Widok

Praca w HR

Cześć wszystkim :)
Mam kilka pytań odnośnie pracy w branży HR a konkretnie jako specjalista ds. rekrutacji.
Otóż długo nie wiedziałam co chcę w życiu robić, ale częste zmiany pracy i związane z tym rozmowy kwalifikacyjne uzmysłowiły mi, że idealnym dla mnie zajęciem błaby właśnie praca jako rekruter. Uwielbiam poznawac nowych ludzi, jestem otwarta, kontaktowa.
Ciekawi mnie tylko aspekt, czy bez wykształcenia typowo psychologicznego miałabym szansę w tym zawodzie?
Mam wyksztłacenie wyższe jednak z dziedziny zupełnie odbiegającej od psychologii i nie teraz nie wiem, czy zrobic sobie jakiś kurs z zarządzania zasobami ludzkimi itp?
Proszę o pomoc osoby obracające się w tym temacie :)

Czy może np lepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o zarobki byłby rozwój i kształcenie w kierunku kadr i płac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może być ciężko.Zwłaszcza ze psychologów nie brakuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

do góry