Widok

Problem erekcja

Cześć,
Mam 21 lat i następujący problem. Jestem w związku od około miesiąca i wczoraj nadszedł czas na pierwsze łóżkowe figle. Po paru innych formach zabaw typu pocałunki, pieszczoty i mój występ na dole stwierdziliśmy, że pora przejść do seksu. I tu pojawił się problem, po nałożeniu gumki penis mi opadł i nie byłem w stanie wznieść go na tyle, żeby móc włożyć go do jej pochwy. Zająłem się więc dalszymi pieszczotami, żeby wprowadzić się ponownie w dobry nastrój i osiągnąć wzwód, lecz nie byłem w stanie. Owszem, udawało mi się go ukrwić do mniej więcej przydatnej długości (dla dociekliwych mógł mieć te 11-12 centymetrów), ale dalej był dość giętki. Pobawiliśmy się jeszcze chwilę, chciałem spróbować jeszcze raz, ale z podobnym skutkiem, do tego wtargnął mój znajomy (zapukał dając nam czas na ogarnięcie) też niszcząć nastrój o czym za chwilę. I tu moje pytanie co mogę/powinienem zrobić z tym fantem, jak nie zrazić się do seksu? Dodam jeszcze parę szczegółów do całej historii. Po pierwsze, byliśmy u naszego wspólnego znajomego po imprezie w domu. Alkohol owszem był, ale zarówno to jak i zmęczenie bym wykluczył, gdyż przespaliśmy się przed całą sytuacją, działo się to rankiem dokładniej, byliśmy już trzeźwi i wypoczęci. Druga sprawa, to był i właściwie będzie mój pierwszy raz, nigdy wcześniej nie doszło w moim przypadku do penetracji, chociaż zdarzały się podobnie jak i tym razem pieszczoty palcami i oralne (także śmiało można mówić o stresie w obawie przed tym jak się spiszę). Dalej, jestem osobą dość nieśmiałą, nie jestem pewny swojego ciała, w tym też penisa. Kolejna sprawa, byłem częściowo obrzezany, ponieważ miałem w młodości problem ze stulejką, nie wiem czy ma to jakiś sensowny związek, ale wypisuję jako potencjalną przyczynę. Ponadto, często się masturbuję, nigdy nie zdarza mi się częściej niż raz dziennie, aczkolwiek ciężko mi wytrzymać więcej niż 3 dni. Powiedziałbym, że średnio raz na dwa dni. Dalej, podczas pieszczot nie udało mi się doprowadzić dziewczyny do orgazmu. Dobrze wiedziałem co robię i na pewno sprawiało jej to przyjemność, ale nie wyszło. Staram się takimi sytuacjami nie przejmować, gdyż nie zawsze jest to ja jestem winny (poza tym nie znam jeszcze dobrze jej preferencji tzn. co lubi, co ją podnieca), aczkolwiek na pewno nie poprawiło to moich morali przechodząc do seksu. I wreszcie, użytymi przeze mnie prezerwatywami były Durex Performax Intense, nie wiem na ile wierzyć reklamie, bo nie znam się na tym, ale rzekomo przedłużają stosunek. Czy możliwe, że one miały jakiś wpływ na przebieg zdarzeń?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zrezygnowac z tego typu prezerwatyw. Na rzecz klasycznych. Duża rolę tutaj pewnie odegrał alkohol oraz stres ( przez stres penis opadł).
Rozumiem ze podczas masturbacji problem z erekcja nie wystepuje?
Następnym razem jeśli dojdzie do intymnej sytuacji proponowałbym wziąć tabletkę Viamen. Ewentualnie pól tabltki. Są to ziołowe tabletki, tak wiec dostaniesz bez recepty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram wypowiedź wcześniejszą. Stres, zdenerwowanie, alkohol oraz durex performa (sam również ich używałem i penis mi po nich opadał ponieważ zawierają w sobie znieczulacz- przez to traci się czucie w penisie), Viamen jak najbardziej, Kiedyś miałem problemy z erekcją to ten środek mi pomagał. Potem wszystko wróciło do normy. NIe są tanie ale znacie lepsze niż jakieś g zamawiane z allegro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panowie a od tych tabletek nie da się uzależnić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma takiej opcji. Od sildenafilu słyszałem, że można sie uzależnić ( aczkolwiek przy dłuższym czasie brania tych tabletek) To od takich ziołowych raczej się człowiek nie uzależni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Problem ze wzwodem (6 odpowiedzi)

Mam 40 lat i problem ze wzwodem robi sie coraz bardziej uciazliwy dla mnie i partnerki. Bedac...

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

ból stawów kolanowych (91 odpowiedzi)

Mam pytanie czy ktoś może borykał się po ciąży z problemem bólu stawów kolanowych? Jaka może być...

do góry