Widok

Praca w City-Drivers

Witam.
Jest może tutaj ktoś kto dla nich jeździ? Co możecie powiedzieć o pracy? Słyszałem dużo pozytywnych komentarzy i zastawiam się czy nie zacząć dla nich jeździć jeśli byłaby taka możliwość. Praca w nocy tak więc zawsze jest jakieś ryzyko ale czy myślicie, że na tyle duże aby dać sobie z tym spokój?
Pozdro
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Terminówke za 5 minut hahaha ty poeta jesteś. Daj sobie spokój z taxi pisz wiersze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I temu Panu Uberowi odajesz 35% prowizji. A ja w City tylko 350zł . Mam utarg 10tyś odaje 350zł A ty Uberowi przy tym obrocie 3,5 tysiąca. I teraz pytanie do Ciebie zwolennik Ubera czy nie boli Cię to na 4 litery.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
City Drivers Taxi Gdańsk trzesniecie drzwiami 8.5 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

City Drivers TAXI Gdańsk trzaśnieci drzwiami 8.5 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie prawda. City Drivers Taxi Gdańsk to teraz Najlepsza korporacja w Trójmieście. Kto w temacie to wie. Kilka lat temu to jeszcze As się równał z City Drivers Taxi Gdańsk. A teraz to tylko City Drivers Taxi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co ty piszesz za nieprawdę. City Drivers to numer jeden w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bzdura w City Drivers Taxi Gdańsk tak nie jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Święta 2 taryfa 3.60 zł 4 taryfa 7.20 zl 9 godziń 1100zl utargu. Nie ma lepszej korpo od City Drivers Taxi Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry