Widok

Pozytywna opinia

Pan Roman nie ma sobie równych, jeśli chodzi o ceny, zakres usług, fachowość i efektywność przede wszystkim. W kilka dni po zawarciu umowy odnalazł dla mnie odpowiednich lokatorów. Zapewne aktywność Pana Romana na rynku nieruchomości w Trójmieście przekłada się na szerokie grono klientów.
Co skłoniło mnie do podjęcia współpracy z biurem Namor?
1.Uczciwa i adekwatna opłata za usługę
2.Możliwość współpracy będąc poza granicami kraju.
3.Gwarancja usługi (nie znalazłem drugiej takiej wśród biur nieruchomości w Gdańsku).

A co skłoniło mnie do napisania pierwszego komentarza na portalu trojmiasto.pl ;) ?
1.Zadowolenie z efektywnej współpracy. Nie sądziłem, że wynajem mieszkania pójdzie tak szybko.
2. Ucziwość Pana Romana, a także zaangażowanie, rzetelne informowanie o stanie sytuacji.
3. Dodatkowa pomoc, nieuwzględniona nawet w umowie. Pan Roman naprawdę wykonuje swój zawód fachowo.

Podsumowując oceną końcową - piątka z plusem!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję Panie Radosławie !. Miło przeczytać tak obszerną i pozytywną opinię. Cieszę się, że jest Pan zadowolony a robota została wykonana dobrze :). Może przy kolejnej współpracy, będziemy mieli okazję poznać się osobiście. Choć jak widać na przykładzie obecnego najmu, kontakt telefoniczny, mailowy, korespondencyjny i wsparcie rodziny będącej na miejscu, zaowocował sukcesem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry