Widok

Pralka zaciagajaca ubrania

Czy ktoś miał podobny problem z pralką? Kupilam nową pralkę Ca..dy i niestety wyciągam z niej pozaciągane pranie... wygladaja jakby wściekły kot pozaciagał je pazurami... Jestem wsciekła bo zniszczyła mi już firany i kilka ubrań:( złożyłam reklamacje na pralke w sklepie i czekam na odpowiedz... ale chciałam zapytac czy ktos miał podobna sytuację i co z tym zrobić???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

reklamacje na pewno uwzględnią :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Mam ten sam problem z nową pralką Candy! Zniszczyła elegancką koszulę i nowo kupiony ręcznik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A czy próbowała Pani/Pan reklamować pralkę? Być może jakaś seria pralek jest wadliwa? Ja swoją reklamowałam z tytułu rękojmii i zażądałam zwrotu pieniedzy badz wymiane pralki na nową, czekam na przyjazd serwisu który ma orzec co z nia jest nie tak... jak sie u mnie zjawią to napiszę co udało mi się zwojować. Moja pralka to CANDY VITA ładowana od góry... może to ta sama seria pralki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


Nie, moja nie jest ładowana od góry. Mam najmniejszą pralke Candy, model AQUA 1042 D1. Myślę, że co tanie, to... No właśnie. Pralki Candy są jednymi z tańszych na rynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pralka zareklamowana z tytułu rękojmii, Pan z serwisu nie miał pojęcia co może być przyczyną zaciągania ubrań, zaproponował wymianę zbiornika, na moje pytanie czy jest przekonany czy to pomoże stwierdził że zobaczymy.... no to skoro fachowiec nie miał pojęcia nie zgodziłam się na naprawę tylko zażadałam wymiany pralki na nową wolną od wad... oczywiscie sprzedawca upierał się przy naprawie bo dla nich to mniejsze koszty, jednak nie dałam za wygraną i zażądałam od nich gwarancji że pokryją wszystkie koszty zniszczonych przez pralkę ubrań jeśli po wymianie zbiornika pralka zniszczy mi kolejne ubrania. Ani serwis ani sprzedawca nie chcieli mi takiej gwarancji dać... w związku z tym wywalczyłam wymianę pralki na nową! Myślę że tak to powinno wyglądać, skoro producent wyprodukował wadliwą pralkę to powinien za to odpwiadać, dlaczego klient ma sie godzic na naprawę 4 miesiecznej pralki ? Ten przykład pokazuje że warto walczyć o swoje prawa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Daj znać, czy nowy model nie niszczy ubrań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pralka sprawuje się dobrze, nie zaciąga ubrań narazie. Poprzednia zaczęła zaciągać po ok. 3 miesiącach. Pan który przywiózł pralkę był zdziwiony że nie próbowano jej naprawić, mówił że gdyby wadliwy był bęben to ubrania byłyby pozaciągane od nowości pralki, a jak mu mówiłam że od jakiegoś czasu głośno zaczęła wirować i piszczeć przy wirowaniu to stwierdził że najprawdopodobniej poluzowało sie łożysko w pralce i to właśnie było przyczyną zaciągania rzeczy. A więc wystarczyło po prostu to łożysko dokręcić, no ale to już problem serwisu że zatrudniają tam ludzi którzy sie kompletnie na naprawach nie znają...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Zamiennik sildenafilu (5 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Szukam obecnie zamiennika dla środka sildenafil. Odpada ze względu na moje złe...

Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował? (28 odpowiedzi)

Jak w temacie :) Warto zainwestować? Jeśli tak, to czy możecie polecić jakiegoś konkretnego...

Pierwszy krem na zmarszczki (5 odpowiedzi)

Witajcie :) napiszcie proszę, kiedy zaczełyście używać kremu na zmarszczki? I jaki kremik...

do góry