Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Człowiek z osiedla obok - opinia Bardzo mi smakuje. Nawet zwykła margeritha jest świetna. Potem można już...
~Człowiek z osiedla obok
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 28 czerwca 2023

trx - opinia Najlepsza włoska pizzeria w Gdańsku. Jadam tam od lat. Zamawiam średnio 2-3...
~trx
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lutego 2023

Ania - opinia wątek zamknięty Genialna pizza, składniki bardzo dobrej jakości i przede wszystkim ciekawe...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lutego 2021

Bartosz - opinia wątek zamknięty Świetna włoska pizza. Najlepsza w okolicy. W lokalu niewiele miejsca, więc...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Darek z Jasienia - opinia wątek zamknięty Super pizza zawsze na cienkim i kruchym cieście. Bardzo smaczna, powtarzalna...
~Darek z Jasienia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 grudnia 2020

vib - opinia wątek zamknięty Pizza która idealnie oddaje smak Włoch. Bardzo smaczna , taka jaka ma być !
~vib
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 stycznia 2020

Najlepsza pizza na Jasieniu wątek zamknięty Przepyszna calabrese a nawet taka niby zwykla margarita jest cudowna. Polecam...
~Lk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 września 2019

LIPA... wątek zamknięty Pierwsze zamówienie w tej pizzerii i niestety zdecydowanie nie polecam....
~Krystian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 września 2019

Niezadowolony i głodny klient :( - opinia wątek zamknięty Pizza na dowóz z Jasienia zimna, niepokrojona i spóźniona 1,5h! :( zamówiona...
~Niezadowolony i głodny klient :(
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 września 2019

Uwielbiam wątek zamknięty Prawdziwa , włoska - ciasto przepyszne. Dzwonisz za chwile odbierasz :)))...
~Ela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lipca 2019

nie polecam wątek zamknięty Pizza na zamowienie..., czas oczekiwania za długi, pizza gumowata i chłodna...
~Konsument
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

pizza & pasta wątek zamknięty Pizza dobra, ciasto dobrze wypieczone i cienkie. Składniki też okej, jedynie...
~P&A
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

Dla mnie numer 1 wątek zamknięty Jestem wierną fanką od kiedy pojawili się na Jasieniu. Nigdy mnie nie...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 marca 2018

Dziwna obsługa, słaba pizza. wątek zamknięty Pierwsze co rzuca się w oczy to dziwna obsługa ( nie chcę nikogo obrazaic,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

Tym razem Przegieliście NIE POLECAM wątek zamknięty "Żadnej firmy na świecie nie stać na złą obsługę klienta" . Dzisiaj...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lutego 2018

Fantastyczna pizza, wątek zamknięty świetne, włoskie smaki, dobrej jakości składniki, cienkie, suche ciasto,...
~mz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

SUPER! wątek zamknięty Krótko mówiąc - PETARDA!!! W końcu coś na właściwym poziomie kulinarnym na...
~Klient Sz.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

Zaj***te jedzenie wątek zamknięty Chłopaki odpierdzielaja naprawdę dobra robotę:) tak dobra pizzę jadłam tylko...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

genialna pizza wątek zamknięty To na pewno jedna z najlepszych włoskich pizzerii z piecem na drewno w...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 marca 2017

dowóz to jakaś porażka wątek zamknięty zamówiłem pizzę z owej pizzerii, powiedziano mi że będę czekał mniej niż...
~głodny
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry