Widok

Poznam marynarza

Chciałabym poznac marynarza z wyzszym wykształceniem jestem wolną a trakcyjną 42 latką, niezalezną finansowo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Szukam marynarza z Kołobrzegu , proszę o pomoc,chodzimy do szkoły a ja musiałam wyjechać bo miałam bardzo chora mamę , teraby miał gdzieś 50 lat , bardzo ciepial ,chciałbym mu to wynagrodzić , jestem chrześcijanką i wierzę w miłość na zawsze ,bardzo proszę o pomoc,chodziliśmy do cukierni przy Arciszewskiego ,30 lat temu ,wiem,że bardzo cierpiał a ja go bardzo kocham,proszę o pomoc.Ala ,e-mailem ala.morze@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę ,że trzeba wierzyć kobietom uczciwym ,które bardzo kochają i są wierne jak w piosence..... a kobieta wiernie czeka.Ja również szukam marynarza ,chodziłam do ZSM w Kołobrzegu w latach 1987-88 , wiem ,ze mogła to być moja bratnia dusza ,niestety los rozdzielił Nas a ja musiałam wyjechać na południe Polski do poważnie chorej mamy.Wiem ,ze interesował się mną a wiem to od koleżanki.Może ktoś zna Krzysztofa lub Jarka ,bo dokładnie nie pamiętam imienia ,może cierpiał ale czemu nic nie powiedział .Proszę o wybaczenie ,nigdy nie założyłam rodziny.Jeździł na motorze ,wyskoki ,dobrze zbudowany i chodził do cukierni na Arciszewskiego w Kołobrzegu.Proszę o pomoc i SOS bo nie umię z tym balastem dalej żyć.Ala. E-mail ala.morze@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z czego to wnioskujesz, skoro nie znasz takich osób
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym wieku to raczej tylko wolny, ale po przejściach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
powodzenia ale jak znam zycie to raczej wolnych po 45+ mozna szukac jak na lekarstwo , chyba ze jakis trafi sie Pan po przejsciach.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do były marynarz. Zadaje Pan sobie pytanie jak mi sie ułozylo.Przestalam poszukiwac wilka morskiego, najwazniejsza dla mnie jest obecnie kariera zawodowa , a zycie prywatne odkladam na drugi plan.Narazie zyje marzeniami, ktore zapewne nigdy nie sa do spełnienia . Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda wolnych marynarzy jest mało . Również poszukuje wolnego 45+
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"męska rzecz to być daleko, a kobieca wiernie czekać"

z tym wiernym czekaniem jest mały problem, stąd i słabe zainteresowanie związkiem wśród kolegów po fachu. A tym bardziej jak kobieta chce marynarza, smrodek złych intencji jest wyczuwalny z odległości mili.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam temat.
ciekawie się czytało,niemal jak serial.chciałbym wiedzieć jak ułożyło się aktywnej na forum pani Ilonie. musi być niezwykle mądrą kobietą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem zainteresowana ; Prosze podac namiary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Sympatii jest sporo marynarzy - tam poszukaj ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dobra kawa i rozmowa ...a co dalej czas pokaze Mam pytanie w jakim Pan jest wieku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem marynarzem i sam wiem z autopsji ze wcale nie jest łatwo poznać kogoś pracując na morzu .

Chętnie poznam panią z Trójmiasta lub okolic która ma ochotę na dobra kawę . Zapraszam do kontaktu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rowniez chciałabym poznac marynarza 50+, jestem niezalezna finansowo i mieszkaniowo. Róniez pracuję poza Polską i wydaje mi się, ze z marynarzem mozna stworzyc super tandem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę że długo nikt tutaj nie poza. Też chętnie bym poznała marynarza. Mam 21 lat. Jestem spokojną i cierpliwa dziewczyną. Jak jakiś marynarz byłby zainteresowany kontaktem ze mną to zapraszam. Mój meil to. myszka1993382.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dzień dobry
Mam nadzieję,że się nikt tutaj nie obrazi gdy wcisnę swój anons.

Poznam wolnego marynarza albo mężczyznę związanego z tą branżą około 40stki (jeśli się taki gdzieś uchował).
Dlaczego akurat marynarz? Myślę, że mężczyźni, którzy rzadziej obcują z kobietami bardziej je szanują,
są bardziej szarmanccy,mają więjszą ochotę do zbliżeń...poza tym trudno określić co takiego jeszcze w
sobie mają co przyciąga może jakieś przywiązanie do zasad...?
Jestem średniego wzrostu szatynką "średnio pięknej urody":) chyba bardziej dziewczęcej urody.
Z wykształcenia inż. bez mgr.
Co do rozłąki to ona mnie tak bardzo nie przeraża choć z pewnością wolałabym te krótsze rozstania.
Przyzwyczajona jestem do rzadkich spotkań - jakoś tak zawsze mi w życiu wypadało.
Poza tym jest praca i zawsze coś do zrobienia.
Jeśli czegoś nie chciała bym znosić to ciągłych zmian nastroju i ciągłych podejrzeń o niewierność.
Fajnie gdyby był taki zdystansowany lub mądry życiowo.

Jeśli, któregoś wolnego Pana zainteresowałam sobą to proszę o "liścik":)
juzepterese@gmail.com

P.s. Bardziej zależy mi na konkretnych zgłoszeniach niż na komentarzach.
Pozdrawiam wszystkich samotnych przed 40stką.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
ile jest par zyjacych wspolnie na morzu i sie zdradza? oklamuje i rozwodzi? co drugi zwiazek wiec nie wazne gdzie druga polowa jest na ladzie czy na morzu , zdrada i rozstanie jest wszedzie mozliwe bez milosci
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
domyslam się ze trudniej, ale i co z tego? ja nie bede rezygnowala z swoich marzeń przeciez i z zawodu, kiedys bede miec dzieci czy cos to moge mniej pływac to normalne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"okej to juz znam Twoje zdanie ze kobieta w domu chłop do pracy. tyle. "

a gdzie cos takiego napisalam?
próbuje ci tylko ZOBIEKTYWIZOWAC cala sprawe i generalnie rozne sporne kwestie w zwiazku
zwiazek, szczegolnie ten dlugoletni to nieustanne kompromisy...obustronne, jedna ze stron nie moze wiecznie oczekiwac , ze ta druga bedzie zawsze sie do niej dopasowywac, ze nie bedzie miala swojego zdania, swoich aspiracji, planow i wizji zycia etc

a niestety( dla nas kobiet) prawda obiektywną jest to ,ze mezczyzni z natury sa mniej sklonni do kompromisow i sa bardziej egocentryczni,dlatego zakladam ze bedzie ci trudniej niz w odwrotnej syt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
okej to juz znam Twoje zdanie ze kobieta w domu chłop do pracy. tyle. To Twoje zdanie ja mam inne, pozna mnie mezczyzna to i pozna z zawodem, bedzie mnie kochal jaka jestem albo nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry