Widok

Praca w Trojmiescie

Hej, za rok przeprowadzam sie z Anglii do Trojmiasta i zaczynam sie rozgladac za praca. Nie mieszkam w Polsce juz od 8 lat i nie jestem rozeznana co do rynku pracy tutaj. Macie jakies sugestie stron internetowych, opinie firm itd? Jestem swiezo po studiach i obecnie pracuje w corpo (Finanse i bankowosc) zajmujac sie KYC (Know Your Customer) i chcialabym cos znalezc w tym kierunku. Znajomosc angielskiego oczywiscie biegle i hiszpanski na poziomie B2. Mysliscie ze bede miala problem ze znalezieniem pracy? Dziekuje za wszelkie informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kobieto... Zastanów się 4 razy, co Ty robisz...
Na prawdę, przemyśl to. Przez te 8 lat tutaj zmieniło się dużo, ale niestety tylko na gorsze.
Na Twoim miejscu starałbym się z Anglii przenieść do Stanów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie szybko polscy pracodawcy ciągną cię na ziemie 1500 bo na więcej ich nie stać i najlepiej umowa o dzieło
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wracaj!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co my tam będziemy doradzać czy odradzać, niech przyjedzie i sama zobaczy jak jest fajnie
Zawsze można zwinąć żagle i wrócić
Są osoby co wróciły i nie żałują , są osoby co wróciły i żałują powrotu
wszystko zależy od tak wielu czynników. ....
Z pracą w trójmieście nie będzie problemu, parę miesięcy i coś znajdziesz
Problem może pojawić się z wysokością wyplatyi wydatkami stałymi na miejscu
3miasto jest najdroższe w całej Polsce jeśli chodzi o utrzymanie
Niestety wysokością pensji nie doganiamy innych, drogich aglomeracji
Można porównać trochę do sytuacji w Londynie, te same problemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja mama tez mi mowi zebym nie wracala! Ale zaskoczylo mnie ze 3miasto jest najdrozsze w calej Polsce! Zawsze myslalam ze to jednak Warszawa jest najdrozsza. Jezeli chodzi o zarobki to sie domyslam ze na pewno nie beda takie same jak w UK, ale myslalam ze jak juz wybudujemy dom i nie bedziemy mieli kredytow na glowie to bedzie sie dobrze zylo... I tak chce wrocic, bo UK mam juz dosyc! Ta pogoda mnie kiedys wykonczy, a ze jestem z Mazur to jednak ciagnie do wody! Bede jednak probowac znalezc jakas prace i zobaczymy jak to bedzie... Moze znacie jakies dobre strony internetowe z ogloszeniami o prace albo jakies grupy na FB?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak będziesz przeglądać ogłoszenia to nastaw się, że poza sektorem IT żadne ogłoszenie nie będzie miało podanych chociażby widełek płacy... Natomiast jak w ogłoszeniu jest "atrakcyjne wynagrodzenie" oraz "praca w młodym i dynamicznym zespole" to na 99% podczas rozmowy kwalifikacyjnej dowiesz się, iż "atrakcyjne wynagrodzenie" oznacza 200 zł więcej, niż minimalna krajowa :)
Żeby tu szukać pracy do trzeba mieć zdrowie psychiczne...
Ja na szczęście jestem na swoim i nie zatrudniam nikogo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...

do góry