Widok

Praca dodatkowa, wieloletnia. Umowa.

Temat dostępny też na forum:
Praca dla osób które chcą mieć zawsze pewne dodatkowe dochody, bez żadnej inwestycji, ryzyka itp. Pracę możesz podjąć praktycznie od zaraz Tu uzyskasz stałe, co miesiąc wzrastające dochody. Oferta dla osób i firm
Masz znajomości w różnych firmach ? nawet pośrednie. Tu możesz mieć bardzo dobry biznes. Prawdopodobnie będzie to dla Ciebie najlepszy i najpewniejszy dodatkowy biznes z jakim się spotkasz. Więcej informacji po kontakcie email pracapewna@gmail.com Wyślę wszelkie szczegóły.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Czy tylko ja mam wrażenie że wszystkie tego typu oferty na kilometr śmierdzą ściemą?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Prawdopodobnie będzie to dla Ciebie najlepszy i najpewniejszy dodatkowy biznes z jakim się spotkasz."
bahahahahahahahahaha...widać że ten Janusz osiągnął już najwyższy poziom marketingu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Zarobki kierowcy TIRA? (28 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

Marketing and consulting - oszuści? (3 odpowiedzi)

Czy ktoś coś słyszał o tej firmie, która podobno mieści się w Gdyni przy ulicy I Armii Wojska...

Rekrutacja w 3city klasyk gatunku :D (12 odpowiedzi)

Musiałam tu zamieścić tą historię bo jest on niemalże identyczna jak wtedy kiedy szukałam...

do góry