Moja współpraca z tym warsztatem zaczęła się dlatego, że mój samochód niedomagał. Był słaby i strasznie kopcił. W jakiejś wiosce w trasie(nie znam nazwy warsztatu, w baninie) trafiłem do jakiegoś kowala. Owy rzeźnik wymyślił że egr nie działa i trzeba go "zrobić", że strasznie mi się paliło to się zgodziłem za co 500zł zapłaciłem ale h... to dało. Popatrzałem w internecie, troche nie dowierzałem w opinie ale zajechałem, zaczęli sprawdzać i wymyślalć, że czasu nie ma, jednak ich uprosiłem aby mi na dany dzień auto zrobili. Okazało się że wtrysk nie działa, wtrysk wyjęli auto naprawili, co prawda siedziałem u nich w biurze do 23:00 na auto ale dzięki nim nie bałem się jechać coś tam jeszcze poprawili, auto przetestowali i zaczęło jechać dużo lepiej niż wcześniej, co prawda zapłaciłem 3tyś ale dostałem zupełnie nowy wtrysk (pomimo że sam dzwoniłem do mercedesa i na stanie nie mieli) w każdym razie naprawdę jestem im bardzo ale to bardzo wdzięczny, zwłaszcza że byłem w delegacji i naprawde mi się spieszyło a chłopaki jak obiecali tak zrobili.Panowei, bardzo dziękuję!!!