Widok

Pradaxa 110mg. - gdzie najtaniej?

W ktorej aptece w Gdyni kupie najtaniej ten lek?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pradaxa 110 ma cenę urzędową więc w każdej aptece zapłacisz tyle samo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13
dziekuje za szybka odpowiedz:-).Nie wiem jak to jest ale ceny bardzo sie roznia w aptekach,kupuje juz jakis czas i roznice sa nawet 30zl na opakowaniu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
195,33 kosztuje na odpłatność 100%, na zniżkę 119,56 opakowanie 30 tabletkowe i wszędzie musi byc tak samo. Pradaxa 150 może mieć inne ceny spotkałam się od 79-170 zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupilam wczesniej 110 po60tabl.w cenie 139zl stad moj wczesniejszy wpis.Roznica jest spora,obdzwonilam apteki,ale nie w kazdej podaja cene telefonicznie-odgorne zakazy heh.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie po 60 tabl jest też na 100% więc ceny mogą być różne. życzę powodzenia w szukaniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie prawda mój mąż od kwietnia zeszłego roku musi brać ile musze się nalatać żeby kupić za 100zl opakowanie 60 tabletek dzisiaj przykładowo kupie za 100a za miesiąc wołają 150zl i kółko się zamyka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gemini 125 zł, w innych ściągane nawet do 500 zł (sama dzwoniłam)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nieprawda. Różne są ceny w różnych aptekach. Nawet kosztują około 400 złotych Pradaksa 110 60 kapsułek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Trądzik różowaty - jak sobie z nim radzić? (148 odpowiedzi)

hej, od ponad 4 lat borykam się z problemem skóry- trądzik różowaty są etapy że jest zaleczony i...

Dobry Dentysta w Gdańsku na NFZ prosze o pomoc! (34 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego dentysty w Gdańsku na NFZ

Problem z erekcją w wieku 23 lat (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w związku z problemem z erekcja. Mam 23 lata. Problem pojawia sie juz na poczatku...

do góry