Widok

Praca w Lidl

Rodzina i dziecko Praca Temat dostępny też na forum:
Hej, mam pytanie czy któraś z Was pracuje może w lidlu?Chciałabym się dowiedzieć co nieco o warunkach pracy, i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna czy są etapy czy kończy się na jednej rozmowie.Idę w poniedziałek na rozmowę i chciałabym być przygotowana co może mnie tam spotkać:)Z góry dzięki za info :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agdzie szukaja?
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widziałam dziś w lidlu na morenie (koło McDonalds) ogłoszenie - ale nie wiem, czy konkretnie do tej placówki, czy ogólnie nabór...
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Lidlu idziesz na rozmowę. Jest jeden etap, czesto już na koniec rozmowy wiesz czy chcą Cię przyjąć, bo się pytają po omówieniu czy dalej jesteś zainteresowana. Jeśli powiesz, że tak na miejscu dostaniesz skierowanie na badania. Jeśli chodzi o sklep to jest szkolenie kilkudniowe w danym sklepie, chyba, że idziesz od razu na jakieś wyższe stanowisko to wyjeżdżasz na szkolenie do Poznania miesięczne, ale to tyczy tylko stanowisk " kierowniczych".
Na sklepie praca nie jest ciężka, dbają o pracowników, raz na jakiś czas są tzw. wyprzedaże dla pracowników, można wiele rzeczy dostać za 1-5 zł. Ale są to tylko rzeczy materialne, czyli nie spożywka.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12
dzięki wielkie, idę na rozmowę na Marynarki Polskiej ale nie wiem czy to do tego sklepu akurat potrzebują.A możesz napisać co nieco o zarobkach i godzinach pracy Jak nie chcesz tu to na maila basia.gdansk@interia.pl Będę wdzięczna :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czyli idziesz do sklepu, bo są jeszcze magazyny, ale magazyny to poza Gdańskiem.
W sklepie godzinowo możesz sie "ustawić" czyli najczęsciej, w zależności od załogi, idzie sobie grafik ustalić na tydzień do przodu, ja się nie spotkałam w Lidlu by grafik z góry był ustawiony na cały miesiąc, zazwyczaj w sobotę był wywieszony na przyszły tydzień. Ale to zależy wszystko od kierownika sklepu. Godziny są ruchome. Ale jak napisałam,zawsze można się dogadać, raz idziesz na rano raz na popołudnie.
aha, za badania płacisz sama, ale bierzesz faktury i przy pierwszej wypłacie Ci zwracają razem z pierwszą wypłatą pieniążki. Nawet za badania sanepidowskie i rentgeny.
Umowa jest na próbę i to też zależy, jednym proponują 2 tyg, innym miesiąc, nie wiem od czego jest to zależne.
A co do pieniążków to lepiej niż w Biedronce i innych sklepach typu real, tesco itp. W dobrym miesiącu, jeśli masz wypracowane wszystkie godziny możesz dostać nawet ~1800 zł.
Za nadgodziny płacą co 3 miesiąc. Czyli z 2 miesięcy kumulują i na 3 wypłatę masz dodatkowe pieniądze z nadgodzin.
Kiedyś się buntowałam, ale jak sobie człowiek pomyśli, że co miesiac miałby dostać powiedzmy 100 zł ... to tego nie zauważy, ale 300 juz tak.

Już nie pracuję w Lidlu, ale kawałek czasu tam spędziłam i jest naprawde super. A wyprzedaże już w ogóle, człowiek zadowolony, że prawie za darmo dostaje.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
Dzięki za wyczerpującą wypowiedź, teraz już wszystko wiem :)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja pracuje w lidlu i troche inaczej niz pisze wyżej forumowiczka nie ma wyprzedaży znizek dla pracowników.wypłata ok pierwsze umowa na okres probny 3 msc potem na rok ,ogólnie jest ok troche stresu ale wszystko zalezy jak co ogarniasz,a co do badani to oni kieruja cie za badania i za nie płaca powodzenia
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzięki wielkie :)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja.... nie mowilam o znizkach tylko wyprzedazach. Raz na pol roku mamy wyprzedaz dla pracownikow.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
to jak na morenie szukają to może ja tam się zgłoszę
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sandrulka25- no z tego co piszą to chyba nie jest tak źle w tym Lidlu, ja jakoś zawsze byłam sceptycznie nastawiona do pracy w takich sklepach, ale jak człowiek przez 3 miesiące nie może znaleźć pracy to łapie się wszystkiego :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sandrulka A Ty już nie pracujesz w saturnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja już po rozmowie, zostałam zatrudniona :)Teraz czas na badania...ogólnie pierwsze wrażenie bardzo pozytywne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potrzebuja jeszcze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie pytałam się ,ale teraz jakoś na czasie otwierają dwa nowe sklepy więc na pewno potrzebują
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mój chłopak pracował w lidlu zaledwie 1 dzień:) podali inną stawkę na rozmowie, a inną na umowie i to kilku osobom tak samo! gdzie tu można mówić o uczciwości firmy...?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Mam nadzieję że u mnie słowa dotrzymają, jeśli nie to po prostu nie podpiszę umowy :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzisiaj w dodatku praca - w Dzienniku Bałtyckim było ogłoszenie Lidla - do sklepu w Straszynie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania nie;/ jestem na wypowiedzeniu a skąd wiesz że pracowałam?
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w straszynie ? a w straszynie nie ma lidla no chyba ze dopiero go zbuduja
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma wyprzedazy takich eh dziwie sie ja pracuje i nic takiego nie ma a co do wynagrodzenia to jest tak ja na umowie a gdzie bedziesz pracowac w ktorym lidlu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja będę chyba na Warszawskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Straszynie bedzie Lidl dopiero na jesień
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to spoko tam jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też pracujesz na Warszawskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ale u nas sie szkolil kierownik zmianowy z warszawskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przygotuj sie ze pierwsze dwa tygodnie nogi beda cie bolec hihihi a potem luz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Sopocie szukają pracowników do Lidla, który będzie otwarty od lipca w miejscu dawnego Bomi ale nie wiem co i jak, najlepiej chyba podjechać i spytać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ktos wie w ktorym miejscu dokladniej w straszynie ma byc ten lidl?
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Lidlu na Chełmie również szukają do pracy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ciekawe, w którym lidlu pracujesz, bo ja pracuje 3 lata w lidlu w Gdyni i żadnych wyprzedaży nigdy nie było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedyś bylam na rozmowie w Lidlu
ale pytali sie do czego służy access
i inne programy komputerowe
(u mnie obsługa komputera w skali 1-10 to 9,5)
i niestety mi podziękowali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak dodam od siebie - szukaja !
zona jest tam zatrudniona - wakacje urlopy ludzi brak na poitege ! skladajcie we wrzeszczu .
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z ciekawości - ile płacą? jaki jest pakiet socjalny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co mi mówili na rozmowie w zeszlym tygodniu to na swieta daja bony sodexu...ile w tym prawdy to ja niewiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
bony sa jasne ale czy sopdexu ? pare stowek poszlo na swieta z bonow i tak wydanych w lidlu :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to pytanie nie do mnie brak dostepu do konta zony :)

ale wiem ze ludzi to naprawde im trzeba
mam powoli dosyc powrotow zony po godzinach 14 a 17
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgusiaGda na okresie próbnym (3 miesiące) jest niecałe 1500 zł po 3 miesiącach 100 zł podwyżki po roku 200 podwyżki przy czym wszystkie podwyżki są zawarte w umowie. Są bony na święta jeśli ktoś przepracuje powyżej pół roku to dostaje coś ponad 300 zł i paczki dla dzieci. Opieka medyczna w Medicover.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pytalem - potwierdzam ^^^


ale cos malo 300zl tylko ? cosik mi sie zdaje ze wiecej :] ale
moja troche juz pracuje w lidelku
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak spytam z ciekawości, to są kwoty netto czy brutto?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
netto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a sorki podwyżki podałam w brutto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na temat lidla negatywnego nie mozna nic powiedzieć ale ja składałem już tyle cv że dziwiesię że nie dzwonią.....a ostatnio prowadzą rekrutację w całym trójmieście.....pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli całkiem przyzwoita pensja :]


wczoraj widziałam ogłoszenie w Biedronce - 1300zł brutto za 3/4 etatu :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
blagam nie = pracy w Lidlu do Biedronki
( ja pracowalem w Biedronce )

na wlasne oczy widzialem jak jest ciezko
jak trafisz kierownika ktory ma w glowie nie=
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pracowałam w biedronce mają swoje zasady ale spoko do wszystkiego można się przyzwyczaić jeśli naprawdę lubi się pracować po 12 godz w weekendy co prawda masz potem wolne,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pracuje w Lidlu w Irlandii, mam podpisaną umowę na 10 godzin tygodniowo, bardziej można sobie to między bajki włożyć. W zależności od tygodnia i okresu w roku pracuje się od 20-45 godzin w tygodniu. Tak czy inaczej jeśli ktoś lubi pracować to nie będzie miał problemu z tym żeby poradzić sobie z presją. W samym lipcu przepracowałem 176 godzin z zakontraktowanych 40... Stawka minimalna na samym początku jest wyższa niż krajowa, po pół roku podwyżka, następnie co roku jest kolejna. Jeśli komuś chce się pracować i ma motywacje i NIE MA rodziny, bardzo łatwo jest się dorobić kokosów, i wyższego stanowiska. Ekstremalne sytuacje się zdarzają, najpierw wyślą Cię gdzieś do sklepu oddalonego o 80km, wracasz o 1 w nocy bo się okazało że trzeba było jest część dostawy wypakować, a na drugi dzień musisz być na 6 rano w "swoim" sklepie. Przez pewien okres, szczególnie na początku testują człowieka czy potrafi sobie z tym poradzić czy wymięknie i odpadnie. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego że wszystko jest wyliczone co do minuty, jest dobrze zorganizowane. Lidl w najbliższym czasie będzie zmieniał wizerunek i bardzo stawia na jakość w swoich sklepach, myślę że uda im się to z tym podejściem jakie mieliśmy na szkoleniu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja mama pracuje w lidlu, 4 lata, jest zastepca kierownika, powiem szczerze z jej punktu widzenia. jak jestes pupa i sierota to nie skladaj tam aplikacji bo i tak tam dlugo miejsca nie zagrzejesz. oni szukaja ludzi obrotnych, ktorzy chca pracowac. kasa jest fajna, praca tez, w tych malych lidlach nawet super, wiem ze we wrzeszczu jest lipa wiec tam niech ida osoby naprawde pracowite bo jest troche ciezko. aleogolnie polecam ta prace.
]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pupy czy sieroty to i tak tam nie przyjmują, a przynajmniej nie na z/ce kierownika czy kierownika. Pracowitość, obrotność to nie wszystko. Wiele zależy od tego na jaki sklep się trafi (jak już wspomniałaś), a także od krs. Jesli trafi Ci się nie odpowiedni i będziesz miał/a mały personel, a sklep chodliwy to będziesz musiał/a jednocześnie rozkładac towar, przyjmowac zwroty, zamawiać towar i robić storno... 12 h to czasem za mało, by ogarnąć wszystko, a więcej pracowac nie możesz.
Kasa jest dobra, ale czasem b. dużo trzeba poświęcić, zwłaszcza jeśli musisz spory kawałek dojechać,a dostawy są wcześnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wiem. dlatego jezeli jestes pupa i sierota ktora nie umie pracowac to zaraz Cie wyleja bo nie ma czasu zeby robic cos wolno, trzeba szybko, najlepiej za dwoje... a zastepca kierownika tez wszystko robi, tez rozklada towar, siedzi na kasie itd...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak też napisałam ;)
kierownik tak jak z/za rozkłada towar, siedzi na kasie jak trzeba itd
Poza tym potrafią "wyrzucić" nawet jak pracujesz dobrze, starasz się, dostajesz max lub prawie max punktów na wizytacjach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dostać się do lidla?
wysłałem chyba 15 cv... na morene sopot zaspa wrzeszcz i dostałem odpowiedz że... ,,nie możemy zaproponować Panu pracy na stanowisku odpowiadającym Pana kwalifikacjom,,... milo że wogle odpowiedzieli....
Ale nasuwa mi się że osoba po studiach to co ma za wysokie kwalifikacje na pracownika sklepu.....nie rozumiem........
....myslalem że jak szukają do pracy i sie oglaszaja to sie dostane bez problemu.....
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jakie stanowisko Cię interesowało? jeśli kierownicze to bez doświadczenia na podobnym nie masz szans...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na pracownika sklepu.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wysłałam jedno CV i to wystarczyło:) I pomimo tego że jestem po studiach jestem pracownikiem sklepu;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ludzie dajcie spokój z lidlem i biedronką to obozy pracy zabierają wolne sciągają z urlopów 5tyg pracuje na 2zmianę pracuję 5lat i1400 mam na rękę w biedronce i kręgosłup wysiada w lidlu nie wychodzi sie o godz jakiej jesteś na grafiku zawsze pózniej fakt dobrze płacą ale to obozy pracy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wiola - zgadzam się z Tobą :] tzn. co do obozu pracy i tego, że nie wychodzi się o czasie ;) ale czy dobrze płacą? o ile może dla kobiety, w handlu 1680zł netto(Lidl) to całkiem ok, to dla faceta raczej słabo ;)

i wieczne oszczędzanie na ludziach - zwalniają ludzi i nie zatrudniają nowych, tylko oczekują, że reszta nadrobi ;) więc bimbają średnio po 1-2 nadgodziny dziennie - oczywiście nie płacone, tylko zwracane wolne ;) "łaskawie" :] (a jeśli nie zdążą zwrócić, to do pensji jest oszałamiająca kwota 30-60zł za nadgodziny)

i to nie mówię o sklepie gdzie jest mały utarg ;) tylko o takim gdzie jest 90 tys. zł dziennie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgusiaGda - a na czym polega różnica w znaczeniu wysokości pensji dla kobiety a dla mężczyzny? Bo wartość nabywcza pieniądza jest chyba taka sama bez znaczenia czy w rękach kobiety czy faceta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
ogolnie wiadomo ze kobiety zarabiaja mniej. z tego co wiem po kolezankach - srednio do 1500zl netto jesli chodzi o sklepy. wiec niby pensja w Lidlu jest dobra bo wyzsza o prawie 200zl.
Przy zalozeniu ze maz tej kobiety tez gdzies pracuje -nie jest zle.

Ale jesli to facet pracuje w Lidlu i do tego jest jedynym zywicielem rodziny - to pensja jest smiesznie niska. wiec punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem, wiem, że to właśnie o to Ci chodziło, po prostu nienawidzę tych cholernych stereotypów i dyskryminacji kobiet w tej kwestii. Mogłąś napisać: "jak na jedynego żywiciela rodziny do pochód jest dość niski, ale jeśli dwie osoby pracują to już nie jest źle. :-))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czasem coś wydaje mi się tak oczywiste, że nie rozwijam myśli ;)

też się nie zgadzam z dyskryminacją - ale co ja mogę? co najwyżej założyć swoją firmę i pracować sama na siebie - wtedy będę miała wpływ na własne zarobki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1680zł jest w umowie na 3/4 etatu dla pracownika sklepu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Lidlu przy ul. Warszawskiej pracuje pewna dziewczyna, szczupła, powiedzmy miedziane włosy (nie wiem jak inaczej określić ten kolor), ucząca się. Gdyby ktoś mógłby powiedzieć jak się nazywa ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
zapytaj się jej ;) takie trudne? albo kogoś kto z nią pracuje.Na plakietce powinna mieć jeśli jest pracownikiem. Co myślicie o układaniu towaru w Lidlu? czy też się opłaca?jest ogłoszenie że od 4 do 8 rana 87godz w miesiącu za 870zł na rękę fajna sprawa co nie? nie wiecie może czy jeśli dojazd nie pasuje o godzine to czy mozna przyjść na 5 i pracować do 9?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wklej link z tym ogloszeniem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na google lidl tczew WYKŁADANIE TOWARU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie nie mozna przenieść godzin takie odoby sa od 4 do 8 potrzebne potem od 6 przychodza pełno etatowi pracownicy i robia to samo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale kaszana z tymi dojazdami ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie tu można sobie dorobić przy wykładaniu towaru?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdybym mógł bym się zapytał, ale obecnie jest to niemożliwe ponieważ nie mieszkam w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co Ci da poznanie samego jej imienia? załatwić nr to ja rozumiem ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tym imieniem to było ogólnie ... Cokolwiek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale co ...wpadła Ci w oko czy jest jakaś podejrzana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na podejrzaną nie wyglądała xD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak ktoś ją zna mysle że chociaż imie poda ale to tak przechlapane jak sie nie wie o kimś nic a ciągle myśli ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No powiem nawet ze trochę dziwne ... ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może moje pytanie wyda Wam sie glupie, ale czy zatrudniając sie w Lidlu jest to jednoznaczne że będe musiała tez siedzieć na kasie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robisz wszystko siedzisz na kasie, wykladasz mixy.. odpisy.. wypiek warzywka itd....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No chyba że zatrudniasz się na pół etatu na wykładanie towaru to wtedy nie siedzisz na kasie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pilną sprawę, staram się o pracę w Lidlu. Jakkolwiek wiem, że jeden z moich niefajnych znajomych pracuje jako zastepca kierownika w jakims Lidlu w 3City. Czy ktoś może mi powiedziec kto jest teraz zastepca kierownika w Lidlu w Gdyni na Witominie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lizus
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może ktoś orientowany mi powiedzieć jakie są zmiany w lidlu??Chodzi mi o to że jak sklep otwarty od8 to pracownicy an którą przychodzą??
image
image
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam ostatnio na giełdzie pracy z lidlem. 2050zł na 3 miesiące, praca jak narazie od 4 rano bo zatowarowanie sklepu. potem zmiany od 6 do 14 i od 14 do 22
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sandrulka 2025 to pensja brutto na cały etaty czy jak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to pensja brutto na cały etat.Pracowałam trochę w lidlu i te zmiany nie są takie kolorowe. O 14 wyszłam raptem kilka razy. Wiecznie nadgodziny, za które dostawało się dni wolne(chyba że coś się zmieniło w ciągu tych paru miesięcy)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
sandrulka25 to ja też byłam na giełdzie i się dostałam własnie robie badania:)
image
image
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
któraś z Was będzie pracowała w nowym Lidlu we Wrzeszczu????? :> jeśli nie chcecie pisać tu - to odpiszcie na priva ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to która to ty byłas? ja zrezygnowałam ani od 4 ani od 6 nie mogę;/
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia to była giełda na wrzeszcz
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha :))))

wiem, że szukali też na Morenę ;P i chyba na Orunię? nie pamiętam dokładnie (widziałam ogłoszenia)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukaja na morene beda w marcu otwierac 3 lidle w gdansku wiec szukaja chetnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponoć w styczniu miała też ruszyć budowa nowego Lidla na Przymorzu :P (na Zielonym Rynku - info od handlarzy z rynku)

ale póki co nie widziałam żeby coś się zaczęło tam dziać :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wysyłałam cv na ogłoszeni i cisza niestety
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
malgo a zanieś cv proszę na morene tam ostatio sporo osób przyjmują
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w marcu otwarcie lidla we wrzeszczu przy rynku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA ja wole wysłac a konkretnie na Morene wysyłam juz któryś raz więc moze mnie po prostu niechcą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok powodzenia w innych placówkach ale wiem z doświadczenia że jakbyś zaniosła osobiście to może być wpadła w oko kierowniczce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok dzieki za rade postaram sie podejść
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej wszystkim, jestem zainteresowana praca w lidlu tylko gdzie mogę znaleźć ogłoszenia? bo nie widziałam? nie wiem jest gdzieś ono w internecie czy znacie adres e mail gdzie wysłać aplikacje?
będę wdzięczna za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ogłoszenia na 3mieście się kłaniają :] było tez na stronie PUP Gdańsk (nie wiem czy teraz tez jest?)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ze strony PUP:

PRACOWNIK SKLEPU

Układanie towaru, obsługa klienta, obsługa kas.

Numer stanowiska
134
Wymagane wykształcenie
-
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Zmianowość
Dwie zmiany
Godzina rozpoczęcia pracy
06:00:00
Oferowane zarobki
brutto od: 2050.00 (Czasowy ze stawką miesięczną)
Dodatkowe informacje
WYMAGANIA: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana obsługi kasy fiskalnej, mile widziana książeczka zdrowia, chęci do pracy. Praca od poniedziałku do niedzieli od 6.00-23.00 Praca na dwie zmiany. Miejsce pracy: Gdańsk-Orunia
Kontakt
Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku, Dział Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego, pokój nr 28 (parter)

jeśli jesteś zainteresowana i jesteś osobą bezrobotną - radzę udać się do swojego doradcy, wpisze Cię na listę chętnych i dowiesz się kiedy jest spotkanie z pracodawcą/targi ;)

13.01 było do sklepu na Miszewskiego :] i ponoć było bardzo dużo ludzi (i z listy i spoza niej)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje za pomoc, przeglądam ogłoszenia na trójmiasto i aż się dziwie ze nie widziałam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma za co :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a myślisz że dziewczyna po liceum bez doświadczenia ma szanse się dostać? chęci do pracy jak najbardziej są, i wiesz może czy zatrudniają na 3/4 etatu ? bo ja jestem zielona w te sprawy i nie wiem nic :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zatrodniaja na cały etat i na pół ale wtedy to sie chodzi do pracy na 4 do 8 i to wszystko doswiadczenie nie istotne wszystkiego cie nauczą wystarczy checi mniec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a jak ogólnie pracuje sie w lidlu czy jest problem żeby skorzystać z toalety czy pójść na przerwę zjeść co mówią jak cv składa kobieta mając dziecko , o co mniej więcej pytają na rozmowie kwalifikacyjnej i kiedy mniej więcej otwierają ten sklep na miszewskiego? będę wdzięczna za opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a i jeszcze ktoś wie jak pracuje się w sklepie na zaspie czy kierownictwo ok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w marcu jakos na poczatku nie ma problemu wyjsc do toalety przerwy normalnie puszczaja tylko nie wtedy kiedy pracownik chce mniej wiecej po 4 godzinach pracy .o dziecko sie nie mart nie maja nic przeciwko a na rozmowie pytaja o dojazd do pracy czy nie ma problemow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja zona narzeka pracuje 3 lata na cas okreslony co roku w tym roku maja zatrudnic na czas nieokreslony zobaczymy czy przedluza ale zastanawia sie czy nie zmienic prace np do biedronki mniejsza pensja ale normalnie konczy w lidlu czesto dluzej robi za nadgodziny nie wyplacaja zbijaja to wolnymi dniami i trzeba czesto tego pilnowac bo nie raz oszukali na papierosa zapomnij tylko na przerwie 15 min dziewczyny ktore tam robia ze wzgledu na zarobki potrafia rowniez zwolnic z pracy za zamala wydajnosc w pracy sprobuj a zobaczysz jak jest i to nie jest pewne czy w ym sklepie bedziesz robic moga cie wyslac do innego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak jest z tą premią za obecność? w przypadku L4 albo urlopu(płatnego)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak masz L4 nie dostajesz premii, a w trakcie urlopu wypoczynkowego premia jest normalnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś z Was pracuje w Lidlu kolejny raz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tzn kolejny raz? ty pracowalaś w lidlu i chcesz jeszcze raz pracowac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy juz przyjęli pracowników na Morenę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, na żaspie ul hynka pracuje od pewnego czasu dziewczyna mała figlarna blondynka włosy tak do ramion czy zna moze ktoś jej imie ? Zapewne nie zwraca uwagi na klientow bo zawsze gdy przechodze jest zajeta widac ze pracowita ale czy ktos zna jej imie chociaz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
idź do sklepu i sobie przeczytaj z Jej plakietki :]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie ona jako chyba jedna z niewielu nie nosi tej plakietki przynajmniej ja nie widzialem ale wiem ze jest zazwyczaj w godzinnach rannych bo wieczorem jej nie ma :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a widziałeś obrączkę na jej ręku?? Zapomnij o niej!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie przygladalem sie az tak wiem ze miala czarne buty sportowe i koszulke lidlową to moze jednak wolna a nie zajeta :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zajęta przeze mnie!! tak więc zapomnij o niej!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam pracowalem w lidlu co prawda nie dlugo bo dlugo to sie tam nie da wytrzymac jedna przerwa na ktora cie wysylaja oni kiedy chca a nie kiedy Ty poza tym nigdy nie wiesz o ktorej skonczysz prace zawsze zostajesz dluzej tak wiec najlepiej poswiec sie pracy nic nie planuj. Fizycznie akurat jako facet to sobie radzilem ale psychicznie mozna wysiąść niby mili ale im dalej tym wiecej sie czepiaja i poniżają latasz jak durny zapierdzielasz w zaleznosci od dzialu jaki ci przydzielą chcoiaz i tak na kazdym jest pelno roboty dajesz z siebie wszystko a oni i tak sie przyczepią ze cos nie tak predzej czy pozniej. podsumowujac jestes tam od wszystkiego wszystko jest tak chaotycznie zorganizowane ze nawet nie da sie przylozyc do kilku rzeczy bo trzeba robic sto na raz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich !! Jestem zainteresowany pracą w LIDL-u, najlepiej na cały etat. Wysłałem swoją aplikację (CV + LM) ok. 2 tygodnie temu. Wciąż jest brak odzewu...Czy to oznacza, że mnie nie chcą (wysyłałem na pracownika sklepu na ul. Miszewskiego) ??. Mieszkam koło Chełmu i nie znam LIDLA, który byłby w tej dzielnicy, jak ktoś tu pisał. Czy mam jeszcze raz wysyłać swoją aplikację na tą lokalizację, czy na inną ??! Z obecnych ofert odpowiadał by mi jeszcze Sopot (tylko nie wiem gdzie jest ten sklep). Praca w Gdyni na wczesne godziny ranne mi nie pasuje ze względu na dojazd (zwłaszcza te Karwiny). Posiadam doświadczenie w pracy na dziale rybnym. Umiem też wykładać towar. Czy LIDL gwarantuje przy zatrudnieniu szkolenie kasowe (i czy płatne, ile) ?? Ludzie pomóżcie mi znaleźć odp. na te moje wątpliwosci !! Za wszelkie KOMPETENTNE i RZECZOWE odp. z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej podejdz z cv do wybranego przez ciebie lidla na chemie masz lidla przy netto dalej morena .Lidl zatrudnia pracowników na caly etat ale wtedy jedziesz wszystko wykladasz towar siedzisz na kasie pieczesz sprzatasz we wszystkim cie przeszkalaja nie ma problemu od momentu przyjscia do pracy masz wszystko platne a uczysz sie kody na blache i jechana szybkosc i dynamika mile widziana bo tych wolny sie pozbywaja powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do tego jeśli mieszkasz w Gdańsku, a szkolenie masz np. w Sopocie czy Gdyni - to masz płaconą dietę :]

proponuje wysłać kilka razy CV - na maila + obserwuj ogłoszenia na stronie Urzędu Pracy i patrz kiedy jest spotkanie - idź na nie :]

jeśli jesteś zarejestrowana jako bezrobotna - niech Cie dopiszą do listy (musisz wcześniej podejść do "swojego" pośrednika pracy).

praca najlżejsza nie jest - ale firma uczciwa, rozliczają wszystko, nie ma nawet czegoś takiego, że po zamknięciu sprzątasz sklep itp. w ramach godzin wolnych (tzn. za free).
zmiany są tak ustawione, że przed otwarciem sklepu i po zamknięciu są "zakładki" :]

a na Miszewskiego szukają jeszcze ludzi? bo aktualnie pracownicy są w trakcie szkolenia ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mógłby ktoś podać adres pod jaki można wysyłać CV. Tez jestem na etapie szukania pracy może i tam by spróbowała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kilka postów wyżej podawałam linki do ogłoszeń na 3mieście ;) ogłoszenia nie aktualne ale widać adres mailowy ;)

rekrutacja.pruszcz.gd@lidl.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi...Nie jestem zarejestrowany w PUP Gdańsk i nie chcę tam się rejestrować (choć mogę dopiero od niedawna, bo kiedyś nie stawiłem się na termin z ofertą pracy). Wolę szukać pracy na własną rękę, gdyż nie przysługuje mi zasiłek i nie posiadam zniżek na komunikację miejską (ale mam semestralny). Oferty z urzędu są smieszne, ale to moje zdanie. Dzięki też za informację o LIDL-u na Warszawskiej (to nie Chełm, tylko Łostowice k. cmentarza). Spróbuję i tam zajrzeć. Mam jeszcze 2 pyt. czy muszę się rejestrować/logować na str. PUP, aby mieć dostęp do giełd pracy, czy nie ?? I czy znacie może jakis tel. do siedziby LIDLA w woj. pomorskim (na ich stronie nie mogłem znaleźć) ??

P.S Odp. dla ~marta: CV na WSZYSTKIE lokalizacje wyslij na rekrutacja.pruszcz.gd@lidl.pl. A do AgusiaGda - jestem MĘŻCZYZNĄ !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze jedno pyt. Jak jest w LIDL-u z czasem pracy ?? Czy pt./weekendy są wolne, czy nie ?? Można ustalić na tydzień/2 tyg. grafik pracy indywidualnie czy nie ?? I kiedy można by te weekendy odrabiać (w święta) ?? Pytania te są związane z moimi studiami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz wolne tak jak Ci ułożą grafik. jeśli studiujesz i trafisz na dobrego kierownika - to może podpasować Ci z grafikiem :]

czasem masz 1 dzień wolnego, czasem dwa - zależy jak grafik jest ułożony :] nie zależnie jaki to dzień tygodnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manieczki - przepraszam za omyłkową zmianę płci ;P godzina robiła swoje ;) (Manieczki jeszcze istnieją? tzn. imprezownia - pamiętam naście lat temu jaki tam był szał)

na te "giełdy pracy" w PUP przychodzą też ludzie z ulicy :] przynajmniej tak było na spotkaniu z przedstawicielami z Lidla ;)

niestety nie tylko w PUP są takie nędzne oferty pracy. niby praca jest - ale po tym co przeszedł mój Mąż szukając pracy, ze swoim doświadczeniem itp. - tylko na 2 spotkaniach na ok 20 była płaca powyżej najniższej krajowej! nigdzie nawet nie usłyszał o zarobkach jakie miał do tej pory - nawet o tym, co miał bez premii... będąc na spotkaniach u konkurencji - zarobki z premią nie sięgały nawet Jego wcześniejszej podstawy :/
"kryzys"....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma sprawy. Wybaczam tą pomyłkę. Niestety jest tak, że obecnie bez znajomości i tzw. doświadczenia (skąd je wziąć przy tak absurdalnych wymaganiach pracodawców ??!) człowiek z WYŻSZYM wykształceniem (licencjat, a obecnie robię magisterkę) NIE JEST w stanie znaleźć uczciwej pracy o godnej płacy. Najlepszym przykładem jest mój ostatni pracodawca, u którego wytrzymałem tylko 2 tyg. (mobbing i bezpłatne nadgodziny, kierownikiem 'wykształcony' (mgr.) cham siedzący po 12 h na monitoringu). Oczywiście nie chce mi on wypłacić należnej mi wypłaty !!!! (zwleka mi z nią już tydzień...miała być 10-tego). Ale nic to, za ok. 2 lata wyjadę z mojego 'kraju' za granicę, chyba na stałe. Na pewno nie do USA i GBR, Irlandii. Raczej do Skandynawii lub któregos z krajów bałtyckich (łat ma się teraz najlepiej...). Języki na szczęscie znam (2).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja szukam pracy , zarejestrowałam się w sobotę wieczorem do PUP-u, dostałam zaraz odpowiedż, że mam przyjść 16-stego, do pokoju 115, stanowisko, nr wywoławczy podano mi, i wczoraj poszłąm, może 5 osób oczekujących siedziało, mój nr wyświetlił się zaraz, wszystko zajęło 5 minut, bardzo miła pani młoda mnie obsługiwała - i dała wezwanie na środę - po ofertę pracy.

Bo już jestem na granicy, szukam pracy i nic, a mam szkoły ukończone, doświadczenie zawodowe, doskonały kontakt z klientem, niepaląca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Janeczek - bez przesady, nie ma co uogólniać. Az tak źle to nie jest. Ale wszytko zależy faktycznie od tego JAKIE masz to wykształcenie. Bo jak ktoś ma studia ukończone na wydz. Biologi, Politologi, to ja się nie dziwie że może byc mu ciężko znaleźć prace. U mojego męża w firmie stale kogoś zatrudniają, ale maja z tym problem bo ludzi wykształconych z wiedzą brak.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w jakiej branży u Twojego męża potrzebują z jakim wykształceniem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wykształcenie informatyczne i taka też branża.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i pani ci powie że nie ma ofert dla Ciebie :) Albo da ci już nieaktualną. Chodziłam 3 miesiące i dałam sobie spokój z PUP-em. Szkoda czasu. Żadnej oferty nie dostałam bo wszystkie są dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale jak się rejestrowałam przez internet to wpisałam, że nie mam orzeczenia o niepełnosprawności, jestem zdrowa, więc takich ofert pani mi nie da.
Mama mi kazała sie zarejestrować, bo szukam pracy i nic ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak w lidlu wygląda praca w weekendy jak pracuje się na cały etat to co drugi wolny czy tylko jeden weekend w miesiącu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wolne tak jak Ci wypadnie z grafiku :] czasem cały weekend wolny, innym razem 1 dzień z weekendu :]

ogólnie praca zmianowa - czyli możesz pracować np. 7-9 dni pod rząd, bo wolne wypada na początku i na końcu :] po 2 dni :]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam moja zona dostala propozycje pracy przez urzad pracy i pracuje juz ponad 3 lata wiec warto spróbować tez przez urzad pracy w lidlu wyglada teoretycznie 2 razy w tygodniu wolne zalezy od grafiku za nadgodziny bardzo rzadko wyplacaja zbijaja to wolnym od pracy chyba przelicznik 1godz. z nadgodziny-to2godz wolnego jakos tak praca ciezka trzeba zasuwac jak opowiada slabych przenosza lub zwalniaja sa wyplacalni i tez dobrze placa niz u konkurecji za badania zwracaja urlop bez problemu daja ale trzeba wczesniej powiedziec lepiej nie chorowac zabiora premie za obecnosc zapalic ciezko papierosa ale taka jest prawda ze prace teraz brac jaka jest ponoc w biedronce jest lepiej ale mniejszy zarobek lidla nowy lidl we wrzeszczu kolo tego rynku obok akademiku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeny, czy niektórzy wogóle nie widzą jak używać przecinków? Tego się nie da aż czytać!
image
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
raczej to bym odradził hurtownie lidla w rusocinie, prawdziwy kołchoz pracy , ludzi mają za nic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co z tego że można zarobić dobrze jak wydałam na learstwa i lekarze bo od tego tyrania jak wół bede miał zrypany kegosłup od tych lodówek w których jest minus 21 stopni i ciagle trzeba trzymac tam łapy zeby cos wykłądac poprawiac podnosić to sie reumatyzmu nabawie ja wole iśc do takiej gdzie zarobie te 300 zł mniej a co mi potym 300zł premii jak mowie na co ja wydam haha koszmarna praca i jeszcze nie dosc że sie narobisz to Cie wogole nie docenią bo usłyszysz ze to źle że szybciej że nie tak że jestes za mało wydajny
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazłam ten temat przypadkiem - szukałam w sieci jakiegoś forum ze świeżymi opiniami.

Chciałam was zapytać o godziny pracy.

Czy w normalnie(długo) funkcjonującym sklepie faktycznie obowiązują grafiki? Czy grafik wisi - a ty pracowniku-przymusowy pracoholiku i tak musisz siedzieć 2-4 godziny dłużej, przychodzić na cały dzień w dni wolne, lub wciskają ci w dniu wolnym szkolenie w sam środek dnia - bo po co ci jakieś życie osobiste, rodzinne?

Póki byłam w innym sklepie na szkoleniu - wszystko było ok. Wychodziłam o czasie, czasem pół godzinki później - ale wszystko odnotowane, rozliczone dniami/godzinami wolnymi.

Po otwarciu nowego sklepu - jeden wielki burdel. W marcu ani razu nie wyszłam z pracy o czasie czy też z maleńkim poślizgiem. Mają za mało pracowników. Ale to nie moja wina.
Nie wiem czy to chwilowe?
Czy tak już zostanie?

Bo jak mam pracować na 1,5-2 etaty to dzięki wielkie ale szukam czegoś normalnego.

Czy pracownicy Lidla są tylko pracownikami? Nie mają prawa do własnego prywatnego życia? Nie mogę się z nikim umówić - bo wiecznie siedzę po godzinach. W dniu wolnym podskakuję na dźwięk telefonu, bo może znowu ktoś nie przyszedł i szukają jelenia?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to ja z tego co wiem to w b jest lepiej i finansowo i godzinowo ale tez zalezy na jaka B sie trafi :) a na lidla slyszlaam ze duzo osob narzeka i ze ludzie ktorzy z B odeszli do L to potem chca wracac do B :)
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PRACUJE OBECNIE W LIDLU I ZGADZAM SIĘ ŻE W BIEDRONCE JEST LEPIEJ.W LIDLU NA KAŻDYM KROKU MUSISZ SIĘ PILNOWAĆ ŻEBY CIĘ NIE WYLALI ZA BYLE CO.NIEDAWNO ZWOLNILI KOLEŻANKE UZASADNILI JEJ ZWOLNIENIE TYM ŻE ODSTAJE OD GRUPY A BYŁY CZASY ŻE PRACOWAŁA PO 13 GODZIN I TO JEST NORMALNY SKLEP TO JEST OBÓZ WYZYSKU
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
13godz?pracowała to ciekawe bo to nie możliwe max 12 pracuje sie w lidlu aaaaaaa za byle co nie wyrzucają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
a własnie ze za byle co mozna wyleciec,w naszym w jednym miesiacu poleciały trzy osoby i zapowiedziane sa jeszcze zwolnienia.nie jest ciekawie,było lepiej.pracuje rok i własnie złozyłam wypowiedzenie bo jest masakra.charujesz za dwie osby musisz dawac z siebie wszystko,zawsze zostajesz po godzinach,nic nie mozna zaplanowac,musisz sie pilnowac ze wszystkim.od marca dostajesz karteczke z zadaniami i z czasem co do kiedy masz miec zrobione a po zakonczeniu oddajesz kartke kierownikowi ktory sprawdza jak to jest zrobione i czy wyrobiłes sie w czasie.ma to na celu poprawe wydajnosci na sklepie.na kasie tez masz rowniez liczona wydajnosc.ogolem chodzi im o to ze po co maja zatrudnic dwie osoby jak tak chca ludzi wycwiczyc ze zrobi to jedna i juz jaka osczednosc.ciesze sie juz konczy sie moja praca w tym obozie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
według mnie w handlu ogólnie jest ciężko, lepiej wykładać towar i siedzieć na kasie niż pracować w odzieżówce wyrabiać plany , "nabijać " na siebie każdego klienta i czekać co powie tajemniczy klient , chyba że zmieniasz na pracę biurową to wtedy warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie zgadzam się, zwalniają pod byle pretekstem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja pracowałam 20 lat w handlu moj kregosłup jest w opłakanym stanie jak karetka zabrała mnie do szpitala z pracy kombinowali jak mnie zwolnic bo miałam operacje mam implanty i zdrowie zrojnowane ,udalo im sie jestem bez pracy ,do handlu sie juz nie nadaje lekarze ostrzeaja ze moge wylądowac na wózku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja mam takie Pytanie czy ktoś się orientuje Gdzie znajduje się Centrum Dystrybucyjne Lidl?w Pruszczu czy w Rusocinie idę w piątek na rozmowę kwalifikacyjną Przez tel.Zostałam poinformowana,że mam się zgłosić na ulicę Gdańska 2C W Pruszczu,ale na mapie jak sprawdzałam,to tam nie ma tego Centrum tylko jest pod Pruszczem bliżej Cieplewa Tylko nie ma tam skolei podanej ulicy(ale wygląda jak wielki magazyn,To w końcu gdzie odbywają się te rozmowy kwalifikacyjne?Czy ktoś może wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może tam mają część biurową? jeśli dostałaś taki adres, to chyba musi być dobry ;)

ogólnie magazyny są w Rusocinie :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak przy rondzie, - droga na gdansk jest wielkie centrum dystrybucyjne lidla
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli Jeśli podali mi telefonicznie adres ul.Gdańska 2C (Rusocin) Centrum Dystrybucyjne Lidl To chodzi o to w Rusocinie (ten wielki obiekt,który znalazłam na mapie dobrze zrozumiałam? a Nie o ul.Gdańską 2C w Pruszczu w okolicach ul.Grunwaldzkiej(jest tam taki mały długi budynek nie oznaczony żadną nazwą .Jestem z Gdańska i kompletnie nie znam Pruszcza.Dziękuję Wam za Wszystkie odpowiedzi :)Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z ciekawości - na jakie stanowisko startujesz, że ciągną Cię aż tam? z-ca kierownika, kierownik albo KRS?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jechalismy wczoraj tamtedy samochodem, minela nas "50"tka strone tczewa, moze sa tez inne busy. gdanska to ulica ktora ciagnie sie przez kilka wiosek - skowarcz, różyny...
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedzie jeszcze tamtędy autobus 3, spod dworca pkp w Gdańsku (jedzie tak samo jak 50), to są prywatne linie, chyba nie ma nigdzie rozkładu jazdy, ale jezdzi jakoś co 20 min, albo co pół godz. Jak nie ma korków, to jedzie się jakieś 20-25 minut. Bilet kosztuje w zależności od strefy 2.20, lub 3.50, jak jezdiłem do Łęgowa do roboty, to było 3.50 i nie jestem pewien ile do Rusocina jest. Ale ceny biletów też się zmieniają co jakiś czas. I jeszcze jeden plus dla tego autobusu, to że się wsiada i bilet się kupuje u kontrolera już w autobusie. Nie musi czekać tak jak w 50, że u kierowcy się kupuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak sie pracuje w lidlu na Platynowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś pracuje w Wejherowie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie też zaprosili na rozmowę kwalifikacyjną do Centrum Dystrybucyjnego w Rusocinie. Czy ktoś z Was się orientuje jak wyglądają obowiązki pracownika biurowego ds. komisjonowania towaru? Chciałabym skonfrontować to co usłyszałam na rozmowie z prawdziwym życiem:) a może to faktycznie byłaby fajna robota. czekam na info. Dzięki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak było??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile zarabia zastepca??
jaka jest 1 umowa??
jakie godziny pracy??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakich pytań na rozmowie można się spodziewać - na pracownika sklepu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czemu chcesz tutaj pracować, czy wiesz na czym ma polegać Twoja praca, wcześniejsze doświadczenie zawodowe, Twoje zalety/wady, itd. Taki standard, dość konkretnie, nic nadzwyczajnego, żadnych specjalnie głupich pytań. Chyba że się coś zmieniło w ostatnim czasie ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i czy jesteś przygotowana na powroty w nocy - czy nie będziesz mieć z tym problemów(Mąż czasem przed północą) ;) albo czy nie będziesz mieć problemów z dojazdem do pracy na 4 lub 6 rano...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ile zarabia się w Lidlu jako pracownik na sali?
Maż szuka pracy i czy jest umowa o prace czy zlecenie?pOZDR
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie się lepiej zahaczyć w biedronce czy lidlu? jeśli chodzi o prace dla faceta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umowa o pracę, teraz zazwyczaj na 3/4 etatu, pierwsza na 3 miesiące, potem na 12 miesięcy. Czy Lidl czy Biedronka....wielkiej różnicy nie ma, specyfika pracy podobna, to i tak głównie zależy od tego na jakiego konkretnie kierownika i ekipę trafisz. W Lidlu godziny może trochę gorsze, bo praca zaczyna się nawet przed 4 rano, w Biedronie chyba nie wcześniej jak o 6.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Lidlu w dalszym ciągu wypłata podzielona na część podstawową + "premię za obecność"? :P Jak idziesz na L4, to z automatu dostajesz podstawę trochę wyższą od najniższej krajowej ;) (tzn. 80% z tego za czas choroby i premię odetną)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki wielkie kobitki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w biedronce na cały etat 2000 brutto byłam tydzień temu na rozmowie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie jest żle, jak ktoś chce pracować to bedzie wszedzie dobrze gdzie nas nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Trwa rekrutacja do budowanego nowego Lidla w Sopocie, brat był wczoraj na rozmowie na Zaspie

Warunki to 3/4 etatu i najniższa krajowa i oczywiście robisz wszystko, nie ma podziału na magazynierów, kasjerów itp.

Bez komentarza, ale może info się komuś przyda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
o a gdzie bedzie nowy lidl w Sopocie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy przypadkiem nie ma już przynajmniej dwóch sklepów tej sieci w Sopocie ?? Po co budować kolejny skoro akurat tam jest bardzo duża konkurencja w postaci Biedronki, Carrefour Express i Społem na Monciaku ??!! Sklep aby istniał musi się opłacać, a postawiony naprzeciwko konkurencji może upaść. Dodatkowo tylko niektóre produkty (tak samo jak w Biedrze) są dobrej jakości, a reszta to shit z Niemiec. Mam też pytanie czy koniecznie trzeba przejść ścieżkę "kariery" zaczynając od najniższego stanowiska z głodową pensją aby zostać KRS-em na Pomorskie ?? Był chyba wcześniej o tym wątek, ale zdania były tam wciąż podzielone. Proszę o odpowiedź na moje pytanie tylko obecnych lub swieżo zwolnionych pracowników Lidla a nie pseudoekspertów, którzy znają się na wszystkim, bo oglądają non-stop TV ;-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Koło SKM w Kamiennym Potoku, przy al. Zwycięstwa (Tak, tam, gdzie po drugiej stronie stacji jest Biedronka)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten Lidl ma tyle nieby dobrych opini ze dobre warunki pracy itd....jak mozna wyzyc za 1300zł(najniższa krajowa) do reki ...???? tyle proponują plus to ich magiczne 3/4 etatu po co komu 3/4 etatu?. Praca dobra dla studentów mieszkających z rodzicami ale nie dla dorosłych ludzi!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie wróżę sukcesu w tym miejscu (mimo, że dobrym komunikacyjnie z powodu SKM i lokalnych busów / postoju taksówek) z powodu istnienia Biedronki i ich stałej klienteli, która do dobrego szybko się przyzwyczaja. Gdy powstaje jakaś nowa Biedra w Trójmieście lub najbliższej okolicy, to po pierwsze lokalny handel zamiera (tj. małe spożywczaki plajtują lub się przenoszą), a po drugie dyskonty innych dużych sieci mają niższe obroty. jedyna ich nadzieja w świeżej żywności, stałych akcjach promocyjnych i dumpingu cenowym. Poza tym akurat w tym miejscu nie są potrzebne aż 2 dyskonty - wystarczy jeden. Ktoś z UM Sopot powinien wydawać zgody bardziej racjonalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taka praca za taką płacę to nawet dla studentów nie jest opłacalna (zwłaszcza gdy nie mieszkają z rodzicami a sam czynsz wynosi np. 660 zł ; z opłatami i kosztem wynajmu ok. 840-1000 zł), a co dopiero dla ludzi z założonymi rodzinami i kredytem np. na dom czy auto !!! Wg. mnie praca dobra dla imigrantów z Ukrainy ewentualnie Białorusi (teraz trochę ich tu może zjechać) znających dostatecznie polski lub żwawych emerytów / rencistów w celu dorobienia sobie do wypłaty...Powinni zacząć płacić przynajmniej tyle co w Biedronce (2000 brutto), a najlepiej tyle ile płacą w ich sklepach w Niemczech.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
P.S. Powyższy wpis był odp. na wpis wiki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Janeczek emigranci z Ukrainy czy Białorusi mają nasz piękny bieda kraj głęboko w d..... oni też umieją liczyć i od razu spadówa na wyspy lub na zachód.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak zwykle Janeczek wie wszystko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja pracowalem w d*pie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Wątek stary jak świat w sumie, ale tak sobie czytam i czytam i jestem przerażona, że panuje taki wyzysk. Sama za czasów studenckich dorabiałam na kasie w Tesco, stawki były tragiczne, ale na studencką kieszeń każdy grosz liczył się podwójnie, był na wagę złota. Czy coś się w tej materii zmieniło? Co natomiast przeraża mnie najbardziej? To, że Wy się na to godzicie i na domiar złego uważacie, że takie zarobki są nie tylko ok, ale nawet atrakcyjne. Przecież praca za 1500 zł na rękę to prawie niewolnictwo, jeszcze w takich warunkach...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak jest teraz? I czy ogólnie praca na kasie jest trudna?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Praca na kasie jest łatwa, na początku jedynie trzeba się nauczyć kodów, sama obsługa kasy jest banalna. Tylko trzeba się uodpornić na nieprzyjemnych klientów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No właśnie ja 10 lat temu zarabiałam więcej niż teraz a przez ten czas skończyłam studia i zdobywałam doświadczenie. To co się dzieje w tym kraju jest nie do opisania a koleżanka do mnie ostatnio powiedziała no jak byś nawet 2000 zł na rękę zarabiała to byś o tak żyła...
Szkoda, że zapomniała że jest coś takiego jak stałe wydatki które w tym kraju są coraz większe (mieszkanie, jedzenie, transport, ubezpieczenia, lekarstwa itp.). Szkoda, że tak mało osób rozumie politykę w tym kraju i że nie ma perspektyw dla ludzi którzy nie mają wygórowanych wymagań tylko chcą żyć na normalnym poziomie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

2000 NA rękę PrZy harowie W lidlu TO sporo mało
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Praca w lidlu na początku fajna uczą pokazują po tygodniu juz ogarniasz sama nie złapałaś twoja sprawa nikt na ciebie nie ma czasu -liczą sie efekty ,na kasie zakupy najlepiej by fruwaly masz kilkanaście sekund na klienta bo jak nie dajesz rady to cię rzucają od sklepu do sklepu bo nie masz efektow lub nie pasujesz do zespolu nie polecam źaluję ze odeszłam z innego sklepu lidl i owszem lepiej placi ale idź nie daj boze na l4 to z premi nici i jeszcze po głowie dostaniesz ze za często chorujesz-jeśli chodzi o prace to rozkladasz hlodnię warzywnik suche i to jak najszybciej potem pomywasz podlogi kasy i takie tam nawet kible -nie myślcie ze jest cuudnie -pozdrawiam chetnych do pracy!!!nie spróbujesz to się nie przekonasz!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mam pytanie czy ktoś wie jaka firma zajmuje sie kolportażem gazetek lidla ?

Oraz pod który Lidl podlega region Aniołki czy tego na Uphagena czy też na Marynarki Polskiej ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam kandydatem do pracy,ale tam chcą młodych i głupich za takie pieniążki jakie oferują,a dopiero po roku jakieś tam podwyżki.Być może nie jest żle,a praca tak jak w każdym markecie i spożywce ciężka.To co chę powiedzieć,że do dzisiejszego dnia dnia nie uzyskałam żadnej odpowiedzi i to nie jest fair,świadczy o braku kompetencji rekrutera i kierownika rejonu,pomimo zapewnień,że oddzwonią.Co w takiej sytuacji może pomyśleć sobie kandydat?????? Nie chcą czy boją się zatrudnić???? Nikt mi nie powie,że ludzie nie chą pracować bo za takie pieniądze i w gronie niekompetentnych kierowników to mówi samo za siebie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jedna rozmowa i po sprawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

?......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli kogoś interesuje fajna praca, polecam ten artykuł - https://faktyoswiecim.pl/dzieje-sie/styl-zycia/zarobki-w-jysk-jak-prezentuja-sie-w-najwiekszych-miastach-w-2019-roku/ Sam byłem zaskoczony, że oferują pracownikom takie dobre warunki. ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

2850 zł brutto to fajne warunki? Padłam...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

ale to chyba za niepełny etat?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No chyba...
W lidlu najbliżej mnie przed pandemią jak szukali pracowników to wywalili plakat, że zarobki 3900 zł brutto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko nie idz tam do ochraniarzy bo cie orzna przy wyplacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Praca w Lidlu jest dość,ale z tego co wiem coraz lepiej płatna,jednak nie każdy odnajdzie się w takim systemie!
Dzisiaj idziemy w kierunku pracy zdalnej,choć nie w każdej branży...
Tworzy się nawet specjalne programy,tu macie opis https://itwiz.pl/programy-do-pracy-zdalnej-w-domu/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pracownicy takich sklepów jak Lidl czy biedronka często narzekają na dużą ilość pracy, ale doceniają zarobki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo pracy nie jest problemem, jeśli zarobki są dobre. Nie przychodzimy puszczać bąki w fotel.
Praca w Lidlu w Wejherowie? Chętnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla każdego zupełnie inny rodzaj pracy będzie tym najbardziej odpowiednim. W końcu praca to nie tylko obowiązek, powinna dawać satysfakcję z tego co się robi, nie mówiąc już o odpowiednim wynagrodzeniu. Kilka zakładów pracy mam już za sobą. A ostatnio zainteresowała mnie praca jako opiekunka osób starszych https://eopiekunka.pl/ , w sumie czemu by nie spróbować. Tym bardziej, że tam nawet jak ktoś nie ma doświadczenia to też starają się coś odpowiedniego znaleźć. Praca jest pewna, legalna, zarobki atrakcyjne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A jak tam wygląda to godzinowo w tym Lidlu jakie są oreintacyjnie widełki zarobków?
Zgadza się praca wedle przepisów https://zus-info.pl/czas-pracy/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, przed podpisaniem umowy o pracę warto zapoznać się z obowiązującymi przepisami kodeksu pracy. Podrzucam link do strony: https://antal.pl/wiedza/kodeks-pracy/dzial-i-przepisy-ogolne Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ?? (28 odpowiedzi)

mam do Was pytanie...czy byście pojechały w 8 m.ciąży na majówkę nad jezioro?

otworzyć firmę ?? (34 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

do góry