Widok

Pracodawcy przychylni mamom.

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
W wrześniu moje dziecko idzie do przedszkola, a ja chcę wrócić do pracy. Czy Wy drogie mamy może znacie pracodawców, u których warto starać się o pracę i którzy nie przekreślają nas, mamy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie znam żadnego,1,5 roku szukałam pracy i moje wysyłane cv gdzie wysłałam setki lądowały najwidoczniej w koszu,bo wysyłałam wszędzie gdzie się tylko dało,nie mam wysoko uniesionej głowy,a moje doświadczenie pozwalało do pracy do jakiej się starałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma chyba takich pracodawców mi w sierpniu kończy się urlop macierzyński jednak nie wracam do pracy bo nie mam co zrobić z mała a mój szef tylko czeka kiedy może mnie wylać chciał to zrobić jak zaszłam w ciąże. Porażka z tą pracą w Gdyni jeden publiczny żłobek na prywatny mnie nie stać a niania też sobie sporo liczy
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żłobek to jedenie prywatny,ale drogie są,ja na państwowy czekam już 1,5 roku i nie zapowiada się żeby nas przyjeli na ten rok bo miejsce nadal wysokie,a na następny to już przedszkole.
A powiedz mi czy jak umowa się kończy z dniem porodu to macieżyński się należy i ile?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heh..a ja już dwa razy wracałam do pracy po ciąży i zadnych problemów...wszyscy czekają na mnie i zawsze ida na rękę jak potrzeba pomocy...pracuję w dużej amerykańskiej firmie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie zero problemów.
Dużo młodych mam w firmie i żadna nie została zwolniona - w najgorszym wypadku zmieniały stanowisko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to tak jak u nas - też na każda czeka jej miejsce pracy. Żadnych problemów nie ma. Ja bez stresu planuje kolejną ciążę... choc wiem, że niektóre moje koleżanki niestety nie mają tak różowo po powrocie...
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w moim najbliższym otoczeniu - żadna z koleżanek nie miała/nie ma gdzie wrócić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie i w moim otoczeniu też nikt nie ma problemów z powrotem. Teraz wracam po 2 latach przerwy i jeszcze bardzo fajne stanowisko na mnie czeka;) lepsze niż miałam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w calosci 20 tygodni + 2 tygodnie dodatkowego wtedy placi ci zus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm, to ja mam chyba pracodawcę przychylnego mamie....
wróciłam bez problemów, bez problemów pracuję na 1/2 etatu, nie mam problemów z zamianą (no ale to już ze zmienniczką się dogaduję). moje drugie pół etatu co prawda jeszcze nie rusza (bo ruch też mniejszy), ale dla mnie to plus, tzn problemem by właśnie był dla mnie pełen etat.
w ramach godzin pracy "wystarałam się" o dodatkowy obowiązek i dostałam też małą podwyżkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja mam odmienne doświadczenia niż większość, ale to w budżetówce.

Nie miałam problemu ze znalezieniem pracy etatowej, załapałam się na pracę ponadwymiarową, a ponadto - w przeciągu dwóch ostatnich miesięcy dostałam kilka nowych propozycji, z których nie mogłam niestety skorzystać z powodu braku czasu.

Wszyscy pracodawcy wiedzieli o moim "stanie posiadania", a mój aktualny - bardzo życzliwie i ze zrozumieniem podszedł do tego, że Młody, rozpoczynający wówczas okres żłobkowy, musiał siedzieć ze mną tydzień czy dwa w domu.

Każdej mamie życzę takiej atmosfery w pracy - dzięki niej mam ogromny komfort psychiczny i czyste sumienie - zarówno wobec pracodawcy, jak i wobec własnego dziecka. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

do góry