Widok

Premium i golden gym (chełm/ morena)

Uwaga na te dwa kluby! Praca jest poniżej godności!

- na początku praca bez umowy!!!
- jak się dopytujesz o umowę to dostaniesz 500zł na umowie zlecenie!
- płaca najniższa krajowa! A harujesz w nocy!!!
- stanowisko recepcjonistki to na prawdę sprzątaczka nocna!!!
- do twoich obowiązków należy ustawianie ciężarów, odkurzanie i mycie całego obiektu!!! Włącznie z wc i prysznicami!!!
- ponadto do twoich obowiązków należy wchodzenie do męskiej szatni i zmiana worów na śmieci podczas gdy w środku są nadzy mężczyźni!!!
- nikt nie wymaga książeczki sanepid (współczuję klientom kupującym tam cokolwiek bo syf straszny)
- cokolwiek zostawisz w pracy to już tego nie zobaczysz!!! Włącznie z jedzeniem, które jest uwaga! Wspólne!!! Więc jak przyniesiesz sobie obiad - to ktoś ci go zwyczajnie wp.....Li!!! Bez znieczulenia czy przepraszam!!!
..
- do tego raportowanie smsami co 3 godziny nawet jak masz kolejkę klientów!
- nie wszystko nabijane na kasę bo nikt nie ogrania
..

a co się dziwić skoro zatrudniają 19-latkę jako kierownika, która nic nie umie a wszystkich obgaduje a nawet kłamie za twoimi plecami!!!
przewijają się ciągle nowe recepcjonistki ..

właściciele powinni przejrzeć na oczy..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
To gdzie my żyjemy skoro ludziom się oferuję 500zł na umowe zlecenie? Coś dziwne to dziwne...A może po prostu konkurencja zamieszcza ten pościk ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
JAKA KONKURENCJA???? To idź i zasuwaj!!!

Na umowie masz 500zł a resztę pod stołem - jak się upomnisz o umowę bo jak nie to nigdy żadnej nie dostaniesz!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
UWAGA ZNÓW REKRUTUJĄ DARMOWYCH PRACOWNIKÓW!!!

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/recepcjonistka-ogl9451172.html

Dziewczyny nie dajcie się tym facetom oszukiwać!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
uwaga! znowu szukają łatwowiernych dziewczyn!!!

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/recepcjonistka-klubu-fitness-ogl9695176.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
i znowu atakują naiwnych:

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/obsluga-klienta-w-klubie-fitness-ogl9876819.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
UWAGA znowu rekrutują - uważajcie na tego pracodawcę, praca za darmo przez tydzień/ dwa i następną biorą!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
poczytaj dobrze zasady umowy zlecenie:
- umowę można podpisać pod koniec zlecenia, i często wykorzystują to pracodawcy zwyczajnie nie płacąc całej kwoty
- na umowie zlecenie możesz zrzec się wynagrodzenia albo pracować nawet za 1zł/h bo to UMOWA ZLECENIE a nie o pracę
poczytaj zanim się wypowiesz bo szybko US albo PIH zajrzy do Ciebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie minął miesiąc i kolejne ogłoszenie, to chyba pracodawca roku!

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/obsluga-klienta-w-klubie-fitness-ogl58121917.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
haha :) co ta frustracja robi z ludzi. Skrzywdzona dziewczynka płacze na forum :D A ja jestem klientem i mam w d.pie co piszesz o Premium. Dla mnie jest ok, recepcja jest ok, a załoga super odkąd odeszłaś :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Czy ktoś coś wie więcej na temat pracy w tych miejscach ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez proszę o opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uciekać z tego miejsca gdzie pieprz rośnie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pracowałam w tej firmie rok. zgadzam się z przedmówca jesli chodzi o prace, byłam kims innym niz recepcjonistka ale nie zdradze tego. daja z reguly umowe zlecenie i podpisuje sie informacje ze ejsli zwolnisz sie szybciej niz 3 miesiace potracaja ci 500 zl za niby skzolenie twoje.. praca fajna bo na silwno z ludzmi ale jesli chodzi o obowiazki oraz włascicieli to banda chorych ludzi.. niszczacych psychicznie pracownika!!! a dla wlasciciela liczy sie by dziewczyna odslaniala cialo i kusila panow do zakupow...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam jestem bylym pracownikiem tej firmy "premium". Niestety nazwa premium nie ma nic zwiazanego z ta firma. Odradzam kazdemu pracy u tego czlowieka. Wypłaty nigdy nie sa na czas, oszukuja w sprawach premiowych za sprzedaz na dziale handlowym, ucinaja kazde mozliwe pieniadze za dojazdy, badania itd wiecznie jest wszystko zle i zadnej opini wlasciciel do siebie nie bierze, mimo iz rynku i miasta w ktorym stawia nowy klub nie zna. Dodatkowo techniki ktore stosuje i nazywa je motywacyjnymi bardziej zblizone sa do ostrego mobingu. Polityka firmy ktora jest zwiazana z branza fitness polega na tym aby kobiety tam pracujace wystawily troche cycka troche nogi , tylka szpilki ostry makijaz i napewno nikt takiej kobiecie nie odmówi zakupu karnetu czy szejka - ale czy my pracujemy w barze?lub nocnym klubie ...????Przestrzegam raz jeszcze wszystkich! A 20letnie doswiadczenie wlasciciela ktore tak czesto podkresla jest wynikiem traktowania ludzi jak smieci, brakiem szacunku do pracownika i czlowieka. Jak to mowia czlowiek ze wsi wyjdzie ale wies z czlowieka nigdy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

zapewne pisze ten kometarz ktos z kadry dyrektorskiej, bo jak to mozliwe ze na tyle zlych kometarzy trafil sie ktos kto uwaza pracownika za sfrustrowana dziewczynke ? hmm?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

zgadzam się, jak bym miala opisac pracę tam to mysle ze rozpisałabym się duzo bardziej niz osoba która pisze i tez nie bylo by to nic dobrego. dodatkowo powiem ze na pracownikach wyzszych szczebli typu sprzedawca lub Menadzer stosuje pan J**** sztuczki mobingu nazywajac je technikami motywacyjnymi..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

pozdrowinia dla Menadzera logistycznego, ktory jeszcze niedawno był trenerem a jego mozg przypomina orzech ... a teraz popyla w koszuli i mokasynkach i "motywuje" pracowników wypisujac durne teksty na grupie pracowników od 4:00 -24:00 non stop. Gosciu kompletnie sie nie zna na tym co robi, o nic nie mozna sie doprosic by załatwił a potem zdziwienie ze sauna nie dziala ze maszyna zepsuta ze sprzetu brakuje, ale tak dobrze trzyma paluszek w d*pce szefa ze własciciel z 21 letnim doswiadczeniem mówi do pracowników "bierzcie przykład z ** cała noc przygotowywał dla was tabelki" hahaha smiech na sali , no tak bo zrobienie tabeli z rozliczeniami moglo przerosnac trenera personalnego :D no coz jaki szef taki jego przydu*as :] ale nie ma co pisac bo własciei l i tak tego nie odczyta bo ma w d*pie swoja opinie skoro po zrobieniu z pracownikow wala i zabraniu premii ze sprzedazy miesiecznie zarobil 300 000
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

Agencja pracy ? warto ? OPINIE (13 odpowiedzi)

Warto korzystac czy lipa ? zbior cv i tyle ? jakie dosw. ?

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

spawacz bez doświadczenia (56 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...

do góry