Pro Sport PHU

Sklepy i serwisy rowerowe

Wejherowo, I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 86 A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - opinia wątek zamknięty Bogato wyposażony sklep z miłą obsługą i doskonałym zapleczem serwisowym :-)
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2022

Karolina - opinia wątek zamknięty Bardzo dobrze wyposażony sklep z miłą obsługą i doskonałym zapleczem...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2022

Polecam :) wątek zamknięty Rower kupowałem na początku sierpnia i pierwsze, na co zwróciłem uwagę to...
~Artur
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 września 2015

Kompletna nie znajomość budowy roweru. wątek zamknięty Przyjechałem prawie nowym rowerem (na gwarancji) do serwisu rowerowego,...
~maras2011
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2015

sklep do d*py wątek zamknięty Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak nie niekompetentnymi osobami, które...
~xxx
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2014

Stały klient wątek zamknięty Do klienta podchodzą i interesują się. Na słowne ustalenia dotyczące cen w...
~S.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 maja 2014

Nie polecam wątek zamknięty Właśnie wróciłem z tego sklepu. Wybór jest dość spory ale obsługa to po...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Obsługa sklepu do niczego zajęci buszewaniem w internecie wątek zamknięty Chciałam zakupić u nich dla siebie rower , lecz gdyż poprosiłam o podejście...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 września 2013

bez zastrzeżeń wątek zamknięty mega wielki wybór, można dostać oczopląsu :D duży wybór w akcesoriach i...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

panowie z serwisu pro sport wątek zamknięty kolejna3 moja wizyta i stwierdzam, ze panom pracujacym w serwisie pogarsza...
~Edyta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

GODNY POLECENIA SALON ROWEWROWY wątek zamknięty Salon godny polecenia wszystkim poszukującym rowerów,takiej ilosci...
~JOLA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

Ogromny wybór wątek zamknięty Witam, często kupowałem w tym sklepie. To na pewno największy salon rowerowy...
~Maks
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 stycznia 2012

:) wątek zamknięty bardzo fajny serwis usługę wykonali na poczekaniu i uczciwie skasowali a i...
~Leszek K
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 października 2011

Serwis do D ! wątek zamknięty Szkoda ze nie ma alternatywy w wejherowie , sklep i obsluga sklepu może być...
~niezadowolony z serwisu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry