Widok

Problem z facetem:)

Glupio mi o tym pidac na forum ale sama niewiem co mam o tym myslec.Poznalam faceta przez internet spotykamy sie dwa miesiace,niedawno zaprosilam go do domu.Zostaje na kilka dni sama gdyz moja wspolokatorka z ktora mam jeden pokoj wyjezdza,on zaproponowal czy moze zostac na noc poczatkowo sie zgodzilam ale czuje ze to dla mnie za wczesnie.Kiedy mu o tym powiedzialam zaczal miec do mnie pretensje ze nie mam do niego zaufania i zawsze tak bedzie bo kiedys zostalam zraniona.Niewiem co mam o tym myslec.Jak mu powiedzialam ze ja nie poznalam jego rodziny nawet mnie nie zaprosil pomimo ze bylismy blisko jeho domu to mi odpowiedzial ze tak na pierwszy raz jego mama chce sie przygotowac na spotkanie.Zastanawiam sie czy jednak nie chodzi mu o jedno ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"...ale czuje ze to dla mnie za wczesnie"
Tyle w temacie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bravo Girl już nie ma? ;>
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz jest Bravo Internet ;P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A na jakiej stronie/portalu go poznałas?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

na każdej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odpusc kolesia
kręci i cos z nim nie tak skoro atakuje Cię na starcie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od razu widać , ze chce tylko zamoczyć .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ze wszystkich amigos odrzucasz tych, którzy nadużywają "kocham cię", resztę ciśniesz, testujesz, sprawdzasz, ćwiczysz... w piasku, powietrzu, ogniu i wodzie :)
Zwycięzca bierze wszystko.
http://youtu.be/XBzna6QVKRg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olej go. Znałam wielu facetów, każdemu chodziło tylko o jedno, z góry ustalali co ma być i tego chcieli. Któregoś dnia poznałam chłopaka znajomego, mieliśmy wspólne zainteresowania,,zabrał mnie na spacer, poszliśmy na piwo, podziwiać widoki naszego miasta, odprowadził mnie do domu,cały czas rozmawialiśmy, czuć było że to dobry chłopak,że czuły, miiły, trochę c***k, ale szliśmy za rękę, powiedziałam że ma zostać na noc,żeby nie wracał po nocy taki kawał drogi, położył się obok mnie i zasnęliśmy. To się czuje,
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

opisz dokładnie , jak to robił .....i co czułaś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Twój zamek, twoje zasady
Nie ma co zapraszać faceta pochopnie bo bardzo trudno jest się ich potem pozbyć
Po takich tekstach też mi by się właczyła ostrzegawcza lampka
Idzcie do kawiarni, do kina, gdziekolwiek, byle nie do domu
chyba że lubisz nieprzespane noce i niezapowiedziane wizyty....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po dwóch miesiącach masz mieć już do niego nieograniczone zaufanie?! No sory batory niech Ciebie do siebie zaprasza a nie mamusią się zasłania. Wprowadzi się do Ciebie z reklamówkami i dalej będzie mieć pretensje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
On poznal mnie juz ze swoim rodzicami,calej rodzinie mnie przedstawil ale pomimo tego ciagle zastanawiam sie czy on traktuje mnie powaznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dotrzymal slowa i poznal mnie z kazdym ale to czy powaznie o mnie mysli wykancza mnie kazdego dnia.Mamy bardzo duzo wspolnego.Spedzilam z nim noc a on stara sie tak samo jak przed tym.Zaczelo mi na nim cholernie zalezec a watpliwosci nie daja mi spokoju
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Twoje "wątpliwości" znikną dopiero gdy... (Uwaga!) spełnią się. Im więcej poświęcasz im uwagi tym bliższe są manifestacji.
Tak to działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dawaj mało seksu , bedzie milszy i nie za darmo. Powiedz mu , że chyba jesteś w ciąży. Zobacz jak zareaguje....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Eeeee.... Faktycznie cos słaby ten koleś... Dziewczyny maja racje olej go, albo na dystans trzymaj
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym się na Twoim miejscu wstrzymała..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Kreatywne zajęcie dzieciom czasu (3 odpowiedzi)

Dziewczyny chciałabym mieć dla siebie godzinę dziennie. Dzieciaki nie dają mi jednak takiego...

Ulubione perfumy (6 odpowiedzi)

Cześc. Jakie są Wasze ulubione zapachy na co dzień? Jesli chodzi o mnie to uwielbiam Dior pure...

Wielkosć członka (21 odpowiedzi)

Czy jakaś kobieta wysmiała kiedyś jakiegoś faceta z powodu jego małego knuta ? :D

do góry