Widok

Praca w Trojmiescie

Hej, za rok przeprowadzam sie z Anglii do Trojmiasta i zaczynam sie rozgladac za praca. Nie mieszkam w Polsce juz od 8 lat i nie jestem rozeznana co do rynku pracy tutaj. Macie jakies sugestie stron internetowych, opinie firm itd? Jestem swiezo po studiach i obecnie pracuje w corpo (Finanse i bankowosc) zajmujac sie KYC (Know Your Customer) i chcialabym cos znalezc w tym kierunku. Znajomosc angielskiego oczywiscie biegle i hiszpanski na poziomie B2. Mysliscie ze bede miala problem ze znalezieniem pracy? Dziekuje za wszelkie informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kobieto... Zastanów się 4 razy, co Ty robisz...
Na prawdę, przemyśl to. Przez te 8 lat tutaj zmieniło się dużo, ale niestety tylko na gorsze.
Na Twoim miejscu starałbym się z Anglii przenieść do Stanów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie szybko polscy pracodawcy ciągną cię na ziemie 1500 bo na więcej ich nie stać i najlepiej umowa o dzieło
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wracaj!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co my tam będziemy doradzać czy odradzać, niech przyjedzie i sama zobaczy jak jest fajnie
Zawsze można zwinąć żagle i wrócić
Są osoby co wróciły i nie żałują , są osoby co wróciły i żałują powrotu
wszystko zależy od tak wielu czynników. ....
Z pracą w trójmieście nie będzie problemu, parę miesięcy i coś znajdziesz
Problem może pojawić się z wysokością wyplatyi wydatkami stałymi na miejscu
3miasto jest najdroższe w całej Polsce jeśli chodzi o utrzymanie
Niestety wysokością pensji nie doganiamy innych, drogich aglomeracji
Można porównać trochę do sytuacji w Londynie, te same problemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja mama tez mi mowi zebym nie wracala! Ale zaskoczylo mnie ze 3miasto jest najdrozsze w calej Polsce! Zawsze myslalam ze to jednak Warszawa jest najdrozsza. Jezeli chodzi o zarobki to sie domyslam ze na pewno nie beda takie same jak w UK, ale myslalam ze jak juz wybudujemy dom i nie bedziemy mieli kredytow na glowie to bedzie sie dobrze zylo... I tak chce wrocic, bo UK mam juz dosyc! Ta pogoda mnie kiedys wykonczy, a ze jestem z Mazur to jednak ciagnie do wody! Bede jednak probowac znalezc jakas prace i zobaczymy jak to bedzie... Moze znacie jakies dobre strony internetowe z ogloszeniami o prace albo jakies grupy na FB?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak będziesz przeglądać ogłoszenia to nastaw się, że poza sektorem IT żadne ogłoszenie nie będzie miało podanych chociażby widełek płacy... Natomiast jak w ogłoszeniu jest "atrakcyjne wynagrodzenie" oraz "praca w młodym i dynamicznym zespole" to na 99% podczas rozmowy kwalifikacyjnej dowiesz się, iż "atrakcyjne wynagrodzenie" oznacza 200 zł więcej, niż minimalna krajowa :)
Żeby tu szukać pracy do trzeba mieć zdrowie psychiczne...
Ja na szczęście jestem na swoim i nie zatrudniam nikogo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście?? (40 odpowiedzi)

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście: - na umowę o pracę - nie w telesprzedaży (już tak kiedyś...

Ile za sprzątanie? (55 odpowiedzi)

Wiem, że taki watek się pojawiał kilka razy, ale dość dawno. Chciałbym wiedzieć, ile zapłacić za...

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

do góry