Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam, super szkoła, przyjazna uczniowi wątek zamknięty Na angielski do PRIMO chodzę już od ponad roku. Jestem bardzo zadowolona z...
~Kinga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lutego 2017

SUPER MIEJSCE !!! WIĘCEJ NIŻ SZKOŁA!!! wątek zamknięty Naprawdę polecam zajęcia w Primo. Chodzę na zajęcia indywidualne a córka do...
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2015

Super Szkoła - gorąco polecam zarówno zajęcia dla dzieci jak i dla dorosłych!!!! wątek zamknięty Na początku trochę z rezerwą podeszłam do nowej szkoły - bo myślałam że skoro...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

Co poziom to poziom ! wątek zamknięty Musze przyznać, że aż miło skomentować taką szkołę. Opinia o 'szkółkach...
~anulka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 września 2014

Marta - opinia wątek zamknięty polecam zajęcia z Panem Łukaszem :) przez ostatni rok przygotowywał mnie do...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

Zdecydowanie polecam :)) wątek zamknięty Dwoje moich dzieci w wieku 5 i 13 lat w ubiegłym roku zaczęło uczęszczać na...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

Polecam! wątek zamknięty Centrum Primo to gwarancja satysfakcji i zadowolenia z nauki języka. Wysoka...
~Patryk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Rewelacja!!!!!!!!!! wątek zamknięty Świetna placówka. Nowoczesna, świetnie wyposażona - uczę się od miesiąca, ale...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry