Widok

Poznam Inteligentną Dziewczynę!

po tym co widze, z kim piszę i rozmawiam to zaczynam wątpić w inteligencje i mądrość Dziewczyn, Kobiet...

Pisać że białe jest białe a czarne jest czarne to nie rozumieją, a są po studiach czy innych szkołach wyższych...

Czy jest tu kobieta która zrozumie coś co się jej powie lub napiszę w naprawdę bardzo obszerny sposób?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Oczywiście.
Gospodarzem tego cyrku :)

Nie rozmawiam na tematy o których nie mam pojęcia bo po co udawać, takich ludzi mamy już dosyć, nie potrzebny jest kolejny specjalista od wszystkiego.

Internet? tutaj można pisać co się chce przeczytać a nie poznasz człowieka jakim jest w realnej znajomości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Miało być "rozprawiania" n.t fizyki kwantowej (piekielna autokorekta)

:-)
"Jeżeli jakiś problem nie ma rozwiązania, to znaczy, że nie ma problemu"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dwa tysiące kilometrów, to za daleko?
W dobie internetu?

A pisząc "inteligentne rozmowy" w całe nie miałam na myśli poprawiania na temat muzyki kwantowej

Czy ty jesteś autorem wątku?
"Jeżeli jakiś problem nie ma rozwiązania, to znaczy, że nie ma problemu"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inteligentne rozmowy są nudne.

Fajnie jak jesteś inteligentną osobą...
Niestety na rozmowy to trochę za daleko. Jestem 2 tys kilometrów od trójmiasta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widocznie chodzisz złymi drogami :-)

Piszę się na te inteligentne rozmowy
"Jeżeli jakiś problem nie ma rozwiązania, to znaczy, że nie ma problemu"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jupi ja nie szukam kogoś kto rozchyla nogi.

Wręcz owiewa mnie wstręt gdy takie coś widzę lub słyszę, niestety gdy moje obserwacje otoczenia dochodzą do wniosku iż łatwiej znaleźć partnerkę do łóżka niż do życia to tracę wiarę...

Nie wątpię że 'nie rozchylasz nóg' widać Ciebie nie spotkałem na swojej drodze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
@Dawidzie
niestety nie rozchylam nóg
jestem ta jedna na siedem ;)
"Jeżeli jakiś problem nie ma rozwiązania, to znaczy, że nie ma problemu"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście że tak i do jakiego szydła z worka nawiązujesz? :)

Bo mogłem źle zrozumieć. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
dawidzie, czy ty jesteś "wątpliwy"?
Jeżeli tak, to szybko wyszło szydło z worka

jeżeli nie, to chętnie poznam wątpliwego
"Jeżeli jakiś problem nie ma rozwiązania, to znaczy, że nie ma problemu"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wątpliwy !

Właśnie przez takie panienki jak Ty moja wątpliwość się powiększa..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Spadaj knucie złamany
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co Ty też lubisz 'dawać?'

chłopaki się Tobą zaopiekują możesz spokojnie rozchylić nogi i poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie dla psa kiełbasa, Buhaju!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zielonooko na ostatnich 6 spotkań 6 skończyło się w łóżku.

Pewnie że skorzystałem bo co mam powiedzieć nie? Jak dają to trzeba brać.

napisz na dawidmag136@wp.pl to moj mail którego używam rzadko a potem napiszę z mojego aktualnego.

Pozdrawiam Dawid.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zeby nie bylo- szafa pusta;) nie mam z tym nic wspólnego;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój awatar straszy?
"Jeżeli jakiś problem nie ma rozwiązania, to znaczy, że nie ma problemu"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
@jupi:
Rozumiem, że napisałaś to niezalogowana. Będąc zalogowana. mogłabyś swym awatarem letko wystraszyć. Nie to co ja ;)

Inteligentny, szczery (boleśnie) i dojrzały (o ile nie przejrzały) facet to JA!

A poważnie:
'Urok' Neta. Żeby trafić na perełkę, trzeba przerzucić wiadra szlamu. Kazdy sądzi, że za złudną maską anonimowosci (mmrob: do ciebie piję) się schowa i może sobie pozwolić na więcej niż w realu. Stąd wszechobecne chamstwo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
@~sαyl

i tu się muszę z tobą zgodzić, w 100% trafiam w sieci tylko na takich facetów, niby szukaja inteligentych kobiet, ale to tylko pozory, liczy sie predewszystkim wygląd, już wdrugim mailu nalegaja na przesłanie zdjęcia, a jeżeli szuka tylko kogoś do pogadania przez internet, to po co mu wiedzieć jak ta odsoba wygląda

też chętnie poznałabym w końcu inteligentnego faceta i fajnie by było, jakby był szczery i dojrzały emocjonalnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dawno Cię nie było ;) czy mi się wydaje....?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteś nowa na Forum, to coś Ci wyjaśnię..
Takich wątków, gdzie ktoś kogoś pozna, jest całe mnóstwo.
W tym konkretnym, Wątpliwy założył wątek i nie podał do siebie żadnych namiarów i więcej sie nie odezwał. To norma.
Taki "casting" - dziewczyny mają się zgłaszać i prezentować swe wdzięki (intelektualne rzecz jasna) z podaniem wymiarów, numeru gg i komórki.
A On/Ona sobie może coś wybierze i może się odezwie ;)

@Wątpliwy:
Jeśli Cię uraziłem i jesteś inny, to sorki. Chciałem po prostu zobrazować pewną, dosyć częstą, zasadę.

Jak już kilkukrotnie pisałem na Forum: Dużo łatwiej byłoby Wam wszystkim się poznac, gdybyście nawzajem odpisywali sobie - a nie każdy zakładał swój własny wątek ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry