Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - ocena Mega obsługa, rewelacyjna jakość dekoracji . Balony trzymały się bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 25 września 2023

on - ocena przepiękna dekoracja, miły kontakt, przystępne ceny
~on
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 24 września 2023

Babeczka z kremem - opinia nie polecam słaba organizacja i bardzo nieuprzejmy kontakt
~Babeczka z kremem
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 7 września 2023

Monia - opinia wątek zamknięty Przemiła obsługa. Piękne balony. Klient bardzo zadowolony :-) Polecam :-D
~Monia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 września 2020

Super! wątek zamknięty Świetny kontakt, super jakość produktów i fachowa obsługa ! Polecam...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2019

Balony z helem - idealne dla każdego! wątek zamknięty Świetna, fachowa i przede wszystkim miła obsługa. Szybka i dokładna...
~Gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

Balony na każdą okazję wątek zamknięty Bardzo miła i sprawna obsługa klienta, duży wybór balonów oraz fajna...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

~Yasne Lab
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 października 2018

Naprawdę polecam! wątek zamknięty Zamówiłam balony z konfetti i z helem na wieczór panieński. Szybka...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

Karton z balonami na urodziny wątek zamknięty Prezent niespodzianka - karton pieknie wykonany, zawiązany aksamitna szeroka...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

Polecam wątek zamknięty Mila obsluga,ciekawy asortyment. Baloniki z piorkami sa przepiekne :) polecam
~Daga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 września 2018

Animacje wątek zamknięty Profesjonalnie ale też z humorem i podejściem do dzieci :)
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 września 2018

balony na ślub wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy , pełen profesjonalizm , bogata...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 września 2018

Balojikowy szal wątek zamknięty juz w sumie trzeci raz zamówiłam baloniki u tej Pani i rewelacja! Zarazem na...
~Dominika Ziemann
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 września 2018

polecam wątek zamknięty Polecam serdecznie. Wszystko super,mozna sie ze wszystkim dogadac, ceny...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2018

Elcia wątek zamknięty Cudowne balony oraz dekoracje z nich. Kretywnosc nie zna granic! Polecam
~ElOch
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2018

Polecam. wątek zamknięty Zamawiałam baloniki dosłownie na ostatnią chwilę i kilka razy zmieniałam...
~Zosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry