Widok

Prawdziwy Turecki kebab!!!

Może nie najlepszy jaki jadłem w życiu ale najlepszy jaki jadłem w trójmieście zwykle chodzę do kebabu na monciaku albo zaraz obok Kebabistanu do Imbiss Istambul - są spoko bez szału ale nie są trujące i raczej smaczne choć koło kebabu nie leżały.Tym razem jednak zmarznięty postanowiłem, że zjem coś w lokalu tym bardziej, że kolejki nie było a u konkurencji tak.Normalnie omijam jedzenie w budynkach dworców PKP obawiając się,że posiłki będą warte tego przewoznika...i tu zaskok!

W środku czysto schludnie miła turecka obsługa która doskonale wie jak robić kebab!Te konkurencyjne nawet się nie umywają ostatnio równie dobry ewentualnie ciut lepszy jadłem w Berlinie na Kreuzbergu.Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony i tylko smutno mi się zrobiło, że taki mały tam ruch ale niestety reklamują się do chrzanu na każdej polskiej budzie jest napisane prawdziwy turecki kebab a tam gdzie go można dostać nic nas o tym nie informuje.
W każdym razie bardzo mocno polecam!

Ps:mają też wynalazek zwany "turkische pizza" znany mi dobrze z Berlina którego w Polsce jeszcze nie widziałem i kilka innych oryginalnych tureckich potraw ale ja próbowałem tylko kebabu i durum kebabu
Moja ocena
Kebabistan kategoria: Fast food
obsługa: -
 
menu: -
 
jakość potraw: 6
 
wygląd i czystość: 4
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam gdynia, pointkebab prawdziwy jak w berlinie
najlepszy kebab w polsce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry