Widok

Pracownicy ochrony w sklepie firmy Leroy Merlin

Usługi i wykonawcy Temat dostępny też na forum:
Dziś odwiedziłem sklep Leroy Merlin na ulicy Szczęśliwej w Gdańsku samochodem. Nic nie kupowałem. Przy wyjeździe ze sklepu ochroniarz poprosił mnie na przeszukanie bagażnika mojego samochodu pomimo tego, że przez szybę widać całą jego zawartość i że jeśli nie otworzę bagażnika to nie wyjadę ze sklepu.Po kontakcie z kierownikiem sklepu otrzymałem odpowiedź że jest to standardowa praktyka w tym sklepie. To zabrzmiało jak kiepski żart - działania niezgodne z prawem i kierownicy sklepu twierdzą że "u nas tak jest"? Żart.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żeby cię zatrzymać i przeszukać musieliby mieć do tego podstawę, czyli nagranie z kamer ochrony które wskazywałby na takie podejrzenie. Wyrywkowe przeszukanie i zatrzymanie to nie prawne pozbawienie wolności które jest karane. Ja bym zadzwonił na policję, spisał protokół z zajścia potem poszedł do sądu i zażądał odszkodowania za krzywdy moralne.
Chyba że mieli podstawy żeby Cię zatrzymać, wtedy to zmienia postać rzeczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kokoszki

Sianowska Polana (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji umożliwia sprawne poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej, tym...

Start (11 odpowiedzi)

Osiedle Start powstanie w dzielnicy Kokoszki, przy ulicy Nowatorów, w niedalekiej odległości od...

Malachitowe Wzgórze (97 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje na granicy dzielnic Kokoszki i Kiełpino Górne. Zielone otoczenie inwestycji...

do góry