Miałam przyjemność skorzystać z usługi pani Ilony (za namową mojej koleżanki) i mogę z czystym sumieniem polecić!! Profesjonalizm, zaangażowanie w pracę to tylko kilka zalet pani Ilony!!Atmosfera w salonie jest bardzo przyjemna! Tam kobieta czuję się tak WYJĄTKOWO!- można powiedzieć, że jak "u siebie". Panie bardzo miłe i uśmiechnięte! Na pewno będę korzystać!