Widok

Prawo jazdy

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy mozecie polecic jakis dobry , sprawdzony osrodek organizujacy kursy na prawo jazdy (najchetniej okolice Przymorza)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja z czystym suminiem polecam osrodek na Miszewskiego koło rynku


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Carusek, mają stronę internetową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vektra we Wrzeszczu!
www.vektra.com.pl
Swietni i wymagajacy instruktorzy (p. Wlodek, Grzesiek), miła atmosfera, pelen profesjonalizm :)

Z Przymorza/Zaspy zdecydowanie odradzam Deltę .......!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Przymorzu jest klubul.Piastowska Piastuś , pare lat temu tam wlasnie robilam prawo jazdy ,wiec moge polecic-nie wiem jednak czy dalej funkcjonuje-prowadzil go p.Romanowicz, wiem,ze wowczas egzaminowal egzaminatorow ;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mogę polecić ośrodek CREDO
www.credo.gda.pl
80-143 Gdańsk, Sowińskiego 12 tel.302-32-18

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez Polecam CREDO

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Carusek

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja zdecydowanie NIE POLECAM poldka!!a polecic nic nie moge bo uczylam sie wlasnie w poldku;/

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez polecam Credo:))) i najlepiej zmienic instruktora po połowie wyjezdzonych godzin:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA POLECAM sZOFERA WE wRZESZCZU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz najlepiej jakbys robiła w PZM lub w LOK sa to Panstwowe placowki.Ja robiłam w PZM i jestem bardzo zadowolona.Duzo moich znajomych robiło własnie u prywaciarzy i maja jakies dziwne zasady jazdy:/albo wogle nie pozdawali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
P. Romanowicz z Piastusia beeee !!! Nie polecam E-Milka! Straszny facet, nic mnie nie nauczył. Polecam ośrodek szkolenia "Szofer" we Wrzeszczu koło jednostki wojskowej. Tam naprawdę dobrzy instruktorzy

maritiki@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki Wam wszystkim!!! Jak narazie strasznie przekonuje mnie PZM.... ;))
Ale jeszcze zobaczymy bo musze wybrac cos, zeby wrazie czego szybko odstawic po drodze synka do tesciowej, gdyby maz nie mogl z nim zostac... a Abrahama byloby troche na okolo... A mozecie cos powiedziec o osrodku na ul. Mickiewicza???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...

do góry