Widok

Poznajmy się :D

Ja, mężczyzna 50-, chętnie poznam...

No właśnie.. kogo?

Znam równolatki/-ów jak i osoby znacznie młodsze - jak i starsze.
W zasadzie.. zawsze znałem :)
KOMPLETNIE nie rozumiem, jak ktoś, nie ograniczony mózgowo czy ruchowo, może mieć kłopot z poznaniem nowych osób.

Skąd zatem tyle wątków "poznam.." ?

Jedyny wyraz, jaki ciśnie mi sie na paluchy, to LENISTWO :)
Nie przekroczę swojej strefy komfortu. Łaskawie pozwolę, aby ktoś do niej zajrzał ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
facet 50 jest jeszcze jak wino:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W takim razie zaczekajmy kolejne 50 lat ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Może Sadyl myślał, że jest jak wino, im starsze tym lepsze ;)

Bo tak właśnie jest :D

Hmm, czy uważasz, że to samo dotyczy kobiet? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałem ostatnio wino rocznik 64 i musiałem je niestety wylać :/ Kolejna butelka była z rocznika 77 i też wylądowała w zlewie :/ Natomiast wszystkie pozostałe z roczników 80tych i młodszych były bardzo dobre ^^ Z tymi winami to naprawdę różnie bywa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zgadzam sie z wami zupełnie
zapuszczeni???
co to oznacza?

zapuszczony moze byc dom..ogród ale nie człowiek
człowiek moze sie zaniedbac..moim zdaniem

jesli juz ktos komus ma odbierac człowieczenstwo-
to własnie i miedzy innymi w taki sposób:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapuszczony/zaniedbany jeden wał :P Wiadomo o co chodzi ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
> Najczęściej są to wyjątkowo aktywni zawodowo ludzie

Zapewne masz rację, Samie.. ale... PO CO taka osoba miałaby kogoś poznawać? Żeby wiecznie nie mieć dla niej czasu? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sadzę,że ów Pan nie ma trudności w poznawaniu nowych osób,a raczej w dopasowaniu poznanych kobiet do własnych oczekiwań ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl pochwalam cie za uczciwosc
ale wg mnie czepianie sie ludzi-o braki w znajomosciach
to prostackie myslenie

czyli -ktos kto ma wielu i wszedzie i po ulicy idac cały czas kiwa mu sie łepetyna--jest ok
w necie siedzi na 50 -ciu forach ,,łazi po klubach ,,,itp-jest cool,,inteligent..pełnosprawny umysłowo i fizycznie..

nie kazdy rozkłada rece i nogi przed nowo poznanymi osobami
nie kazdy jest ekstrawertykiem
...musi byc?

ilosc nie zawsze idzie z jakoscia
stawiamy na rózne poedejscie do znajomosci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie demonizuj. 77 jest świetnym rocznikiem :)
6x i 8x też są dobre, choć po jednym 8x miałem bardzo długo czkawkę ;D
Bardziej niż na rocznik stawiałbym na wybór dobrej winnicy ;]
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
...ów Pan na pewno chciałby porozmawiać o swoich trudnościach tylko nie wie jak zacząć ;] .....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate
duzo chłopów tak ma
tych smiałych ,towarzyskich kolezenskich.
.cos za cos

i jest problem,,bo sa fajni..jako kumple
ale gdyby taki był mój...oj działo by sie
i pewnie doszłoby by -do -wybieraj!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sam--uwazam ,ze :)
nie jeden wał!

ludzie maja głebsze problemy z psycha niz z wierzchu to sie wydaje
na wiele problemów--mówi sie i tak to jeszcze zostało--lenistwo
czasem depresja--kóra ma naprawde rózne oblicza
i czesto lek--i baaardzo czesto nieuswiadomiony
a zeby go przykryc --to taki czasem nawet "wrrr" robi

człowiek to nie rzecz
dlatego wole---zaniedbany:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>ale gdyby taki był mój...oj działo by sie

isztar, znając Twój temperament - nie wątpię ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"duzo chłopów tak ma
tych smiałych ,towarzyskich kolezenskich.
.cos za cos"

.. bo kobiety mają ten "feler" że każda by chciała być tą jedyną :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Isia.. dobrze wiesz, ze nie o ilość mi chodzi.
Czy ekstrawertyk czy introwertyk - każdy funkcjonuje w społeczeństwie i siłą rzeczy ma kontakt z innymi ludźmi.
Rozumiem, jeśli ktoś pracuje w miejscu monopłciowym a jedyne kontakty poza pracą to np. panie w sklepach.
Ale zwróć uwagę, że większosć wątków typu "poznam" zakładają ludzie młodzi, nierzadko studenci. Ludzie, którzy (wg mnie) okazje do poznania nowych osób mają codziennie. Ludzie żyjący "na fejsie"!
Dziwne jest to, że przed epoką internetu ludzie jakoś się poznawali w realu. NAwet Ci najbardziej nieśmiali i introwertyczni.
A - paradoksalnie - im więcej możliwości technicznych, tym więcej osób poszukujących znajomych. Takie przynajmniej odnoszę wrażenie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja nie wiem czy ja mam duzy temperament
musiałby ktos doswiadczony to ocenic--
ja zaborcza troche jestem...zazdrosna i mój ci on...zwyczajnie i juz!:)

akcje w rodzaju--gadka o ogórkach--ja ze mna :)---oj zemsta byłaby!
szafki kolezance zawiesic --ok
ale nie za czesto

ja sie staram byc lojalna (ktos sie tu czepiał o to słowo pp:)aha--Anty...
i oczekuje tego samego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wdr-
a ty tego nie chcesz
tak lubisz sie dzielic?p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>.. bo kobiety mają ten "feler" że każda by chciała być tą jedyną :P

To prawda....i trudno pozbyć się tego pragnienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> szafki kolezance zawiesic --ok

A tak btw: Twoje już wiszą? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Poznajmy się

Poznam geja (85 odpowiedzi)

Wiem, że to brzmi idiotycznie i schematycznie, ale trudno tak wyjaśnić w kilku słowach o co...

do góry