Widok

Praca szuka człowieka !

Bojano Chwaszczyno Temat dostępny też na forum:
Firma VREAL w Koleczkowie poszukuje ludzi do pracy dorywczej, przy obsłudze symulatorów na eventach, imprezach, piknikach rodzinnych.
Zapewniamy dobre wynagrodzenie oraz prace w miłej atmosferze.

Wymagania:
- obsługa komputera w stopniu średnio-zaawansowanym
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Więcej informacji pod numerem telefonu: 519-741-981
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nawet Tam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

20 netto za godzinę dacie? Czy 13 brutto jak wszędzie?
Bo jeśli ten drugi wariant, to nie szuka człowieka, tylko jelenia :P
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie napisaliście o wynagrodzeniu, więc strzelam, że z łaską 2100 zł brutto dajecie. Czyli szukacie niewolnika.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Pozdrawiam chyba jest napisane że to praca dorywcza, więc jak ma zapłacić 2100? Trochę pomyślunku. To będzie płaca na godzinę. Najpierw zadzwońcie i się dowiedźcie a nie wypisujecie głupie komentarze
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Dorywcza, czyli można ludziom 5 zł brutto za godzinę płacić?
Wstawiajcie stawki w ogłoszeniach to zaoszczędzicie sobie i ludziom czasu...
To takie trudne? Ale pewnie wstyd napisać, że 5 zł brutto za godzinę, to i nie piszecie...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie, zapewne 5 zł netto, bo dorywcza ;) Mają rozmach, sku.....bańce :D
A mówią, że nie ma już niewolnictwa. Praca za takie pieniądze to niewolnictwo. Ledwo wystarczy na jedzenie. Jak niewolnicy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak 2100 skoro oferują pracę dorywczą. Czytasz ze zrozumieniem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Szkoda że dodający ogłoszenie nie rozwinął myśli i wytłumaczył co jego zdaniem znaczy dobre wynagrodzenie. Dobre wynagrodzenie dla pracownika czy takie które co najwyżej usatysfakcjonuje pracodawcę? Druga rzecz to to że jeżeli praca jest zmuszona do szukania pracownika znaczy że nikt jej nie chciał i nie chce.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

sądzę że najprościej jest zadzwonić i się dowiedzieć bo może płacą 20 euro na godzinę
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dobry wynagrodzenie może być także takie, które jeśli poznasz jego wysokość, powiesz: a to dobre :D
Pracodawcy nie szanują pracowników, to dlaczego pracownicy mają szanować pracodawców?
Jasne kryteria zatrudniania zaoszczędzą czas i pracownikowi i pracodawcy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Załóż swoją firmę i zobaczysz że świat nie jest tak kolorowy. wkurza mnie takie gadanie jacy to pracodawcy są źli i niedobrzy !
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 10

A co kogo to obchodzi, że Cię to wkurza? Jeśli nie nadajesz się do prowadzenia firmy to jej nie zakładaj.
Biadolenia, że pracodawcom jest źle i muszą robić z pracowników niewolników za takie a nie inne pieniądze świadczą o tym, że nie nadają się do prowadzenia firmy. Stworzyli sobie miejsce pracy, a nie założyli firmę. Chcą być teraz wielkimi szefami i leżeć z d*pą na wierzchu, szukając jeleni którzy za parę groszy będą zapierdzielać na nich.
Nie oszukujmy się, bez pracowników firma będzie g*wno warta.
Zakładaj firmę jeden z drugim, ale miej na nią pomysł i nie zachowuj się jak Janusz cebulak, bo przeżerasz swój dochód a dokładniej obrót, nie zostawiając nic na rozwój nie mówiąc o pracownikach.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 10

Gdzie ja napisałem ze jest mi krzywda się dzieje ? Prowadzę firmę, zarabiam i się rozwijam, ale nie uważam ze wyzyskuje swoich pracowników. Za to ty jesteś nieszczęśliwy, żal mi ciebie. Do końca życia będziesz na pensyjce pracował i biadolił jak ci niedobrze i jak to szef cię wykorzystuje. Gdybys był wartościowym pracownikiem to byś zarabiał i wydawał a nie użalał się nad wyzyskiem.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9

"Prowadzę firmę, zarabiam i się rozwijam, ale nie uważam ze wyzyskuje swoich pracowników."

Nie uważasz że wyzyskujesz swoich pracowników bo płacisz im tyle że wystarcza na zaspokojenie podstawowych potrzeb życiowych, rozrywkę i odłożenie paru groszy czy nie uważasz że wyzyskujesz swoich pracowników bo płacisz im tyle że ledwie wystarcza na zaspokojenie podstawowych potrzeb życiowych a i tak powinni być Ci wdzięczni że ich w ogóle zatrudniasz?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

Ale wy macie ból d*py. Nie odpowiada wam ile wam płacą to rzućcie pracę i poszukajcie lepiej. Każdy myśli że szef powinien płacić wszystkim swoim pracownikom duże pieniądze. Może zwykła sprzątaczka której zadaniem jest zamiatanie tylko korytarzy powinna zarabiać tyle co facet, który musi cały czas myśleć o różnych typach projektu, nadzorować pracę, ten który jak coś źle zrobi to może doprowadzić do katastrofy. Chcecie dużo zarabiać to ruszcie d*pę, zróbcie uprawnienia i rozwijajcie się. Jeśli szef was wykorzystuje to oznacza że z was są marne owieczki. Zmieńcie prace a nie narzekajcie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 11

i to powinno zakończyć wywody, zgadzam się w 100 procentach byle leń chciałby mieć pracę lżejszą od spania i pensję prezesa banku
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jedyne, czego ja chcę to informacja w ogłoszeniu ile pracodawca oferuje miesięcznie, za godzinę, czy tygodniowo. Zaoszczędziłoby to i mi czas i pracodawcy. Ale w zdecydowanej większości ogłoszeń tych informacji nie ma... W rubryce "W zamian oferujemy" jest zazwyczaj "atrakcyjne wynagrodzenie", które okazuje się być 2100 zł brutto i bezsens w postaci "pracę w młodym i dynamicznym zespole"...
To duże wymagania? Szanujmy swój czas...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oooo i to jest słuszna puenta. Szanujmy pracowników, to oni będą szanować pracodawców. A jeśli trafi się zbuk, to go usuńmy a nie wińmy cały świat za to.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oooo LoL misiu. Gdzie ja napisałem to co Ty tutaj insynuujesz. Frustracja z Ciebie wychodzi. Zauważyłem tylko, jak to wygląda, ale masz ból d*py i płaczesz. Swoim ludziom daję zarobić jeśli jest ku temu okazja. Dbam o nich, a ludzie dbają o firmę. Dobry biznes plan to podstawa. Nie rzucam się z motyką na słońce, jeśli mam malutką do pielenia doniczek na balkonie.
Daj sobie spokój z prowadzeniem firmy bo widzę, że chyba jednak nie potrafisz i ciśnie Cię to bardzo :P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

-z zycia wziete znajomy po okresie delegacyjnym szuka "roboty" na miejscu ,w ogloszeniu wiadomo wszystko naj itd, w trakcie rozmowy wszystko naj itd,kiedy przyszlo do "kasy" (znajomy fachowiec z 20 letnim stazem ,uprawnieniami praktycznie na wszystko ,jezyki chyba ze cztery itd) "pracodawca" ze szuka fachowca takiego jak on itd ... rzuca 3250 brutto ... ,znajomy usmiechna sie i wstal i rzucil ,ze za tyle to on w biedronce na kasie ma na dziendobry. Pracodawca rzucil ile oczekuje ?on 6k netto na tym stanowisku i za takie obowiazki itd,on ze to mu sie nie oplaca itd. takie to nasze "firmy". znalaz robote dwa dni pozniej w przemysle stoczniowym .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Skoro znalazł to chyba dobrze . A to ze nie każda oferta jest dla każdego to chyba normalne.
Nie rozumiem tego całego narzekania tak jakby ludzie co miesiąc zmieniali pracę i musieli co rusz przebrnąć przez tę wszystkie oferty
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

dobry spawacz :) lub konstruktor
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Slabo płacą
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Święta prawda. Nie stać cię na prowadzenie firmy to jej nie zakładaj i nie udawaj,że Polska jest krajem ludzi zaradnych. Wykorzystywanie ludzi, praca niewolnicza to nie zaradność a złodziejstwo.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może i nie jest kolorowy ale skoro ciągle szukasz pracowników to płać im normalne pieniądze.Pamiętaj mieć dobrego pracownika to SKARB !! Ty widocznie takiego nie chcesz.....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żałosne to jest. Nie chcecie u niego pracować to się zamknijcie i dajcie miejsce zainteresowanym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

I dlatego jesteś niedobry pewnie bo się wkurzasz... to nie PRL nikt nie musi u pana pracować bo pan tak chce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widocznie bardzo atrakcyjna że szuka nikt nie chce robić za psi h ..j
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jest to poprostu zwykle ogłoszenie o zatrudnieniu człowieka. Jeżeli nie masz Elka coś konkretnego i mądrego do powiedzenia to siedź cicho. Ja też daję ogłoszenia o zatrudnieniu pracownika.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
'"Ja też daję ogłoszenia o zatrudnieniu pracownika."

I jak idzie rekrutacja?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Obuwie robocze (9 odpowiedzi)

Hej używa ktoś butów Dickies Dixon Rigger? Jak się sprawują? Lub co polecacie w podobnym stylu?

do góry