Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
tragedia... brak profesjonalizmu P. Angeliki wątek zamknięty witam, kupiłam grouponik na manicure i pedicure, pełna pozytywnej energii...
~klientka z groupona
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 listopada 2013

Super ! wątek zamknięty Bylam na zabiegu migdalowym i zdecydowanie polecam ! Czysto, zabieg bardzo...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Pragnę gorąco polecić Studio Dobry Styl ! wątek zamknięty Skorzystałam regularnie z zabiegów i muszę powiedzieć, że nigdzie nie...
~klientka która nigdy sie nie zaw
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 maja 2013

Polecam panią Darię! wątek zamknięty Wybrałam sie do salonu w sylwestra na fryzure okolicznościową i makijaż i...
~Aneta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 stycznia 2012

Polecam :) wątek zamknięty Jestem stałą klientką Pani Magdy,przedłużam u niej rzęsy od prawie roku...
~Iwona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 listopada 2011

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług. Obsługa jest bardzo miła i sympatyczna....
~Ewelina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 września 2011

Polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem można polecić salon Dobry Styl,Doznałam szoku po...
~daga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2011

Beczelna obsługa! wątek zamknięty Absolutnie nie polecam salonu, a dlaczego? jeżeli już przy pierwszym...
~Kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2011

Internet może sprawić... wątek zamknięty ... że odechce się człowiekowi patrzeć w lustro. Do wizyty zachęciły mnie...
~K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 listopada 2010

polecam wątek zamknięty Jestem stałą klientką i zawsze z salonu wychodzę zadowolona:) polecam P.Asię:)
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 października 2010

polecam! wątek zamknięty Pani Agelika jest profesjonalistką w 100% rzesy wgladaja pieknie jestem...
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 października 2010

SUPER!!! wątek zamknięty bardzo polecam ten salon przyjemna luźna atmosfera, Panie tam pracują wiedzą...
~bobo
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry