Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marek - ocena Współpracowałem z Panem Grzegorzem Piersą i Panią Kamilą Walanią. Kontakt był...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 14 stycznia 2024

Dominika - ocena Wspaniała i fachowa opieka Pani Pauli Sulikowskiej. Zaangażowana,...
~Dominika
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 5 stycznia 2024

Michał - ocena Polecam współpracę z Panem Grzegorzem Piersa. Człowiek sumienny i godny...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 grudnia 2023

Aleksander - opinia Pan Grzegorz i Bernadeta Piersa są przemiłymi i kompetentnymi pośrednikami...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 marca 2023

Paulina - opinia Współpraca z firma Premium Apartments to czysta przyjemność. Dzięki Pani...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 grudnia 2022

Jarosław - opinia Miałem przyjemność wynająć mieszkanie w premium apartments, Pani Aleksandra...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 grudnia 2022

Jarosław Marczak - opinia Pełna obsługa procesu wynajmu nieruchomosci na każdym etapie . Profesjonalizm...
~Jarosław Marczak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 grudnia 2022

Marta - opinia Polecam cały zespół, pełen profesjonalizm. Błyskawicznie rozwiązana każda...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 grudnia 2022

Judyta - opinia Gorąco Polecam! Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu cała...
~Judyta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 grudnia 2022

Tomasz - opinia Profesjonalna pomoc i obsługa przy kupnie mieszkania. Bezproblemowe...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 grudnia 2022

Małgorzata Romecka - opinia Jestem b.zadowolona ze współpracy z Patrycja Witucka i Filipem Balewskim,...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 grudnia 2022

Maria - opinia Współpracuję z Agencją od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona z kompleksowej...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 grudnia 2022

Jakub - opinia Dzięki państwa pomocy znaleźliśmy fantastyczne mieszkanie! Cały przebieg...
~Jakub
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 grudnia 2022

Natalia - opinia Współpracuję z Premium Apartments już kolejny raz i jestem bardzo zadowolona....
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 grudnia 2022

Marta - opinia W 100% polecam! Od kilku lat regularnie współpracujemy i za każdym razem...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 grudnia 2022

Piotr Iwanicki - opinia Polecam, miałem okazje współpracować z Premium Apartments przy okazji wynajmu...
~Piotr Iwanicki
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 grudnia 2022

Joanna - opinia Pełen profesjonalizm, szybkie transakcje. Agencja godna polecenia!
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 grudnia 2022

Dawid - opinia Polecam, pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolony w jakości usług.
~Dawid
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 grudnia 2022

Agata - opinia Wszystko perfekcyjnie. Polecam to biuro nieruchomości. Szybko znaleźli mi dom...
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 grudnia 2022

Monika S. - opinia Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Pani Monice Kaczmarskiej i Panu...
~Monika S.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 grudnia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry