wszystkim daje doświadczenie i pozwala za darmo przetestować na miejscu. Trochę szok, ale po paru minutach było u mnie 100 razy lepiej. I nie byłam jedyna, ustawiało się pełno ludzi :)

Myślałam że używasz i coś powiesz jako pacjentka a nie minutka :)
Także dla mnie również ściema .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam fizjoterapeutę Andrzejwewskiego na plecy - http://firmanatopie.info.pl/rehabilitacja/5sxjgs37c1y1,gdanska-rehabilitacja-na-kregoslup.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie ściema. Czytam te wypowiedzi sprzed 10 lat. Dzisiaj już wiadomo, że jest to bardziej technologia niż lek. Technologia zaprzęgając do pracy komórki macierzyste. Jeszcze niedawno ludzie negowali żarówkę i samolot....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpowiadam ze jednak mogą być cuda , sama korzystam i wiem jak działają , jak zdążyły mi rękę gdy nie miałam możliwości skorzystać z lekarza , jak ustępuje ból kręgosłupa itp
Wydaje Pan opinie o czym nie ma Pan pojęcia ani wiedzy i szkoda ze tak podchodzi fizjoterapeuta
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Winno być zszyły mi rękę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobieto jesli nie znasz tej technologii nie dyskutuj
Ocxywiscie ze dodatkowo warto korxystac zrechbilitacji.ale glutathione pomaga w szybszej regeneracji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nieprawda. Większość ludzi ma przepukliny w kręgosłupie a w cale nie mają dolegliwości bólowych. Co więcej u ludzi z przepuklinami bóle kregoslupa mogą pojawić się i znikać mimo że przepuklina fizycznie istnieje. Znaczna większość bólu wynika z dysbalansu mięśni, zaburzeń biomechaniki stawów np kończyn dolnych, a ostatnie badania sugerują że stres jest niezależnym czynnikiem rozwijania bólu kręgosłupa. Proszę się dokształcić a nie przekazywać informacje sprzed 20 lat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
i to jest prawda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej , mam te plasterki i są rewelacyjne , tak jak opisujesz , a niedowiarkom nic nie musisz udowadniać .
Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
najbardziej śmieszy mnie fakt w opisie że za nieduże pieniądze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fizjoterapeuto drogi, ja też jestem fizjoterapeutką i sama z nich korzystam i moi pacjenci -Ci, którzy chcą, a większość chce jak tego doświadczy. Tylko trzeba chcieć poznać technologie a nie wszystko krytykować, bo się jest fizjo.... to właśnie dlatego powinieneś coś więcej na ten temat zgłębić zanim z twych szanownych ust wyjdzie taka krytyka.... Ktoś mądrzejszy od nas to opracował, a technologia jest cudowna. Zapraszam na moją stronę i chętnie z tobą porozmawiam jeśli tu jeszcze zajrzysz... zapraszam na stronę: http://nanoplastry.blogspot.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
plastereczki i plasterki taaaaa..... jasne, blokady nie pomoa silne srodki prawie narkotyczne tez nie ale plastereczki pomoga!!!! mam powazny problem z bolami plecow i kregoslupa od dawna przeszlam juz wiele i niech sobie daruje ktos taka reklame bo tylko naiwni i to bardzoooo naiwni sie dadza nabrac ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
uzywałam ,czasem pomogło,czasem nie
czasem trudno stweirdzic-kiedy poddawało się innym zabiegom
nanotechnologia ,jak większość wymyslona najpierw na użytek armii
sa tez plastry z karnityna i i glukozamina
o ich chemicznym dziłaniu poczytać proszę-szcz fizjoterapeutów
to tez jest nie tylko w formie plastrów

nakleja się na punkty akupunkturowe-konkretne-jest gotowy zestaw
bo( p.akupunkturowych jest tysiące)-sa te optymalne podane

czasem trzeba przykleić odwrotnie,czasem w inne miejsce
w tym sęk,jak również i w tym ,ze mamy problemy nie tylko z 1 choroba a najczęściej w wieloma przypadłościami

to nie bajka-a fizjoterapeutom tez się dziwie ,ze tak mało czytają
wchodzą nowe metody użytku pola magnetycznego i nano technika
zwyczajne od lat stosowane zabiegi w przych. NIE MAJA W WIEKSZOSCI POTWIERDZONYCH 100 EFEKTÓW W LECZENIU
bo nie prowadzi się rzetelnych statystyk,nie zbira danych!
a nikt nie podwaza ich działania
a co widze po ludziach --to w wielu przypadkach-trzeba podejść INDYWIDUALNIE-bo na nich nie działa a czasem wręcz szkodzi

nie powinno to zastepowac ruchu i leczenia
ale może bardzo wspomóc
nie jest to strasznie drogie-wiec polecam spróbować
skutków ubocznych nie ma
A SKORO NIE MA -TO CZEMU SOBIE NIE POMÓC?

plastrów w celach regeneracyjnych i p.bólowych o ile dobrze wiem uzywa się we Francji ,w szpitalach

na jakiej zasadzie działa nano-poczytac
bo nie wiem czemu ktoś kojarzy z polem magnetycznym?

jeśli idzie diagnozowanie--polecam skanowanie polem magnetycznym
można wykryc to,czego w standardowych badaniach ,których nam żałuja!--nie dojrzy lekarz-gdyż nie traktują nas całościowo
a wybiorczo(masakra)
nie mam interesu nikogo wspierać w rozpr.plastów ,sama w tym nie siedze
ale na litość boska-kazda technologia -kiedyś miała swoje trudne początki albo wojskowe/rzadowe
internet powstał na tej samej zasadzie--i tez jest be?

{technik masazysta,na studiach fizjot.
ale ja nie odrzucam czegos czego nie znam--a najpierw poczytam i popróbuje,pózniej oceniam:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
proponuje--jak we wszystkim,-odpowiednie ćwiczenia na stawy ,na kręgosłup-indyw.w zaleznosci od tego -czy skolioza,czy zzsk,czy reumatyczne,czy z poszc dyskami problem,moze być ,ze trzeba porzadnego kręgarza
poradzić się i fizjoterapeuty
nie dla każdego -każdy rodzaj ruchu
np. z bieganiem --to tez nie jest dla wszystkich ,szcz kręgosłup
odpowiednia dieta--tak/1nasze stawy potrzebują odp.diety
zejście z wagi-by nie było obciążenia
przede wszystkim -trzeb a poznac swoje problemy--skad i jak z nimi zyc-dokładnie
bo co jednemu pomoze ,drugiemu zaszkodzi

i wspomóc się nanoplastrami, kinezytapingiem-jak najbardziej
jeśli jest ból,z którym nie da się rozluznic miesni i nic się nie chce-uniemozliwia funkcjonowanie,cwiczenie----to bez oprou i cała odpowiedzialności apolecam

miejcie tylko na uwagze ,ze to nie uwalnia was od leczenia ogólnie,od dbania o siebie-jak pisałam-czytac,pytac specjalistów-jak cwiczyc,co można ,co nie,wspomagac się nat lekami,rehabilitacja-ta która pomaga
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz 100% racji. Prawie każdy z bólem kręgosłupa może wykonywać sam ćwiczenia. I tu polecam 2 rodzaje - rozciąganie poprzez swobodny zwis do przodu - każdy tyle ile może, nic na siłę i drugie to ćwiczenia z ciężarkami lub bez ale o charakterze siłowym. Ćwiczenia trzeba dobrać do siebie, nic nie zastapi naszego zaangażowania i wytrwałości. Swoją historię powrotu do pełni formy opowiadam na stronie http://www.trenerok.pl/jak-pozbylem-sie-bolu-kregoslupa/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też wolę prędzej coś do smarowania, bo nie jest to tak szkodliwe jak tabletki, za to działa miejscowo, szybko i skutecznie. A można spytać co Ci dolega?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy możecie zacytować choć jedno badanie skonstruowane zgodnie z medycznymi standardami potwierdzające skuteczność tej terapii?
Jeżeli jest to produkt skuteczny, to producent wręcz będzie zabiegał o posiadanie takowych, by móc się pochwalić wynikami opartymi na faktach. To, że wychodzi jakiś profesor, z całym szacunkiem dla jego wiedzy i umiejętności, i opowiada o skuteczności to jeszcze nic nie znaczy. Istnieje coś takiego jak efekt placebo, siegający w niektórych sytuacjach nawet 30% badanych..
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też ostatnio zacząłem to stosować, nie wierzyłem w to ani troche myślałem, że ściema, ale jak się przekonałem to uwierzyłem. jak ktoś ma jakieś pytania albo jest z Wrocławia lub okolic i chce się przekonać to niech da znać tomslon@op.pl mi ktoś zaproponował abym spróbował oczywiście nic nie płacąc itp ponieważ jemu pomogło i chętnie się tym sposobem podzieli i ja teraz też chętnie się podzielę. Pozdrawiam
tomslon@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wreszcie jakaś sensowna odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem że wypróbowałaś i dlatego mówisz im nie. Ja też szukam ratunku i się zastanawiam nad nimi. Opisz proszę szerzej swoje doświadczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem lekarzem z 47 letnim stażem pracy i chciałabym prosić żeby Pan najpierw poznał problem a potem wypowiadał się negatywnie. Nie ma Pan pojęcia jak to Panu pomogłoby w pracy ulżyć cierpieniu swoich pacjentów a o to chyba nam chodzi prawda? . Jest to metoda stworzona przez naukowca a nie babcię zielarkę nie obrażając ziołolecznictwa . Podaję strony lifewave.pl , lifewave.com Odpowiadam Panu jako lekarz a nie jako dystrybutor . Mam nadzieję , że się Pan przekona a jak nie to dużo Pan traci i panie pacjenci. Z poważaniem Janina Rojewska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak ręce Panu opadną na pewno pomoże je Panu podnieść nanoterapia lifewave
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Poczytaj o badaniach i patentach i o historiach osób...Moja przyjaciółka dzięki tej technologi uratowała życie swojej mamy chorej na raka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja to jakoś tak nie wierzę w takie rzeczy, chyba bym wolała coś do smarowania...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ulgę przynoszą plastry rozgrzwające APAP Próbowałam polskie plastry, ale one są zbyt gorące więc nie polecam
Bardzo dobre są masaże kręgosłupa też rozgrzewają, ale trochę kosztują, no i ćwiczenia rozciągające/tylko bez przesady/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ojciec z dyskopatią leczy się u Rosadzinskiego i sobie chwali. W końcu trafił na kogoś z pojęciem, bo wcześniej tych gabinetów i speców od rehabilitacji odwiedził dużo bez wyraźnych efektów. Facet przyjmuje tylko prywatnie, ale tak to już jest w Polsce, że jak chcesz się naprawdę wyleczyć to musisz płacić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
https://m.trojmiasto.pl/forum/rehabilitacja-t535390,1,50.html , najlepiej do #rfp
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam takie gabinety jak http://akupunkturapokrywka.pl/gabinet-akupunktury/ , gdzie naprawdę zgodnie ze starą sztuką podchodzą całościowo do człowieka. : )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poproszę o szczegóły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Wysoki cholesterol (3 odpowiedzi)

Witam, Mam wysoki cholesterol (genetyka). Organizm źle toleruje leki z apteki. Co mogę zażywać z...

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

Mały członek faceta (6 odpowiedzi)

Witam Otóż przez dłuższy czas seks nie sprawia mi przyjemności. Mianowicie zastanawiam się czy...

do góry