Widok

Prawdziwi specjaliści

Przypuszczamy, że takich małżeństw jak my jest wiele. Najpierw kredyty na remont, zakup itp., potem szukanie środków w domowym budżecie na spłatę kolejnych rat a przecież trzeba jeszcze normalnie żyć i płacić jeszcze inne bieżące rachunki. Suma summarum znaleźliśmy się w trudnej sytuacji finansowej. Jeszcze gorzej stało się gdy w pewnej instytucji finansowej doradzono nam złożyć kilka wniosków o konsolidację zobowiązań do różnych banków(może któryś się zgodzi). Skorzystaliśmy więc z pośrednictwa „specjalistów”. Po miesiącu oczekiwań uzyskaliśmy odpowiedź negatywną x3. Widmo komornika nad nami stawało się bardzo realne. Ja popadałem już w depresję lecz moja żona szukała dalej pomocy w internecie i znalazła!!!.
A&K YOUR FINANCE – SpecjaliścI od trudnych kredytów, to ta firma od której trzeba było zacząć.
1. Szybka „diagnoza” i ocena sytuacji finansowej, co można i trzeba zrobić.
2. Przeprowadzenie nas „za rączkę” przez całą procedurę wychodzenia z kryzysu (historia BIK, wyszukanie właściwych ofert i banków).
3. Ścisły kontakt i współpraca przy wyborze ofert i składaniu wniosku. Dodam, że mieszkamy we Wrocławiu a więc dzieli nas ponad
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W jak bardzo trudnej sytuacji Państwo byli?Ja także mam trudna sytuacje z mężem ale nie jestem pewna czy kontakt ma sens
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry