Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Robert - ocena nowy temat Szybkie wykonanie, nawet nazwałbym ekspresowym, Drugi raz ratują mi imprezę...
~Robert
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 30 lipca 2024

Marzena - ocena 100% zadowolenia i profesjonalnego podejścia
~Marzena
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 22 stycznia 2024

Natan - ocena Drukujemy w Printzero od ponad roku i 101 % zadowolenia! terminowość i...
~Natan
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 10 stycznia 2024

Maria - opinia Drukarnia bardzo pomocna! Uratowali mnie z ciężkiej sytuacji i jako jedyni...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lipca 2023

Monika - opinia obsługa na najwyższym poziomie. superancko i szybko!!!!
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 lipca 2023

Dawid - opinia Po tym jak mój grafik zawiódł, zadzwoniłem z zapytaniem czy jest możliwość...
~Dawid
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lipca 2023

Anna - opinia Nie polecam! Zapłaciłam we wrześniu za wydrukowanie ulotek, wizytówek itp....
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 grudnia 2022

Kamil kuterem - opinia wątek zamknięty Genialna współpraca, sympatyczna ekipa, piękne wykonanie a w dodatku z...
~Kamil kuterem
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lipca 2022

Inga - opinia wątek zamknięty Od wielu lat korzystamy z usług drukarni i polecamy ich usługi. Pomagają w...
~Inga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lipca 2022

Albert - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście, nawet do "małego", indywidualnego klienta....
~Albert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lipca 2022

Dorota - opinia wątek zamknięty Korzystam od wielu lat i zawsze bardzo sprawna obsługa. Zamówienia można...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lipca 2022

Maja - opinia wątek zamknięty Firma z "głową" pełną pomysłów. Miła obsługa i profesjonalne podejście do...
~Maja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lipca 2022

Jacek - opinia wątek zamknięty Nie ma lepszej drukarni na terenie Gdyni! Ekspresowe terminy, wysoka jakość i...
~Jacek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 lipca 2022

Adam - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z jakości druku u Państwa w drukarni. Zleciłam Wam...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lipca 2022

Mirosław Leńczuk - opinia wątek zamknięty Miła obsługa, zawsze gotowa do pomocy, profesjonaliści w swojej dziedzinie!
~Mirosław Leńczuk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2022

Oskar - opinia wątek zamknięty Bardzo mile zaskoczona dynamicznym tempem realizacji zlecenia oraz niezwykle...
~Oskar
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2022

Artur Siwiec - opinia wątek zamknięty Wydrukowałem swój pierwszy album, duże wymagania ale sprostali. Perfekcyjne...
~Artur Siwiec
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 czerwca 2022

Marek Wiktorowski - opinia wątek zamknięty W 100% polecam!!! Zamówiłem w tej firmie wizytówki i jestem MEGA zadowolony....
~Marek Wiktorowski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 czerwca 2022

Diana Olszewska - opinia wątek zamknięty Usługa została zrealizowana perfekcyjnie, zgodnie z ustaleniami i nawet...
~Diana Olszewska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 czerwca 2022

Kamil - opinia wątek zamknięty Ekspresowa realizacja, wszystko zgodnie z zamówieniem, na pewno będę korzystać!
~Kamil
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 czerwca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry