Widok

Praca dla programisty

Witam :)

Możliwe, że niedlugo będę musiał przenieść się do Trójmiasta. Jestem programistą i tu moje pytanie: jakie są w Trójmieście większe firmy informatyczne? W zasadzie wiem tylko o Intelu, Lufthansa Systems i... no właśnie jest tutaj coś jeszcze?

Pzdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mniejszych firm jest bardzo dużo. Zależy co byś chciał robić konkretnego bo programista tak jak Informatyk dziś to pojęcie względne
Asseco
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
programista c++, java
Atena w Sopocie, Best w Gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A może ktoś z was powie mi, jak zacząć pracę w IT? Chciałabym się przebranżowić, ale nie wiem od czego tak na prawdę zacząć, żeby nie zmarnować czasu.

Nie jest łatwo znaleźć pracę w IT. Początkujący programista musi uzbroić się w cierpliwość. Tutaj: http://kedu.pl/poczatkujacy-programista-gdzie-szukac-pracy-ile-zarabia-poczatkujacy-programista/ znajdziecie artykuł na ten temat. Sprawdźcie, co zrobić, by szybciej wejść w ten świat.

Inne tematy z forum Praca

składanie długopisów ??? (180 odpowiedzi)

legendarne składanie długopisów...składał ktoś kiedyś? kuszą zarobkami 1600 netto i pracą w...

Stocznia Sunreef Yachts (24 odpowiedzi)

Pracował ktoś z was u nich? Od niedawna jestem w Gdańsku i szukam pracy na produkcji.Do warunków...

Zupełny brak pracy. (145 odpowiedzi)

Od długiego czasu pilnie szukam pracy. Wysyłam dziesiatki aplikacji. Niestety po obejrzeniu...

do góry