Widok
Pracownia URODY na 6 !!!!
Miałam przyjemność skorzystać z usługi pani Ilony (za namową mojej koleżanki) i mogę z czystym sumieniem polecić!! Profesjonalizm, zaangażowanie w pracę to tylko kilka zalet pani Ilony!!Atmosfera w salonie jest bardzo przyjemna! Tam kobieta czuję się tak WYJĄTKOWO!- można powiedzieć, że jak "u siebie". Panie bardzo miłe i uśmiechnięte! Na pewno będę korzystać!
Moja ocena
Pracownia Urody
kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 6
oferta: 6
jakość usług: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6