Widok

Prezent dla koleżanki z pracy

Kobieta Temat dostępny też na forum:
Co kupić koleżance krótko ze sobą pracujemy (jakieś 20 dni),a jest w firmie tak że kupuje sie drobny prezent od każdego pracownika, poradzicie coś? dziewczyna ma 33 lata
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piękny bukiet kwiatów ewentualnie bombonierka .
"Kobieta jest to przysmak Bogów, byle go diabeł nie przyprawił."
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ona ma 33 lata nie 55 :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ona pracuje dopiero 20 dni :)
Widziałeś kiedyś piękny bukiet kwiatów bądż dobrą bombonierkę :)
"Kobieta jest to przysmak Bogów, byle go diabeł nie przyprawił."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kobiet o wiek podobno się nie pyta :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A z jakiej okazji i za jaką kwotę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapomniałam napisać urodziny koleżanki no myśle że max 50zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
50 zł na prezent od jednej osoby? Bardzo dużo. Gdyby to była zrzutka od kilku osób, to wyglądałoby to jakoś rozsądniej. No chyba, że zarabiacie tyle, że 50 zl na prezent dla kogoś obcego to drobniaki ;)
Kupiłabym kawę albo sypaną herbatę, ewentualnie ładnie wyglądające opakowanie słodyczy, bo przy takim krótkim stażu znajomości raczej trudno kupić coś innego i trafić w gust.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadam się, 50 to sporo :) przemyśleć czy znacie tą osobę na tyle blisko żeby kupować jakieś wymyślne prezenty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bombonierka, czekoladki, słodycze zawsze sa mile widziane, dla kolegów i koleżanek z pracy to zdecydowanie polecam coś niezobowiązującego, a już super by było prezent z poczuciem humoru :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warsztaty kosmetyków www.3-flos,
Warsztaty kulinarne www.marchewka rewolucja
polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas w biurze zazwyczaj się składamy i kupujemy kartę upominkową np. do rossmana, empiku lub do home&you. Jeżeli nie znasz za dobrze koleżanki to polecałabym jednak taką kartę upominkową za te 50 zł lub kwiat doniczkowy. Może też być dobra herbata plus czekoladki np. z kredensu (alma) - mają ładne opakowania albo zestaw konfitur kredensu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
rossman czy empik to super pomysł, ja mam 33 lata i bym się ucieszyła choć ucieszyłabym się również z butelki dobrego wina czy fajnej książki ale to trzeba wiedzieć co kto lubi żeby trafić w gust a skoro słabo się znacie to taka karta upominkowa przyczepiona np do czekolady to naprawdę dobry pomysł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja uwazam ze to duzo 50zl dla kolezanki - nie znacie sie , dopiero co tam pracujesz, pomysl czy zaraz nastepna nie bedzie miala urodzin i trzeba bedzie znowu za taka kwote prezent itd, a potem jeszcze rewanż w postaci imprezy,a jak w klubie to jeszcze wydasz na napoje.

dziwny zwyczaj, lepsze sa skladki ;)

mysle ze kawa ziarnista/herbata na wage , wino - wprost sie spytaj jakie woli (pol slodkie,pol wytrawne biale czerwone , martini) likier np kawowy z lidla(ja uwielbiam) itp.

pozatym podpytaj wspolpracownikow jakie sa zwyczaje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a u nas w pracy jest zwyczaj (ale to składkowe) na urodziny kupujemy zestaw kosmetyków -akurat mamy pod ręką Ives Rocher -i to tak standardowo-dla kazdej ;) tylko inne zapachy ...taki uniwersalny prezencik :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może coś z biżuterii? Jakaś łądna bransoletka? Możesz takie dostać za znacznie mniejszą kwotę niż 50 zł - pytanie tylko jaki styl preferuje Twoja koleżanka. Może coś takiego: http://newcraft.eu/g57-bransoletka-kamien-turkus-55mm-1szt.html?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dużo seksu i już
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli w grę wchodzi tzw. składka to proponuję karykaturkę portretową.. napewno koleżanka się nie obrazi a będzie miała wspaniałą pamiątkę. Polecam http://www.abart-design.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
kupiłabym jej jakiś modny dodatek, może okulary przeciwsłoneczne lub zerówki? ja swojej kupiłam okulary zerówki z born86.pl, jest miłośniczką stylu retro i cieszyła się z prezentu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeśli jest to kolega, prezent powinien być bez podtekstów. Słodycze, herbata, może jakaś pamiątka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ale może coś o niej wiecie? My kupiliśmy kwiaty i książkę Evansa "list" bo koleżanka bardzo lubi czytać. więc książka dla niej zawsze jest odpowiednim prezentem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proponuję dobrą książkę, no chyba że wiesz, że ta książka wyląduje w kącie, wtedy lepiej wziąć jakąś dobrą kawę czy herbatę, do tego może jakąś bombonierkę, ptasie mleczko czy coś.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powinniście złożyć się wszyscy na jeden wspólny prezent,wtedy byłoby łatwiej, i kupić np.ładny komplet pościeli lub ręczników
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Najlepszym prezentem będzie karta podarunkowa ;) np do jakiegoś sklepu z ciuchami :D
Believing in negative thoughts is the single greatest obstruction to success.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ładny i duży bukiet kwiatów, albo jakieś perfumy sama czujesz jakie używa więc podobne do nich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może coś kosmetyków Vichy polecam np.podkład Vichy Teint Idéal uważam ze jest idealny dla każdej skory ;-)Każda kobieta byłaby zadowolona,ja jestem bardzo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
a może jakąś książkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trochę dziwny zwyczaj, mówiąc szczerze. Nie bardzo to rozumiem. Z jednej strony spoko, ale moim zdaniem wystarczą dobre czekoladki. A książki czy inne prezenty tego rodzaju to raczej nie dla koleżanki, która jest tylko i wyłącznie koleżanką z pracy. No sorry, dla mnie to przegięcie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi się spodobał pomysł z voucherem, każdy współpracownik powinien się złożyć i pewnie uzbierałaby się sumka na fajną kartę podarunkową, przy małym nakładzie pieniężnym poszczególnych osób. :)
Believing in negative thoughts is the single greatest obstruction to success.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez tak myślę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro jej za dobrze nie znasz to warto postawić na coś neutralnego. Wydaję mi się, że dobrym rozwiązaniem byłaby w tym przypadku świeca zapachowa. Oczywiście nie taka z Biedronki tylko lepszej jakości, na przykład kringle candle. Palą się znacznie dłużej, a ich zapach naprawdę czuć. Teraz, gdy jest już chłodniej, można postawić na typowo jesienne zapachy na przykład http://zapachdomu.pl/dyniowa-latte-p478?v=large-2-wick-classic-apothecary-jar-3a-dyniowa-latte-4147 . Koleżanka taką ma i pachnie super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wibrator jej kup. Szklany :)

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze nie mam 33 lat ale najbardziej spodobał mi się pomysł z kartą podarunkową - może być też do jakiegoś sklepu z blielizną albo ciuchami
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zawsze kupuję kwiata w doniczce albo coś słodkiego. Tym bardziej osobie, którą ledwo znam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może coś bardziej zapadającego w pamięć i niekoniecznie materialnego? :) Możesz wybrać voucher z Wyjątkowego Prezentu (ja sama najczęściej tam znajduje pomysły) np. na manicure, masaż relaksacyjny, tajski lub czekoladowy albo jakaś degustacja czekolady, kawy połączona ze zwiedzaniem palarni :).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie lepiej zrobić zrzutę? I prezent będzie fajniejszy i kłopot mniejszy. Te słuchawki sa fajne, sama mam takie, myslę że na pewno by sie przydały:)http://allegro.pl/sluchawki-nauszne-kruger-matz-street-i5441538226.html w zestawie mają etui i bez problemu mieszczą się w torebce;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hej dziewczyny, chce kupic kolezance z pracy prezent na serwisie daWanda, ale jeszcze nigdy tam nie robilam zakupow.. po przeczytaniu komentarzy na tej stronie http://bajdo.pl/forum/dawanda-prawda zaczelam sie zastanawiac czy to dobry wybor. co o tym sadzicie, co tam jest napisane? warto czy niewarto? dosyc niejasne sa te informacje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na pewno coś niezobowiązującego, ja uwielbiam zamawiać z Taka Paka, mają naprawdę niebanalne gadżety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kwiaty skoro pracuje krótko ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zupełnie pomysł oderwany od rzeczywistości. Takiej koleżance z pracy to można kupić nową myszkę, jeśli pracuje na komputerze, zestaw długopisów, co najwyżej jakiś fajny brulion czy kalendarzm, w którym będzie mogła notować wszystko to, co związane jest z firmą. Cała reszta to duża przesada, tak samo te 50 zł to za dużo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na prawdę te karty podarunkowe są najlepsze ale to jak się znamy i wiemy gdzie lubimy/chcemy zrobić zakupy ;) To jest na prawdę mega pomysł
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prezentforum.pl - polecam, bo znajdziesz tam całkiem ciekawe pomysły, mnie wyleczyło to forum z ciągłych problemów. ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie wystarczy zwykły kwiatek doniczkowy i czekoladki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdyby u mnie panowały takie zwyczaje, to pewnie z wypłaty by mi nic nie zostawało... (firma zatrudnia około 500 osób) więc co dzień praktycznie jak nie jakieś imieniny, to urodziny... a tak na poważnie, to dużo zależy od tego co uważasz za drobny prezent... i ile chcesz wydać... Może zamiast kwiatów lub bombonierki (które są moim zdaniem "oklepane") lepiej poszukać jakiś drobiazg... nie wiem na Allegro - powiedzmy cos w stylu tym co można kupić u Zachciankowo123 Ja bym szukał tego rodzaju drobiazgów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że nie ma nic złego w dawaniu "oklepanego" prezentu koleżance z pracy, szczególnie jeśli się ją słabo zna. To nie musi być nic specjalnego, ale mały wyraz pamięci i sympatii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwny zwyczaj. Myślę, że duża milka oreo byłoby ok.

P.s. prowadzę ankietę o zakupach. Będzie mi miło, jeśli wypełnisz :)http://interankiety.pl/interankieta/dziekujemy/52ae9f4bea4010299467ef5bb326d9f2

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pudełka na prezenty https://opakowaniaozdobne24.eu/pl/c/Pudelka-na-prezenty/58
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakiś drobiazg - coś z biżuterii albo gawroszka, na torby w sieci jest spory wybór takich dodatków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakąś pierdółkę z biżuterii - spoko, jeżeli taka osoba nosi biżuterię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem nie musi byc to wcale coś drogiego. Proponowałabym podarować coś bezpiecznego. Jakiś drobiazg. Możesz dać jej jakąś książkę. Jeśli nie wiesz jakie ma gusta czytelnicze to daj jej coś słodkiego. Świetne jest na przykład ptasie mleczko Wedla. Tradycyjne waniliowe. Nie znam nikogo kto go by nie lubił. Ewentualnie jakaś większa czekolada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sy xpaham apa motif

sy xpaham apa motif sebenarnya rancangan realiti ni, mcm menggalakkan ke arah kemaksiatan, lelaki dan perempuan berpasangan, mereka bukannya muhrim nak pegang2 ke, yang pompuan pulak bukannya lawa, tp perasan cantik je semua, sy harap rancangan ni xditeruskan utk masa akan dtg, xberilmiah langsung dan mengarut sbg org ISLeo,Well-lMvAd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja nie lubię i znam więcej osób
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej jakiś fajny gadżet, Taka Paka jest w tym temacie świetna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukaj czegos na daWanda? zajrzyj tu: http://bajdo.pl/forum/dawanda-prawdapowinno pomóc i wyajsnic wszelkie watpliwosci!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra herbata lub kawa będzie wystarczająca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko zależy, czy zna się dobrze tę osobę, czy czuje się do niej sympatię itd. Może jakaś wspólna sesja foto? :)
Fotograf z powołania? To ja! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym była za 50 kwiatami i książka... sama wiecie jaka a do tego jakieś wijątkowe wino np z mojego stałego sklepu wina.com.pl - w razie co napisz jaka jest kolezanka pod względem charakteru pomogę Ci wyrac wino dla niej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trochę ciężko wybrać jakis prezent jak znasz kogoś tak krótko. Ale moim zdaniem w takich sytuacjach dobrze sprawdza się zegarek. Uniwersalny prezent i chyba mało takich osób, którym by się nie spodobał :) Poszukaj na e-zegarki.pl, bardzo fajny sklep, na pewno znajdziesz tam coś dla koleżanki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z zegarków to Aztorina mogę polecić.Bardzo dobra marka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szal :) ja tak kupiłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szal jest świetnym pomysłem, zwłaszcza że jest już coraz chłodniej. Albo jakas mała apaszka czy tam chusta. Ja mojej mamie tak kupowałam w zeszlym roku na urodziny i byla strasznie z takiego prezentu zadowolona. Ja kupowałaam ten niebieski w kwiatki zobacz sbie http://oladi.pl/promocja-chusty-i-apaszki/ jest ładny i niedrogi. Mysle ze sie spodoba kolezance.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A coś takiego?
http://selino.pl/kubki-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-9.html

Na stronie możesz zamówić kubeczek z własnym nadrukiem na zamówienie.Jakiś czas temu zamawiałam kubek dla siostry. W sieci jest sporo pomysłów na nadruki czy napisy jakie można byłoby umieścić na takim kubeczku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może podam Ci mój numer a ty jej przekazesz będzie zadowolona obiecuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.przyjaznadrogeria.pl/makijaz/oczy/cien-do-powiek, Może ten link pomoże, fajne rzeczy w przystępnych cenach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do jakiej kwoty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kosmetyki jakieś najlepiej. Perfumy może jakiś tusz do rzęs (np. http://topodzywkadorzes.pl/). Dobra jest też książka, jeśli lubi czytać i znacie jej gust.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobietom bardzo podoba się jak facet jej kupuje biżuterię, ale najlepiej jakby była jakaś wyszukana i miała coś wspólnego z tą osobą. Zobacz sobie naszyjniki i kolczyki na topsilver pl, sa srebrne, powinny jej sie któreś spodobać, ale wybór już nalezy do Ciebie, Ty ją lepiej znasz i wiesz co lubi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niezły pomysł z naszyjnikiem.Złoty też mógłby być,w aparcie są subtelne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra kawa powinna wystarczyć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że tutaj dobra prostownica lub jakaś lokówka byłaby dobrym wyborem na prezent, a te z babylissa są naprawdę super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też bym obstawiał bukiet kwiatów ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
kup jej bizuterie, na topsilver pl teraz wystawili piekne kolczyki z szafirami, srebrne, próba srebra 925, dobra, oryginalne, kosztują ok 60zł, tanio, a są prawdziwe. i cudownie wyglądają. W centralnym miejscu kolczyka umieszczono owalny szafir (synt) a wokół niego 22 drobne cyrkonie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest wiele pomysłów, kwiaty cięte lub doniczkowe, czekoladki, perfumy, pióra grawerowane, zegarki tylko po prostu trzeba osobę znać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli ma poczucie humoru to proponowałbym
http://www.megakoszulki.pl/Smieszne,,Zabawne-c167.html

Na stornie mozna zamowić śmieszne koszulki. Jesli nie znajdziesz wzoru,który by Cię szczególnie zainteresował to na innej podstronie mozesz zaprojektować koszulkę z własnym wzorem albo nadrukiem Opcji pomysłów jest sporo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osobiście myślę, że ładny kwiatek w doniczce, to świetny pomysł na prezent dla koleżanki z pracy, zwłaszcza takiej, z którą krótko się znamy.:-)
Polecam kupić storczyka - w Biedronce ostatnio były piękne, z podwójnym pędem:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My naszej koleżance z racji tego, ze zawsze miała problem z zaplataniem warkoczy, kupiliśmy takie specjalne urządzenia babylissa, które robi super sploty i różne warkocze. Koleżanka ucieszyła się bardzo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może długopis Parker Jotter? Nie jest drogi, do 50 złotych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz podarować koleżance słodycze, bombonierki lub bukiet z kwiatów, myślę że to będą najbardziej trafione prezenty dla koleżanki z pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupilabym czekolade jakas lepsza nie z Biedronki za 3 zl. Ale to moje zdanie. Z moich doswiadczen zawodowych uwazam ze nie warto sie wyrozniac. Co innego skladkowe. Zawsze sie dokladalam. Co nie znaczy ze to dzialalo w obie strony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro w firmie kupuje się lepsze prezenty to słodycze odpadają, ja bym jakąś fajną suszarkę do włosów kupiła z tych lepszych oczywiście. My kupiliśmy dziewczynie taką z babylissa to mega zadowolona była
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio dla mojej koleżanki z pracy kupiłam czarodziejski długopis, który zdobi potrawy, zupy krem, kawy i desery - cinnibird.pl/cinnibird-white.html Z tego co się dowiedziałam, to jest bardzo użyteczny i pomaga jej zachwycić gości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może cos w ksiegarni inbook cos znjadziesz? Ja zawsze tam kupuje, przyjemnie ułożona strona, więc bez problemu znajduję to co chce a i wysyłka tania i szybka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

piekne sa np. dekoarcje handmade - artisfera.pl/dekoracje-handmade-c-4_16.html Zestaw składa się z 5 filcowych szablonów, 5 kompletów kolorowych guziczków, 5 magnesów i 5 metalowych łańcuszków Fajen i bardzo ciekawe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależy jaki budżet oczywiście Może jakieś dekoracje handmade? artisfera.pl/dekoracje-handmade-c-4_16.html To jest dopiero coś fajnego, może pomyśl nad czymś takim?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno przyda się jej ładowarka do telefonu taka bezprzewodowa, http://konsoleigry.pl/pozostale/1726-dc-16-nokia-ladowarka-bezprzewodowa-microusb-white-2200-mah-6438158440371.html Fajny i praktyczny prezent. Przydaje się dosłownie każdemu. Sprawdź to.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zależy, ale ja tam uważam, że książka zawsze jest dobrym pomysłem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj coś praktycznego, może coś takiego, cinnibird.pl/cinnibird-white.html da mnie bardzo fajny prezent. Taki czarodziejski długopis, który pięknie maluje różne kształty jest iealny dla każdej gosposi domowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co może co do jej służbowego auta by jej sie lepiej jeździło! Da kierowcy idealnym upominkiem są kosmetyki samochodowe,
- total-care.pl/cat-pl-1-AU...ryzacyjna.html tu można fajny zestaw zrobić wybirać zreczy np. do pielęgnacji auta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oj nie wiem czy taka ładowarka bezprzewodowa to dobry prezent dl koleżanki z pracy.... Co jak co ale sama osobiscie nie byłabym z tego zadowolona ponieważ dla mnie jest to bezsensowny gadżet. I po prostu pomyślałam sobie,że druga osoba nie wiedziała co kupić tak więc kupila ładowarkę na odczep.....

Ze swojej strony sugeruję zastanowić się nad czymś takim:
https://www.youtube.com/watch?v=dhcoNe126Go

W sieci można zaprojektować jakiś fajny kubeczek i wstawić tam zabawny napis.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwiaty raczej będą ok. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jakaś książka poradnikowa? My koleżance z pracy kupiliśmy Eat Pretty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może portfel? Moja koleżanka ma portfel Money Kepper i bardzo go sobie chwali. Widziałem go kilka razy na własne oczy i rzeczywiście jest dosyć ciekawy. Przestronny w środku, wykonany z prawdziwej skóry. Z tego co koleżanka mówiła to również cena nie jest jakoś wysoka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Posłuchaj koleżanki co lubi i co jej się podoba najbardziej. Ja swojej koleżance, z którą już pracuję trochę czasu kupiłam szlafrok z tego sklepu https://www.kostium.com/bielizna-damska/bielizna-nocna/szlafroki/szlafrok-m846-red. Bardzo spodobał jej się prezent, a może nie raczej jej mężowi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepsze są takie bony do wykorzystania. zrobi z nimi co będzie chciała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja bym kupił jakąś dobrą kawę lub herbatę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może jakąś książkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak kupuję prezent koleżance zawsze staram się wybrać coś oryginalnego. Ostatnio kupiłam lokalizator GPS do roweru wiem, że często jeździ, a rower jest bardzo drogi. mimo że praktyczny prezent to bardzo się ucieszyła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe rzeczy można kupić w sklepie Mattlop w Gdyni na Karwiach. Kupiłam kuferek na biżuterię dla chrześniaczki na komunie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jakiś sprzęt szpiegowski? Nie no żartuję, ale pozostając w tematyce, nie wiem gdzie dokładnie pracujecie, ale w wielu branżach (po zakupie usłyszałam więcej próśb o pożyczenie niż myślałam) może się okazać przydatnym dyktafon z Alfatronika. Nawet nie taki drogi jak się składacie w kilka osób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź tutaj: http://rexcraft.pl/
Mają fajne akcesoria. Myślę, że coś byś tam dobrego wybrała. Jeśli nie pracujecie razem zbyt długo to myślę, że coś takiego może być dobrym wyborem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja byłabym za książką albo jakimś pendrivem o zabawnym kształcie np. jakiegoś zwierzaka. To takie neutralne podarunki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My kupiliśmy skrzynkę z herbatą sypaną. A skrzynka miała jeszcze personalizowaną dedykację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pieniądze, albo bony np. na zakupy w aparcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajny pomysł z tymi bonami. Apart ma piękną biżuterię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

można kupić jakiś fajny kubek, zrobic kosz prezentowy (typu alkohol i słodycze), kupić voucher do sklepu np. empik, albo jakiś zestaw ekskluzywnych czekoladek na wagę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem co można byłoby doradzić. A co lubi? Czym się interesuje? Może lepiej dać coś symbolicznego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jakiś bon podarunkowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jakieś fajne słodycze i coś, co umili jej pracę w biurze? Fikuśne, kolorowe akcesoria biurowe na przykład - jest ich teraz mnóstwo w Biedronce i Pepco ❤ Lub coś z kosmetyków - w drogeriach można dostać przeróżne drobiazgi, które umila dzień po pracy. Rzuć sobie okiem na naszą apkę mojagazetka.com - wszystkie gazetki promocyjne na komórce, wygodna sprawa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takich sytuacjach najlepsze są bony podarunkowe, np. do Empiku, mają tam tak szeroki asortyment, że nawet jeśli nie czyta i nie słucha muzyki, to może kupić słodycze albo jakieś bibeloty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jestem zdania, że bon do sklepu Empik to dobry pomysł. Kupi sobie, co tam będzie chciała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prezent Marzeń, coś tam sobie dopasujecie. Fajny pakiet może być naprawdę tani, trzeba tylko umiejętnie dopasować prezent pod daną osobę. Za ponad 100 zł można ogarnąć np. lot awionetką. Kto twierdzi, że fajny prezent musi dużo kosztować? Wcale nie musi. To po prostu trzeba logicznie sobie dobrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

koleżanka z działu gdy odchodziła to zamówilismy jej portfel skórzany z grawerem-dedykacja z galante.pl żeby o nas pamietała zwłaszcza przed 10. każdego msca ;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bon do empiku też już jest przereklamowany niestety :P Może właśnie książkę, naszyjnik, perfum? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja bym wolała dostac bon i cos sobie wybrać niż jakiś nieudany prezent ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kartę do IKEA, to się zawsze sprawdza:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam tą strone bardzo dużo asortymentu i nowości

https://delove.pl/fifty-shades-of-grey
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zajrzyj sobie na http://www.ivasklep.pl/
Jest to miejsce stworzone wręcz dla każdej kobiety w każdym wieku,ale nie tylko,mężczyzna i dzieci też coś znajdą dla siebie.Znajdziemy na niej spory wybór sprzętu i profesjonalnych kosmetyków do włosów,używanych na co dzień przez fryzjerów.Jeśli chcemy ,żeby nasze włosy były piękne,jak po wyjściu z salonu,to warto zaopatrzyć się w kilka hitów kosmetycznych i samemu je stosować we własnym domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kup http://www.twetter.pl/co-podarowac-na-prezent/ będzie zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takim praktycznym i eleganckim prezentem może być pendrive - prędzej czy później każdemu się przyda. Ja swój 8 GB czarny, który wygląda jak pikowany kupiłam na http://www.siligan.pl i już długo mi służy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jakąś dobrą książkę? Polecam poradniki albo obyczajówki które myślę, że się będą podobać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takich sytuacjach można np kwiaty kupić. Ja tak zrobiłem ( tylko że z tą koleżanką znam się 5 lat) I nie zrobiłam to w taki sposób, że dałem jej te kwiaty tylko zamówiłem z poczty kwiatowej. Kurier przyszedł i pytał, która to Pani Kasia i wręczył jej bukiet zadowolona była. A jeśli wy znacie się krótko to może jakieś dobre wino będzie rozwiaząniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może voucher na jakieś jedzenie z dowozem? Może kilku muffinek lub innych słodkości? Jak dowiozą do bira, to wszyscy skorzystacie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jako kobieta osobiście ucieszyłabym się gdybym otrzymała np. voucher na sesję kobiecą, to super pamiątka, a samej zawsze trochę trudniej się zdecydować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem zawsze w sytuacji kiedy mamy kłopot co komu kupić warto iść w kosmetyki,oczywiście sprawdzają się tu tylko kosmetyki profesjonalne,nie banalne,dobrej jakości.Każda kobieta ucieszy się z pewnością z kosmetyków do włosów,takich jakich używają w najlepszych saloonach fryzjerskich.Kobiety uwielbiają nowości kosmetyczne,a taki asortyment oferuje nam sklep z profesjonalnymi kosmetykami fryzjerskimi http://www.ivasklep.pl/
Znajdziemy u nich produkty do pielęgnacji włosów,do ich farbowania czy stylizacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Herbaty http://swiatkawyiherbaty.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zestaw kosmetyków, moim zdaniem, zawsze kobietę ucieszy. I w dodatku jest to taki prezent bardzo neutralny, można go kupić zarówno komuś kogo znasz wiele lat, i komuś dopiero co poznanemu. Bardzo ładne prezentują sie kosmetyki firmy Le Petite Marseillais - można skomponować cały zestaw w jednej linii zapachowej. Sam taki prezent ostatnio kupiłem siostrze i była zadowolona:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, kosmetyki wydają mi się najbardziej odpowiednim prezentem. Nawet jak nie znasz jej ulubionych, to możesz podarować jej kosmetyki na przykład ziołowe, zawsze bezpieczniejsze przed uczuleniem. Mogę zaproponować https://sklep.barwa.com.pl/7-barwa-ziolowa niedrogie, a naprawdę fajne. Myślę, że koleżanka będzie zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomysłów na prezent dla koleżanki może być tak naprawdę cała masa. Niemniej jednak jak dla mnie fajną opcją może okazać się kosmetyk taki jak chociażby krem do rąk Chiodo http://www.chiodo.pl/ . Sama go używam konkretnie produktu Chillout in Cuba i przede wszystkim świetnie nawilża skórę dłoni, ma niezwykle przyjemny zapach, a poza tym nieziemsko pachnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej coś neutralnego, może jakiś drobiazg do domu? Zajrzyj tutaj https://cooldom.pl/- może się zainspirujesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może coś z biżuterii lub galanterii?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakaś niedroga książka czy płyta to dobry pomysł na prezent.
płyty winylowe sklep https://voiceshop.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym kupiła kominek zapachowy i olejek lub wosk do niego. W Rossmannie znajdziesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może książka? To najbezpieczniejszy pomysł na prezent dla osoby z pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto wymysla takie zwyczaje w pracy ? Moim zdaniem to głupie ? I nic bym nie chciał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwny zwyczaj, ale skoro już tak jest to ja bym chyba faktycznie zdecydowała się na jakąś kartę podarunkową, ewentualnie jakiś niezobowiązujący i niezbyt osobisty prezent jak zestaw kawy herbaty, jakieś dobre słodycze, ewentualnie może jakieś rękodzieło, jak np, jakaś fajna ręcznie malowana materiałowa torba. Pomysłów jest wiele, tylko też trudno coś wybrać, jeśli się tej osoby prawie w ogóle nie zna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jakieś bilety do kina labo do teatru np. dla niej i dla partnera? Ewentualnie może coś słodkiego albo jakieś dobre winko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rzecz dekoracyjną do domu typu ładny wazon itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale co jest złego w bombonierkach czy kwiatach? Zawsze miłe. Choć ktoś może być uczulony. : ) Z książką to faktycznie trzeba znać gust albo usłyszeć co by chciała. Może jakiś http://balomania.eu/kategoria-produktu/balony-foliowe/urodziny/ ? To mi się wydaje fajne, takie właśnie na tę sytuację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie kwiaty i może jakieś akcesoria do makijażu?? To coś co zawsze jest potrzebne kobiecie. Ja ostatnio mojej mamie kupiłam pędzle z Annabelle Minerals i była bardzo zadowolona. Używa ich do dziś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w tym roku kupiłem zonie kupon na cały dzień w SPA, strasznie się ucieszyła. Miała manicure, pedikiur i masaż. Może to również cos dla koleżanki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwiatki i jakiś fajny kubek. Na pewno będzie to miły prezent w szczególności że za bardzo jej jeszcze nie znasz a to jest mało inwazyjne, na pewno nie tak jak perfumy i inne propozycje ;)
Najlepsze fartuchy medyczna tylko od na stronie DR Cichobieg, super wzory i kroje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie najlepiej będzie jak kupisz jakąś drobnostkę na przykład takie coś http://protime24.pl/product-aar-48664-Zegarek-Lorus-Sport-RRX25FX9-Damski-Kwarcowy-Wskazowkowy.html Ładne, gustowne i niedrogie a spodoba się koleżance na pewno. Co do koloru to są inne więc dobierzesz odpowiedni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

świetne musujące wina mają w tym sklepie Winezja, sama je uwielbiam i jestem zdania , że to doskonały prezent dla koleżanki https://winezja.pl/wina/musujace
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wibrator. Analny :)

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za 50 zł możesz kupić ładną sztuczną biżuterię. Zaglądnij sobie do sklepu https://www.edibazzar.pl/ mają przebogaty wybór biżuterii, kolczyków, pierścionków, naszyjników........itd. Bez problemu znajdziesz jakiś fajny wzór z kilkanaście złotych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajną opcją jest także na przykład tort glamour. http://tortyjakmarzenie.pl/pl/c/Torty-glamour/27 - ja zamawiałam taki ostatnio :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

myślę, że bezpieczny prezent dla kobiety to jakiś drobny kosmetyk jeżeli się maluje, np. szminka w neutralnych kolorach, zawieszka do łańcuszka, jakiś ładny ozdobny notatnik, mały zaparzacz do kawy (praska francuska w wersji na jedną kawę - akurat do biura) lub dobre herbatki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak szukasz świątecznego prezentu dla bliskiej koleżanki to może warto byłoby postawić na badanie Nutrifit z Medistore. Koleżanka jakiś czas temu otrzymała tego typu prezent na urodziny od swojego chłopaka i się bardzo ucieszyła. Dzięki takiemu badaniu można lepiej zrozumieć potrzeby organizmu, sprecyzować lepszą dietę. Przez co nie tylko dana osoba będzie mogła schudnąć, ale i właściwiej się odżywiać. Co oczywiście korzystnie wpłynie na jej zdrowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co powiesz na biżuterię lub portfel ?:) To są takie prezenty które będą z nią przez kilka lat dodatkowo są bardzo praktyczne ;) Ja prezenty tego typu kupuje zawsze na http://https://www.e-azur.pl/ ;) Jest to sprawdzone i jeszcze nigdy się nie zawiodłam;) polecam zajrzeć może coś ciekawego znajdziesz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co jak co, ale na bieliźnie na pewno nie powinno się poszukiwać oszczędności. Zamiast martwić się, że wydasz tyle pieniędzy, zdecyduj się na zakup sprawdzonych produktów o doskonałej jakości. Ja na przykład korzystam z szerokiego asortymentu marki http://www.etam.pl i nie żałuję ani złotówki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też uważam, że jakiś drobny ale ciekawy gadżet mógłby być fajnym pomysłem na prezent w tym przypadku. Może elegancka ramka na zdjęcia albo nawet album? Zerknij na te: Albumyfoto.pl Każdy przecież posiada zdjęcia, które można przechować w eleganckim albumie, koleżance z pewnością się spodoba. Możesz dodać do tego kwiatka albo coś słodkiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może poduszka ze zdjęciem, z Empik Foto? Coś w takich klimatach?
Nic oryginalnego, ale przynajmniej w normalnym koszcie i praktyczna.
Wydaje mi się, że coś takiego powinno być po prostu trafione.
Co o tym sądzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam perfumy Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest woda toaletowa. typowo damski zapach idealny na prezent możesz zobaczyć i kupić tutaj https://www.markowaperfumeria.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Empik Foto - oni mają prezenty w takich klimatach.
Może kubek ze zdjęciem albo poduszka z foto?
Wydaje mi się, że pomysł w 100 proc. trafiony.
Bo jeśli coś innego, to co? Dajcie propozycje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hihi może coś takiego https://www.spyshop.pl/ukryty-w-powerbanku-dyskretny-dyktafon-mq-l500-1336.html powerbank i dyktafon w jednym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym roku koleżance w pracy kupiliśmy telefon na urodziny. Miała dość stary telefon z bardzo słabym aparatem. Zebraliśmy troszkę pieniędzy i kupiliśmy jej nowego huawei p20 w play. Była bardzo zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kup jej voucher na przejazd sportowym autem niech sobie poszaleje i zazna super emocji i adrenaliny :) W Devil-cars mają duży wybór aut i torów, gdzie można zrealizować przejazd. Złóżcie się i po problemie, wcale nie wyjdzie drogo. Przejazdy zaczynają się już od 99zł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może warto kupić jakiś perfum albo kosmetyk. Nawet taki nie drogi, ale praktyczny ;)Ja zazwyczaj szukam czegoś tutaj
https://link.do/Ekobieca - > mega spoko sklep i zawsze coś fajnego się trafi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


my ostatnio zamówiliśmy kilka perfumetek z perfumik.pl :) są tanie więc się nie wykosztujecie bo kosztują 15zł za jedną perfumetkę, a prezent fajny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też fajna sprawa :)
do tego można dorzucić jeszcze np. koszulkę ręcznie malowaną :)
ciekawy pomysł na prezent :)
polecić mogę ciekawy sklep, masę wzorów dziewczyna maluje :)
polecam, wyglądają cudnie :)
https://www.kipeke.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My jakiś czas temu na takie okoliczności zamawialiśmy koszulki z nadrukiem. Czytaliśmy na http://kartuzy.info/wiadomosc,39463,Koszulka-popularny-gadzet-firmowy.html , że takie koszulki to naprawdę dobry wybór. W sumie co tu się dziwić, takie spersonalizowane rzeczy są duże lepsze niż kwiatek lub butelka wina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna :) https://i-modnie.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli ktoś z państwa szuka fajnego prezentu dla swojego kolegi lub koleżanki to proszę o wejście na stronę internetową.Tam na pewno znajdziecie dużo prezentów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam sklep https://mydlasie.pl/ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie lepiej złożyć się na jakiś porządniejszy prezent? My zawsze robimy tam w pracy składamy się w 10 osób i na przykład w tym roku kupiliśmy koleżance suszarkę babylissa, jest porządna a narzekała, ze chciałaby jakaś fajna suszarkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jestem zdania, że lepiej kupić coś co naprawdę przyda się drugiej osobie. Moja koleżanka ma kilkuletnie dziecko, dlatego obdarowaliśmy ją akcesoriami ze sklepu https://bezpiecznarodzina.pl/ . Była bardzo zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moze zegarek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepiej złożyć się na prezent :) a jak samemu to może kawiarka do kawy? dla mnie najlepsze są te firmy Bialetti - https://www.garneczki.pl/produkty/kawiarki,213?attributes%5Bmarki%5D%5B%5D=Bialetti włoskie i znane na rynku od wielu lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem może tutaj http://luxuryproducts.pl/prezent-na-40-urodziny-dla-kobiety.html znajdziesz coś idealnego. Nie łatwo trafić w styl ale może na luxury znajdziesz fajne rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Być może fajnym prezentem dla koleżanki będzie obecnie.. maseczka na koronawirusa! Kupisz ją na https://versoli.pl/pl/ w bardzo korzystnej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jakiś podarek z tego sklepu online: https://dedicante.pl/18-pomysly-na-prezent. Jest tu sporo ciekawych podarków między innymi personalizowana męska i damska biżuteria. BYć może znajdziesz cos odpowiedniego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj pomysłów może być mnóstwo, a wiele też zależy od okazji i tego co lubi. Zawsze można przecież postawić na praktyczność. Ja chyba zdecyduję sie jednak na któryś z tych zestawów https://www.superwnetrze.pl/szklanki-termiczne,k2946.html ładne, praktyczne i wyglądają efektownie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli w Warszawie to możemy dostarczyć trochę balonów z helem https://etna.waw.pl Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kobieta jak kobieta zawsze musi mieć dużo toreb. Może kupisz jej taką torbę https://recenogi.pl/pl/p/Torebka-shopper-kwiaty-vintage/678 są również innego kolorku, zależy pod gustu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze powiedziawszy to przy wyborze jaki mamy w większych sklepach to jest dość trudno o trafiony prezent. Moim zdaniem to najlepiej jest kierować się potrzebami lub zainteresowaniami drugiej osoby. Wtedy mamy większą gwarancję osiągnięcia sukcesu :) Wiele osób poruszyło tutaj bardzo ważny temat mody. Jeśli już chcemy się na coś zdecydować to warto mieć na uwadze by było to coś związane z aktualnym sezonem. Nie wiem czy słyszałaś o przędzy miyabi z której jest wykonane wiele modnych ubrań i dodatków. Pierwszy raz dowiedziałam się o tym z blogu Gatta - https://www.gatta.pl/pl/blog/keep-hot-cieplo-i-komfort-w-chlodne-dni/ Z pewnością to będzie świetnym pomysł na prezent dla kogoś kto lubi ciepło w chłodniejsze dni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dostałam pod choinkę mały prezent i były to olejki do aromaterapii https://www.zapach-orientu.pl/tanamera-c-79_130.html - moim zdaniem są świetne i warto jest o nich pomyśleć podczas szukania prezentu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może karta podarunkowa, np. do Notino? Wtedy będzie mogła sobie spożytkować na coś, co najlepiej jej się przyda - bo sama to sobie wybierze :-) Ja tam jestem pragmatykiem, jeśli chodzi o prezenty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biżuteria i kosmetyki zwykle są dobrym prezentem dla kobiety. Możesz kupić przykładowo olejek do demakijażu, jeżeli boisz się, ze nie dobierzesz odpowiedni kosmetyk https://www.sephora.pl/wszystkie-produkty/makijaz/demakijaz/olejki-do-demakijazu-c297806/
A można też zawsze bon podarunkowy np. do właśnie Sephory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że dobrym prezentem będzie voucher spa, np do hotelu Lubicz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kup swojej przyjaciółce może kawę ziarnistą? Zawsze wszystkim smakuje taka kawa która jest świeżo palona, mająca delikatny smak. Jeśli chcesz dać na prezent dobrą smaczną kawę ziarnistą a nie wiesz jaką wybrać to wejdźcie tu https://czaskawy.pl/Najlepsza-kawa-ziarnista-bloglist-pol-6.html.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może wizytę u brafitterki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie rozwinęłam wątku więc komentuję sama siebie :) Jest Bardotka na Dmowskiego, nie jestem pewna, ale powinny tam mieć karty prezentowe na usługę. Dobry biustonosz czy kostium kąpielowy przyda się każdej kobiecie, zwłaszcza że może nas w końcu wypuszczą z domów ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy lubi pić kawę, kobieta czy mężczyzna nie ma chyba reguły? Dlatego można kupić kawę ziarnistą. Jeśli chce wypić naprawdę dobrą kawę niech wejdzie w przepisy https://czaskawy.pl/Przepisy-na-kawe-bloglist-pol-11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może podpytaj innych pracowników czy coś szczególnie lubi? Może kawa, świeczka, ładny kubek/filiżanka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może lubi kwiaty doniczkowe, albo storczyki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a moze po prostu karta prezentowa do jakiegoś empiku, hebe albo reserved? I do tego jakaś dobra czekolada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bon to świetny pomysł, my już w pracy mamy tradycje, dla kobiet bon do notina dla mężczyzn do empiku ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam bawełnianą torbę z jakimś fajnym napisem. Może coś takiego: https://moodo.pl/product-pol-16498-Torba-plocienna-z-napisem.html ? To taki prezent, że każdy się cieszy i każdy potrzebuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

taka torba spoko pomysł...na pewno wykorzysta. a jak nie filizanka plus dobra kawa, czy jakiś kubek smieszny. pomysłów jest mnóstwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jakieś wino? Jest to dosyć uniwersalny prezent. Do tego jakieś czekoladki lub inne słodkości. Jeżeli dobrze jej nie znasz, to taki zestaw chyba będzie najodpowiedniejszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koleżance na urodziny można kupić ładnego małego kwiatka lub jakiś ulubiony perfum oraz kawę ziarnistą. Każda mama pewnie lubi pić naprawdę dobrą i aromatyczną kawę. Jeśli chcesz z mamą wypić dobrą kawę to wejdźcie w przepisy https://czaskawy.pl/Przepisy-na-kawe-bloglist-pol-11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja już od roku wręczam vouchery. Znajomi śmieją się że mnie warto zapraszać, bo zawsze trafiam w gust :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Vouchery to super pomysł. Najlepiej na kosmetyki lub do kięgarni:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak chcecie jakiś fajny voucher na kosmetyki to polecam notino, mają tam chyba największy wybór na rynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z torebkami oraz zegarki, to polecam Wam wejść na stronę https://www.obagstore.pl/zegarki.html i zapoznać sie z ich oferta. Macie możliwość całkowitej konfiguracji produktów, które u nich zakupicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jakąś świecę zapachową? Są czasem w sklepach takie w zestawach z dyfuzorami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnym pomysłem jest zakup personalizowanych bransoletek. Wygraweruj coś od serca, coś co Was łączy. Tu są bardzo fajne bransoletki z grawerem. Na pewno znajdziesz coś ładnego.
https://aurelie.pl/kategoria/bransoletki-dla-przyjaciolek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnym prezentem dla każdej kobiety będzie bon podarunkowy na zabiegi w jakimś fajnym gabinecie spa. Jeśli ten pomysł przypadł Ci do gustu, sprawdź ofertę spa w https://bristolbusko.pl/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakaś bombonierka albo coś? Ewentualnie do tego jakiś kubek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nosi biżuterię? Może delikatna celebrytkę, albo bransoletkę tego typu? Tu możesz sobie o nich poczytać: https://www.upominkuj.pl/artykul/celebrytka-delikatny-lancuszek-z-zawieszkami-141374 Ja coś w tym stylu dałam koleżance z pracy i faktycznie prezent jej się spodobał, bransoletkę nosi praktycznie cały czas :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Perfumy:) nawet kilka testerów po prostuL( taka drobnostka a moze jej pomoc poszerzyc horyzonty zapachowe. Czy nawet wybrac swoj ulubiony. Na https://edp24.pl albo https://de-luxe.pl można znależć ich naprawdę sporo plus samych tanich i dobrych perfum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli za bardzo nie znasz dziewczyny, to najlepiej kupić albo słodycze albo jakieś wino. To takie uniwersalne prezenty, z których raczej każdy jest zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może biżuterię? Bardzo ładna jest biżuteria Elori Jewellery, nie wiem czy słyszałaś? W tym sklepie mają fajne modele ze stali chirurgicznej. Ja mega polecam bo sama noszę i na prezent kupiłam taką mamie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam słuchawki. Jakby serio, jak dla mnie jest to prezent dosyć uniwersalny. Kupisz takie bluetooth i świetnie się sprawdzą. Ja zamówiłem dziewczynie na imieniny Madisony ETWS150-BK z megasceny i korzysta codziennie jak jedzie do pracy lub jak idzie biegać. Proste a w sumie bardzo przydatne. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jakiś prezent składkowy w formie vouchera? Jak dziewczyna dużo pracuje, żyje w stresie i pośpiechu to moze voucher na jakiś super masaż, który ją odpreży, zrelaksuje i pomoże zregenerować: https://thaibalispa.pl/vouchery Fajna sprawa. Ja zafundowałem swojej dziewczynie i była megazadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Apaszki z jedwabiu będą idealnym prezentem dla koleżanki z pracy :) https://apaszkijedwabne.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakiś czas temu szukałem odpowiedniego prezentu dla mojej mamy. Chciałem jej kupić coś niedużego i praktycznego i zdecydowałem się zamówić poduszki dla mamy z oferty sklepu internetowego, który polecił mi znajomy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupcie jej coś z biżuterii. Może Elori? Na https://elori.pl/k/bizuteria_damska/ znajdziesz mnóstwo propozycji. Ja osobiście bardzo lubię ten sklep i niejednokrotnie zamawiałam coś właśnie od nich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna to mega prezent. Ja kupiłam tuta j koleżance komplet i byla bardzo zadowolona https://www.teyli.eu/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My jak mieliśmy podobną sytuację to kupiliśmy kosz słodkości z poczty kwiatowej, w środku było winko, czekoladki, kawa itd. Uznaliśmy, że to dobry prezent. Jeszcze jak się kogoś dobrze nie zna to nie wiadomo co tak osoba lubi i co potrzebuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drobne upominki są teraz w modzie http://www.activeholidays.pl/prezent-w-postaci-kubka/ taki drobiazg a tyle radości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli jest to dosyć bliska koleżanka z pracy, to może zdecyduj się na zakup jakiegoś akcesoria modowego, np: pasek? Pod tym adresem - https://ubierzsie.com/dla-niej/akcesoria.html znajdziesz sklep odzieżowy, który w ofercie posiada różnego rodzaju akcesoria, takie jak czapki, plecaki, paski, etui na wizytówki itp. Wszystkie produkty są markowe oraz w atrakcyjnych cenach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto też zastanowić się nad praktycznym prezentem dla koleżanki z pracy. Może to być np. klawiatura Genesis Rhod 110. Jest bardzo dobrej jakości w stosunku do ceny i super wygląda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecałbym skromny upominek w formie kubka z napisem do herbaty czy kawy https://mapgai.pl/Kubek-ANIOL-NIE-kobieta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszperaj na stronkach z prezentami, np. https://plazadora.pl/ - ja jak nie wiem co kupić, to korzystam i zawsze się coś znajdzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może perfumy? Tylko zwróć uwagę, co rzeczywiście kupujesz: perfumy czy wodę perfumowaną :) tutaj więcej o różnicach, jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego to takie ważne https://beardfactory.pl/czym-sie-rozni-woda-perfumowana-od-perfum/b_fktq
Moje miasto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My się złożyliśmy na jeden prezent i podarowaliśmy koleżance z pracy bukiet kwiatów i bon do salonu depil concept. To dziewczyna, która o siebie dba, więc była bardzo zadowolona i chętnie skorzystała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrobić zrzutkę i kupić fajny voucher na przeżycie, np.:https://sklep.flyspot.com/produkty/vouchery/dla-doroslych/prezent-dla-kobiet
Emocje gwarantowane i na długo zapamięta prezent :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obraz do malowania po numerkach!
Już jeden kiedyś dostałam, spodobało mi się.
Poza tym to albo sobie coś kupię albo należy do rzeczy domowych a nie jako prezent dla mnie
W poprzednich latach moje prezenty to:
Biżuteria
Pranamat
Wyżej wymieniony obraz do malowania po numerach
Plecaczek
Herbatki
Suszarka do włosów
Syfon do wody https://sklep.technica.pl/blog/syfon-do-wody-ranking
Może ktoś coś z tego wybierze
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może najlepiej spytać się innych, co kupują? Starsi pracownicy mogą mieć więcej doświadczenia w tej kwestii, a może nawet z kimś się zrzucisz na coś ciekawszego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam kupić cokolwiek i zrobić na tym grawer.

Blog reklamowy https://tablitek.pl/blog
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może filiżanka, dzbanek, świeczka, zestaw prezentowy do kąpieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


myślę ze najlepiej jest wybrać praktyczny i wygodny prezent np. https://happyfeet.com.pl/kapcie-damskie-ocieplane koleżanka będzie zadowolona :) gorąco polecam! naturalne i ekologiczne materiały :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jakaś fajna zapachowa świeczka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doskonałej jakości naturalne kosmetyki, idealne na prezent, znajdziesz w sklepie Purite. Zakupy możesz zrobić online, realizacja zamówienia jest bardzo szybka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może filiżanki Bolesławiec? https://andyceramika.pl Filiżanki pochodzą z manufaktury ceramicznej w mieście Bolesławiec, w której maluje się ceramikę już od XIV wieku. Przetrwała wiele zawirowań. Ceramika nigdy nie wychodzi z mody, wręcz wskazane jest łaczenie ze soba różnych kubeczkow i talerzy.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrej jakości kawa jest adekwatnym prezentem. Polecam sklep Los Vinos & Cafe gdzie online zamówisz świetną kawę jakiej nie znajdziesz w markecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz jej kupić wycieczkę do Wrocławia jako prezent. Jest tam mnóstwo ciekawych atrakcji, m.i. Zoo, ostrów tumski czy https://hydropolis.pl/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamów jej list od św. Mikołaja na elfi.pl. Fajny podarek za niewielkie pieniądze, ale gest zapadnie jej w pamięci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla koleżanki z pracy, mapa świata (napszykład taka https://www.sikorka.net/produkt/drewniana-mapa-swiata-dekoracja-na-sciane/) może być dobrym wyborem. To uniwersalny element, który będzie pasował do różnych gustów i stylów wnętrz. Drewniana mapa lub plakat z mapą to estetyczny dodatek do pokoju, który zainspiruje do marzeń o podróżach i odkrywaniu świata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ozdobna ceramika to świetny pomysł na prezent. Ozdobne talerzyki lub filiżanki na pewno się sprawdzą. Polecam ceramikę od CER-RAF.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Prezenty

co w tym roku się daję na komunie (99 odpowiedzi)

inspiracji poszukuję. Dla dziewczynki

Co dla Mamy na Dzień Mamy? (4 odpowiedzi)

zastanawiam się jaki prezent można sprawić Mamie na Dzień Mamy 26 maja?....nie mam zupełnie...

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

do góry