Widok

Poznam normalnego faceta

Chętnie poznam faceta normalnego, bo w dzisiejszych czasach to bardzo trudne ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie istnieją, albo są zajęci...
Przykre.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

No dokładnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Są zajęci ale to nic nie jest trwale nieraz ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Magda
2019-05-04 22:03:36
Chętnie poznam faceta normalnego, bo w dzisiejszych czasach to bardzo trudne ;)
Znalazł się już ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze nie ;) a Twoje pytanie coś sugeruje ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czysta ciekawość :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"normalnego" czyli zwyczajny czyli pospolity .....

...takich jest najwięcej... ( wynika to z samej definicji )

... jedynym wytłumaczeniem że na nich nie trafiasz może być to że twoje "normy" rozjechały się z normami obecnie obowiązującymi....

.... opisz może zatem co jest dla ciebie normalnością !?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uczciwy, odpowiedzialny, z poczuciem humoru, uczuciowy, opiekuńczy, pracowity, rodzinny, czuły, zadbany, męski, skromny, wierny, z zasadami;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co sobą reprezentujesz?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Uuu, takich to już nie ma, wyginęli jak dinozaury ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Są tacy ale trzeba zasłużyć a nie tylko chcieć i odpowiednio reprezentować te same cechy przez kobietę..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

A skąd wiesz jakimi ja cechami reprezentuje ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem ale jeśli coś się oczekuje wpierw samemu powinno się to prezentować
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Magda napisała, "Są zajęci ale to nic nie jest trwale nieraz ;)"
Troszkę trudno z tego zdania wyłapać sens...ale opcje wydają się być dwie - 1. czeka się i liczy na to, że coś się samoistnie rozpadnie, albo 2. zastawia się sidła aby przyspieszyc proces rozpadu...ale czy wtedy można wymagać od innych uczciwości, wierności i zasad...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja napisałem odnośnie tego, że są fajni, wolni itd ale trzeba zasłużyć na takiego bo napisać, że by się chciało takiego to na pewno nie zmotywuje takiego jakiego oczekuje tylko jak już desperata..
Bo jeśli by napisała jestem fajna, wolna i te wszystkie cechy, które wymieniła jako jej towarzyszące to by było już bardziej odpowiednie.
A tak sobie chce poznać to niech liczy na cud.. Ja w cuda nie wierzę : )
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Konkretnie i bez zbędnej dywagacji :) wszedłem tutaj bo szukam normalnej fajnej dziewczyny...licząc że po drugiej stronie jest tak samo jak widać jest. Spotkajmy się zatem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli wszystkie te cechy bym przypisała sobie to znowu by było że jestem jakaś samochwała ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tym rozpadem związku to mi chodziło, że to jest tylko życie, nigdy nie wiadomo co będzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile masz lat? Skąd jesteś?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry