Widok

Prezent dla teściowej z okazji 50-tych urodzin :) Jaki?

Kobieta Temat dostępny też na forum:
Prezent dla teściowej z okazji 50-tych urodzin :) Jaki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zależy co teściowa lubi, może wyjście na jakiś koncert ulubionego artysty (moi rodzice byli zachwyceni), weekend w spa, może coś z biżuterii.

Zasobność portfela też ma znaczenie - jak nie weekend to może jakiś opłacony zabieg w spa, może kosmetyczka lub fryzjer, wyjście do restauracji ...................
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
pudełko, dębowe, 210cm x 65cm x 55cm ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
praktyczny - taki,który wykorzysta a nie odłoży na półkę i będzie musiała czyścić z kurzu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję szkatułkę na biżuterię, drewnianą, ręcznie ozdabianą. Można ją spersonalizować np. data urodzin, imię itp. Robiłam taką mojej mamie na 50 urodziny i jest z niej mega zadowolona. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt. Mogę również na priv podesłać zdjęcia. pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
wibrator
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja bym zafundowała jej jakieś SPA :) W Trojanowie jest świetny resort - Talaria. Możesz teściowej wykupić jeden z pakietów ;) Sam obiekt jest w najwyższym standardzie, okolica piękna, jedzenie pyszne. Na pewno będzie zadowolona :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja dostałam od dzieci skok ze spadochronem w tandemie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Zumbę oraz wibrator.
Serio.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam prezent-wydarzenie zamiast prezent-przedmiot. Zależy co lubi oraz jakim budżetem dysponujesz, ale moje pierwszy typy to: karnet na siłownię/zumbę/basen/..., koncert, spektakl, spa, wycieczka, park linowy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z pewnością nic z datą urodzenia :D Nie graweruj! Chyba, że ma mega dystans do siebie i pogodziła się z 50-tką ;) Moim zdaniem najbardziej gustownym, choć może uznasz, że niezbyt wyszukanym prezentem będzie biżuteria - kobiety w każdym wieku cieszą się z biżuterii :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja teściowa również jest w podobnym wieku ;). Na ostatnie urodziny dostała od nas voucher z Wyjątkowego Prezentu na romantyczną kolację dla dwojga. Może pomyśl o czymś podobnym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zalezy jaka teściowa;) Moja jest bardzo wyluzowana i ostatnio zazyczyła sobie fajna muzykę o biegania i słuchawki sportowe więc jej kupilismy taki i dorzucilismy muzykę na mp3 http://allegro.pl/sluchawki-bezprzewodowe-bluetooth-kruger-matz-m5-i5982709876.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla teściowej taki prezent będzie w sam raz https://mapgai.pl/Kubek-ANIOL-NIE-kobieta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja teściowej kupiłam super koszule z jedwabiu wiskozowego
https://pradlo.pl/72-koszule-nocne-jedwabne-damskie
bardzo dobry produkt i świetny na upały do tego ładnie opakowany w pudełko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja nigdy nie kupuje prezentow jesli nie mam pewnosci co komu spasuje.. jak juz musze to kwiatek albo alkohol i karta podarunkowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i to jest pomyslowe :) taka karta to wygoda i nie boisz sie ze kupisz cos nieodpowiedniego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no wlasnie :) ja na notino kupuje, wazna jest rok a to sklep gdzie jest ogromny wybor produktow wiec kazdy cos sobie znajdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Prezenty

Prezent dla teściowej (120 odpowiedzi)

Moja teściowa obchodzi niedługo 60te urodziny. ale jak to zwykle u mnie bywa nie mam pojęcia co...

Prezent na komunie! Help me! (102 odpowiedzi)

Za 2 mce mamy komunię mojej chrześnicy. Czas pomyśleć o prezencie. Co się teraz kupuje...

co na prezent na imieniny dla faceta? (39 odpowiedzi)

Poradźcie co można kupić na imieniny dla faceta 40-letniego? Nie mogą to być takie śmieszne...

do góry