Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
logo firmowe ścienne na potrzeby sekretariatu spółki Firma bardzo rzetelna, z którą wszystkie szczegóły można dopiąć jednego...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 lutego 2019

Reklama - kaseton w Gdańsku Bardzo dziękuję za profesjonalne wykonanie zamówionej reklamy. Pracownik...
~Bartłomiej P
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 9 grudnia 2018

Totalne dno j/w. Projekty rodem z freepika, ekipa montażowa zupełnie nieprofesjonalna.
~Jan
1

dodano: 6 czerwca 2018

unikac jak ognia kosmiczne ceny, duzo gadania a jakosc baaardzo slaba!
~Ewa
2

dodano: 12 października 2018

Polecam!!! Jestem zadowolona z usług firmy Pretende. Uważam, że jest to solidna firma,...
~Justyna
-

dodano: 28 listopada 2018

neon reklamowy Reklama z neonem zaprojektowana perfekt,kontakt,realizacja i super polecam firme
~Marek Karlikowski
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 23 lipca 2018

Szanowni Państwo Polecam. Szybki czas realizacji, profesjonalny kontakt z klientem oraz...
~Roman
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 stycznia 2018

Gorąco polecam!! Oferta przygotowana bardzo sprawnie i na wysokim poziomie. Dobry kontakt z...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 stycznia 2018

Polecam Zdecydowanie polecam ...Kilka tyg. temu zamówiłam reklamę na spory budynek...
~Evela86
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 sierpnia 2017

Profesjonaliści wątek zamknięty Zdecydowanie polecam tą firmę oznakowali mi siedzibę mojej firmy , wszystko...
~Adrian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 września 2016

Totalne nieporozumienie nie polecam! wątek zamknięty Na początku współpracy wszystko zapowiadało się dobrze, szybka wycena wraz z...
~Malwina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 września 2016

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Wielokrotnie korzystałem z usług tej firmy, zawsze profesjonalnie podchodzą...
~Mieczysław
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 października 2013

Polecam współpracę wątek zamknięty Bardzo polecam współpracę z firmą Pretende! Szef jest uczciwy, a do zleceń...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 października 2014

POLECAM wątek zamknięty Polecam firmę Pretende realizacje naprawdę na poziomie materiały wysokiej...
~Sławek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2014

Jestem stałą klientką, zdecydowanie polecam!!! wątek zamknięty 100% profesjonalizmu i zaangażowania. Szef jest osobą bardzo kreatywną,...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry