Widok

Prezenty dla chrześniaków

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Ciekawa jestem co zwykle dajecie na prezenty dla swoich chrześniaków?

Na urodziny ale również i na święta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zależy od wieku.
Jak małe dziecko to zawsze jakaś zabawka, ale np. Męża chrześniak ma już 19 lat, więc zabawek od lat już mu nie kupujemy hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesli chodzi o dziewczynke to my naszje chrzesnieczce kupilismy w tym roku laptopa edukacyjnego, a dla mojego chrzesniaka znalezlismy na fabryka-robotow(pl) wypasiony robocik. mały oszalał na punkcie robotow :) opłacało się wydac troche kasy, żeby popatrzec jak dziecko potrafi się cieszyc:)
No i często jakieś drobiazgi jak je odwiedzam. Słodyczy im nie daje ale lubię mieć ze soba jakąś drobniejszą zabawke. Ostatnio staram się im kupować kreatywne zestawy, fajne zestawy plastoliny ma Hey Clay (dobra zabawka dla dzieci starszych i młodszych). No i zestawy z Hey Clay są obecnie rozdawane w Netto https://masakreatywnosci.netto.pl/ Zobacz sobie na stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Gdzie kupie tanio fotelik samochodowy? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie. Potrzebny mi fotelik dla córci 9-18kg, najlepiej żeby kosztował max 350zł i był...

do góry