Widok

Praca chałupnicza Wisplast

Chylonia Temat dostępny też na forum:
Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka różnych produktów, które można składać w domu.
Pozytywy? Miła atmosfera, terminowa, bezproblemowa wypłata.
Negatywy? Ciężka, fizyczna praca i nieadekwatne do wysiłku wynagrodzenie. Niestety ciężko wypracować sobie nawet najniższy, ustawowy poziom wynagrodzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To prawda - niestety(...). Wg moich obliczen, aby cokolwiek sensownego zarobić trzeba pracować we dwie osoby lub zrezygnować z pracy na etat. A więc nie można zakładac, że człowiek pracujący na pełen etat, da radę sobie dorobić i cokolwiek sensownego zarobić. Praca wyłącznie dla ludzi na rencie/emeryturze, którzy cały dzień mogą sie tej pracy poświęcić. Bo w innym przypadku zarobki tak marne, że nie opłaca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Praca chałupnicza jest pracą dodatkową. Współpracuje z tą firma od lat gdzie zacząłem sobie dorabiać jeszcze jako student. Praca chałupnicza zawsze pozwala wypracować dodatkowe pieniędzy które są dodatkowym przychodem do podstawowej pensji. Siadam sobie wieczorem przed telewizorem i składam. Łącze przyjemne z pożytecznym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Interesowałam się też pracą chałupniczą i z tego co się dowiadywałam to jest praca dodatkowa - więc oprócz pracy którą wykonuję mogę sobie dorobić . Zaskoczona jestem, że piszesz o minimalnej skoro to jest dodatkowa praca. W obecnym czasie to każdy pieniądz jest ważny a jeżeli jest ktoś więcej do pomocy to więcej zarobimy - logiczne. Wg mnie to jest uczciwe podejście.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile za sprzątanie? (55 odpowiedzi)

Wiem, że taki watek się pojawiał kilka razy, ale dość dawno. Chciałbym wiedzieć, ile zapłacić za...

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (49 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

do góry